Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mivel húzta ki az...

Nálatok mivel húzta ki az anyósotok a gyufát? Vicces sztorikat is várok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
75%

A rokonoknak mindig azt mondta hogy vasárnaponként úgyis átjárunk majd hozzá ételhordóval, miután elköltözünk (célozva ezzel arra, hogy sokáig alszunk, meg nem tudom, arra, hogy nem tudnék főzni??.)

Mindjárt költözünk. Az első vasárnap olyat fogok főzni, hogy még ő is elájul :D


A második pedig az, amikor összeveszik párommal, mert 1 este alatt nem hívja (volt ilyen amikor kocsikázni mentünk és párom végig vezetett, vagy esküvőn voltunk!!!!, illetve akkor is, amikor koncerten)

2017. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
97%

Én szerencsés vagyok anyós ügyben, de a nővérem jól kifogta. Anyós-após páros teljesen bolond, kicsinyes és rosszindulatú. A kezdetektől fogva mindenért bele kötöttek, csak azért, mert elveszi a "pici fiukat". Olyan sok gusztustalan sztorijuk volt a nővérem ellen, hogy meg sem próbálom az összeset leírni, csak, amik feltették az i-re a pontot:


Sajnos a nővérem PCO-s, jó ideig úgy volt, hogy egyáltalán nem lehet természetes úton gyermekük. Millió kezelésre járt, mindent megtett, hogy sikerüljön. Közben anyós közölte a fiával, hogy hagyja már el ezt a "hulladék" nőt, aki arra sem képes, hogy teherbe essen. 6 év után terhes lett, akkor meg azt vágta a fejéhez az anyósa, hogy biztos eddig hazudott, és titokban fogamzásgátlót szedett, mert féltette az alakját. Sajnos az a baba elment, anyós megint jött azzal, hogy hulladék, aki nem képes kihordani egy gyereket, keressen már végre egy normális nőt a fia. Rá 2 évre végre megszületett az első kislányuk. Súlyosan refluxos baba volt, alig tudott enni, orvostól-orvosig járkáltak az első 8 hónapban, hogy gyarapodjon a súlya. Ekkor meg anyósék kitalálták, hogy a nővérem szerintük direkt éhezteti a gyereket (????). Ekkor már nem találkoztak velük, ki voltak tiltva nővéremék házából. Após egyik délután , mikor tudta, hogy a fia tuti nincs otthon, átmászott a kerítésükön pár liter húslevessel, nővéremre rátörte a bejárati ajtót, lecsapta a levest az asztalra, és torka szakadtából üvöltözni kezdett a nővéremmel, hogy azonnal etesse meg a levessel az unokáját, különben rájuk hívja a gyámügyet. A gyerek éppen aludt, após erre is kiakadt, hogy minek alszik a pici napközben, ezért ilyen sovány, mert a nővérem inkább elaltatja, mintsem megetetné (????). A nővérem sírva hívott föl, én itthon dolgozom, ezért át tudtam rohanni, olyat kapott tőlem szóban a "kedves papa", hogy köpni-nyelni nem tudott. Kihajítottam a házból, mire engem is megfenyegetett, hogy hívja a rendőrséget. Mikor mondtam, hogy hívja csak, legalább őt is előállítják betörés és zaklatás miatt, végre elment. Ez volt az utolsó csepp a nővéreméknél, azóta megszakítottak minden kapcsolatot anyóssal-apóssal.

2017. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
88%

41. vagyok, eszembe jutott még pár, egy témából való :D

A szexes poénok. Én nagyon nem bírom őket, főleg amikor pl. nyaralás után megkérdezte, hogy kettesben voltunk-e a szobában.


Múltkor lementünk valamit csinálni a leendő házunkhoz, és mondta, hogy "ne álljatok ám neki SEMMINEK, mert lehet, hogy lemegyek megnézni" Szóval már soha nem feküdhetünk le, mert ő bármikor lejöhet...?


Ez nem vicces, de az az, amit a legjobban utálok: az unokával való rejtett nyaggatás. Amikor a páromnak olyanokat mond, hogy "amikor majd gyereket kell csinálni az már tetszeni fog mi?" meg hogy ráállhatna majd az ügyre, és hamarosan nekünk is gyereket KELL csinálni. Köszi, majd mi tudjuk.

