Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mivel húzta ki az...

Nálatok mivel húzta ki az anyósotok a gyufát? Vicces sztorikat is várok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
89%

Öh, hát elég durva történetek vannak, nekem szerencsém van, bár vannak nálunk is érdekes dolgok, de ezek inkább apróságok. Bár még nem anyós:


Egyfolytában azzal foglalkozik, kinek milyen az alakja, súlya.

Szülőm temetése után pár nappal megjegyezte, hogy mennyit híztam, erre barátom lecseszte, pityeregni kezdett. Tényleg a legfontosabb tényező volt ez, tekintve, hogy a szülőm balesetben, hirtelen hunyt el és teljesen készen voltam.

Evés közben mindig felhozza, melyik ismerőse mennyit hízott, milyen jó fogyókúrák vannak. De azért közben veszi halomra a cukros nasikat, rengeteg cukorral süt.

Vacsoráztunk náluk, én csirkemellet ettem hagymás paradicsommal, ő három hatalmas zsíroskenyeret, duruzsolni kezdett, hogy hát ő nem bírna ilyen nehéz ebédnek való ételt enni, mint a csirke. :D Ráhagytam.

Születésnapi vacsorán voltunk, folyamatosan azt figyelte ki mennyit eszik (engem is). Az terem másik végén lévő nőnél megjegyezte, mennyi húst szedett, erről beszélt utána órákig. :O


Egyszer felhívott ordítva, hogy hová rejtettem a levesestálakat, költözés közben. Mondom ott vannak a garázsukba, bedobozolva. Ott volt. Furcsa volt, szinte őrjöngött, pedig sima olcsó levesestálakról volt szó, kettőről.


Vannak még idegesítő dolgok, de ezek semminek nem számítanak, én örülök neki, hogy jobb a viszonyunk, főleg ezeket a horrorsztorikat olvasva. Tényleg nem értem, miért nem fogadják el jó páran, hogy a fiúk/lányuk felnőtt ember.

2017. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
96%

Anyósom mindennap telefonál.Állandóan azt mondogatja,hogy jajj olyan egyedül van (ez nem igaz,apósommal együtt élnek,kutya is van :D),olyan rég voltunk(szintén nem igaz).Állandóan járkálni kellett hozzá,szinte minden hétvégén,de már megbeszéltük a dolgot.

Viszont az én szüleim után állandóan kérdezősködik.Mindig mikor tudja hogy jönnek vendégségbe,akkor este,mikor már hazamentek felhívja feleségemet és elkezdi kérdezgetni hogy mi volt stb.

Kislányom haját egyszer levágatta rövidre.Megmondta a nagyobbik lányomnak,hogy fogynia kéne (165 cm és 50 kg..Hova az anyámba fogyjon még szegény ? :D)

A kutyánkat rondának nevezte,rólam kitalált dolgokat.Pl.kur.vákhoz járok meg hogy mikor utaznom kell,akkor én azt csak kitalálom,mert én egy másik nővel szoktam lenni.Ezt ő onnan tudja,hogy óvszert talált a táskámban meg látta a telefonomban az üzeneteket xD Kezdjük ott,hogy milyen jogon turkál az én táskámban ?A másik dolog,hogy a telefonom csak kóddal nyílik és azt csak én tudom.

Volt még pár dolog,de ezek a legdurvábbak.