2017. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
93%

42. Te jó isten, tényleg rendőrt kellett volna hívni.


Nekem anyum csinált olyat, hogy mikor feljött vendégségbe átrendezte a házat, amég én a cuccaikat pakoltam ki a kocsiból, csak mert neki úgy tetszik, ahogy otthon is van.


Meg egyszer meg volt beszélve, hogy feljön egy délutánra a barátjával ketten. Erre az utcából hív, hogy jönnek 2 kocsival, mert meghívta a nevemben az egész rokonságot. Mi meg akkor költöztünk oda, volt vagy 4 székünk és alapból 2 főre készültem kajával is erre ő odahívja az egész famíliát, mert tudja, hogy 200 km-ről úgyse zavarom haza őket.


Meg mikor nem bírta elfogadni, hogy nem lett igaza és nem költöztem haza 2 hónap után, mert szerinte életképtelen vagyok akkor állt elő még hülyeségekkel. Pl. felajánlotta, hogy elviszi a nyilatkozatot a régi háziorvosomnak, hogy felküldjék az újhoz a kartonomat (szívbeteg vagyok, szóval jó, ha az új háziorvos tisztában van a leleteimmel). Természetesen a levelet kidobta, de nekem nem szólt. Valami miatt mentem dokihoz, mikor kiderült, hogy nem küldtek át semmit és még telefonáltam is, hogy meggondoltam magam. De ez még semmi. Betelefonált a kardiológiára is a nevemben és átíratta a címemet és a telefonszámomat az övére, hogy őt értesítsék, ha menni kell valami miatt. Egy régebbi időpontra mentem, mikor a recepción közölte a hölgy, hogy értesítettek az új időpontról. Nem is értette ő se, hogy miért nem tudok róla, már arra gyanakodott, hogy én nem is az vagyok, akinek mondom magam, mert sem a címemet, sem a számomat "nem tudom". Megmutattam a személyimet, tajkártyámat és kérdezte, hogy akkor minek telefonáltam, hogy változtak az adataim? Mint kiderült a drága anyukám így akart rávenni a hazaköltözésre. Gondolta, ha bajom lesz és nem tudom megoldani akkor majd hazaszaladok hozzá. Párom borzasztóan kiakadt rá, ordított a telefonba, hogy nem normális, simán meghalhattam volna, ha rosszul leszek (mert akkoriban fájt a szívem a stressz miatt, amit ő csinált az ilyen hülyeségeivel), mert a háziorvos nem tudta volna pontosan mi bajom, a kórházból meg nem tudnak értesíteni, ha találnak valamit vagy menni kell vagy akármi. És még neki állt feljebb, hogy ő akkor is vissza fogja küldetni a kartonom a régi háziorvoshoz és akkor mi is megmondtuk, hogy jól van, de akkor fel is jelenthetem, amiért visszaél a személyazonosságommal, veszélyezteti az egészségem és még zaklat is.


Nekünk még nincs gyerekünk, de ha lesz tutit lesz még egy két húzása. (Főleg, hogy már előre közölte, hogy ha nem tirhítjuk el az állatainkat a lakásból, mire gyerekünk lesz akkor úgyis elveszi tőlünk a gyámügy, vagy ha nem akkor majd ő.)


39-es válaszoló voltam.

2017. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
80%
42# szegény nővèred..ez borzasztó. Azt hiszem ilyen emberek nem hiámyoznak az ember életéből, de azért szomorú.
2017. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
82%

42-es, azzzigen. Nem hiszem el, hogy ilyen emberek vannak!


Egyik-másik komment olvasása közben is erre gondoltam. Hogy lehet ennyi b*rom a világban...?


Az én ex-anyósom szerencsére rendes nő, minimális konfliktus volt köztünk. Azonban amivel az agyamra tudott menni, az a feszkó-generálás, főleg egészségügyi szempontból. Ha stresszhelyzet fordult elő, mindenre az volt a reakciója: ő mindjárt agyvérzést kap... vagy szívszélhűdést... már rosszul is van... már bevett négy Xanaxot... egész este hányt... arra kelt fel, hogy megy a hasa... ha majd elviszi a mentő, majd meglátjuk...