2017. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
62%
Hát tudnék mesélni, de amivel kihúzta a gyufát, egyik sem vicces. A házasságom is ráment. Nm váltunk el, mert kislányommal imádják egymást, de elég hivatalos a légör köztünk már 1 éve. Csodálkozva olvasom, hogy van olyan férj, aki odaáll a felesége mellé akár az anyjával szemben is. Én az enyémtől megkaptam szemrehányásként, hogy még a végén miattam össze kell vesznie az anyjáékkal. Nem a házasságomat sajnálom, az mindig is tévedésre épült, hanem a szegény kislányomat. Én nem akarok válni, mert annyira imádja az apját, de mivel nem akarok hozzá már közeledni semmilyen formában, nem tudom meddig lehet ezt húzni.
2017. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
96%
A 7. Hónapban halva farfekvésesen kellett megszülnöm a babát, a kórházban kérdezte anyós mi lett volna mondtam fiú erre ő jajj pont fiú,mondom a lányt nem is sajnálta volna erre elfordult felőlem 1.5 héttel szülés után mar azt mondta mit foglalkozok én már azzal (babára célzott) menjek vigyem oltassam be a kutyáját. Mikor visszakérdeztem h ezt komolyan gondllja? Azt mondta h én szégyeljem el magam a viselkedésem miatt. 1.5 évig nem beszéltünk aztán mikor 6 hónapos terhes voltan megtudta a faluból megkeresett mikor mondtam h való igaz baba lesz előadta h lányaként szeretett mindig is.hányinger és szánalom ez a nő
2017. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
95%

Hála az égnek, már csak a volt anyósom, de ettől függetlenül, nem százas :(

- Az első személyes találkozón, közölte, hogy ne próbáljak a fia és közé állni és hogy sosem fog elfogadni.

- Féltékenykedett rám, ha a fia velem törődött, rosszullétet produkált, hogy vele foglalkozzon.

- Névtelen fenyegető leveleket küldözgetett nekem.

- Bejött a házba, kihúzta a fiókot és kipakolta a tartalmát, majd ugyanezt a szennyessel és a szekrényekkel, aztán kiselőadást tartott, hogy gyűrött, nem megfelelő a pamuttartalma, stb.

- Feljelentett a rendőrségen engem, meg a családomat.

- Éjszaka telefonálgatott és megsértődött, ha nem vettük fel.

- Egyszer küldött egy tálca sütit, külön nekem címezve és még szerencse hogy nem ettem belőle, mert akik megkóstolták, mind hasmenést kaptak-köztük a drága kicsi fia is.

Akkor, mikor ezek történetek, persze nem nevettem, de így több év távlatából visszagondolva már tudok némelyik sztorin mosolyogni.És örülök, hogy megszabadultam tőle, mert ritka egy gonosz nő volt.

2017. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
96%

Jééézusom :(

Én előrelátóan nem voltam hajlandó megismerkedni a férjem szüleivel. Az apja így is ledagadtozott, pedig még sosem látott. Mondjuk tényleg dagadt vagyok, de nem ez az egyetlen jellemzőm. A férjem teljesen megérti, hogy nem akarok megismerkedni velük, nincs vita köztünk emiatt.

2017. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
96%

Bocs az off-ért: 2 fiam van, most várom a haramdikat, de remélem sosem leszek ennyire elborult anyós, mint itt egyes "kedves mamák" :D:D

(Nekem hál'Istennek normális anyósom van ;))

2017. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
80%
Az anyós jelöltnek segiteni kellett kerti munka stb nem is ez a lényeg és hat pàrom beadta a derekàt ent segiteni az anyjsnak ezzel semmi gondom nem volt igy mentem szó nélkül én is hisz szivesen besegitettem és hàt mikor neki lattunk a munkànak a párom anyja megszolalt .Van annyi szép làny itt meg itt dolgozik stb ezt mondta a pàromnak ugyhogy emberszàmba sem vett az anyuka.A màsik meg az volt hogy az anyuka mutogatta a pàromnak fb-on a nőket .Igy akarta elmarni tőlem.Kedves .:)
2017. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
87%
Egy màsik sztori.Grillezést terveztünk a családtagjaim tervezték és ezt tudta a párom anyukàja és ezt kihasznàlva a a páromat befogta hétvégén hogy segiteni kell mert ő is főzést talàlt ki a baràtaival .A párom eljött végül a grillezésre de tiszta ideg volt az anyja miatt .
2017. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
90%
Hogy semmi sem lehet elég tiszta neki. Port és mocskot,dzsuvát képzel mindenhova.
2017. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!