A legrosszabb, hogy szerintem a legtöbb tünet valós volt, tényleg képes volt ennyire behergelni magát a legkisebb stresszhelyzetre is. Meg bevenni négy Xanaxot, ha épp valami stresszhelyzet érte.

2017. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
72%

10 perc beszelgetes alatt 4x szolitott ferjem ex baratnoje neven.

Eloszor nem vettem eszre majd megkerdeztem ennyire oreg hogy szenilis

2017. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 2 anyósom van egy a párom anyja és egy az apja felesége. Előbbi egy tündér, utóbbi egy rémálom. Sok mindennel bántott engem, álmatlan éjszakákat okozott nekem mikor kismama voltam. Családi ebéden azt akarta kielemezni, hogy fog majd párom kirakni a házából engem ha tönkreteszi a baba a kapcsolatunkat, mert ő sok ilyet látott. Hozzáteszem semmi köze ahhoz a házhoz, régebben kértünk párom apjától kölcsön, de nem adott, így teljesen önerőből vettük meg. A legrosszabb az volt, mikor megszületett a lányunk el akarta hitetni velünk, hogy csak ő ért hozzá, mert sebészeti ápolónő. Párom sajnos elhitte az elején. Mikor látta hogy engem nem hatnak meg a tanácsai, áthívogatta titokban a páromat hozzájuk és elkezdett duruzsolni a fülébe, hogy nem látom el jól a gyereket és ő csak a baba érdekeit nézi, tudja, hogy nem fogadom el a tanácsait és figyeljen rám jobban, mert nem vagyok jó anya. Az volt a kamudumája, ha nem terítjük le az ágyunkat egy ágytakaróval és pelenkázó alátét nélkül rakom az ágyunkra a babát rámásznak a poratkák és hormoncsapdák( szerintem utóbbi nem is létezik, legalábbis az ágyunkba nem)lehetnek benne örökre megnyomorítva a gyereket. Az bántott, hogy a párom hitt neki az elején, és volt egy nagy veszekedésünk miatta. Aztán észhez térítettem, belátta, hogy a lányunk szépen fejlődik. Mostoha megint látta hogy az ágyban szoptatom a gyerekem és megfenyegetett a gyermekvédelemmel. Válat vontam rá. Természetesen nem jött senki onnan és a védőnő is megnyugtatott. Ezek után nem érdekelte a lányom, a szomszédainkal barátkozott össze és pletykákat terjeszt rólunk. Ezzel sem sokat árt, mert elköltözünk jövőre. Mostoháékkal lecsökkentettük a találkozások számát évi 2-re csak azért, hogy após találkozhasson az unokájával.
2017. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
16%

ezt inkább viccesnek fogom fel, bár akkor eléggé lemerevedtem :)

kb negyedévente megyünk oda hétvégékre, olykor ott is alszunk, mindig besegítek neki a konyhában. egyszer anyós kijelentette, hogy amikor majd ő öreg lesz és vendégségbe megyünk hozzájuk, majd én főzök :D nincs bajom a főzéssel, tudok is, de nem az ő szájuk íze szerint (anyós, após, sógor - párom már ráállt az én konyhámra), arról nem is beszélve hogy egy idegen konyhában nem tudok egyik napról a másikra napra eligazodni, azt se tudom mi van a kamrában, és a konyhai felszereléseik is hiányosak. ami nálunk alap (pl egy zöldségpucoló) az náluk nincs, mert az ördög találmánya :D szóval nekem kellenek bizonyos eszközök, hogy simán menjen a főzés. most vegyem puttonyra a konyhámat, mert anyósnak nincsenek eszközei?

asszem izgi lenne a végeredmény :D

de amikor ők jönnek hozzánk, soha még a konyhámba se engedem be őket, még ha kérdi is, hogy mit segítsen. nekem nem kell + ember, hogy lábam alatt legyen, nemhogy kijelentsem valakinek, hogy ha majd megöregszem, te főzöl. a méltóságom oda lenne.

gondolom ez abból fakad, ha megyünk az anyjához, akkor ott mindig ő is főz, mert a nagyanyósom elég csetepota a lábaival, alig tud járni. de azt erősen kétlem, hogy amikor ő látogatta az anyósát, akkor ott ő főzött kompletten, max segített

2017. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz elhinni, hogy ilyen beteg emberek léteznek. Ijesztő.
2017. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!