Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mennyi idő után tegezhettét...

Ti mennyi idő után tegezhettétek az anyóst, anyós jelöltet?

Figyelt kérdés

A párommal két éve vagyunk együtt, 27 évesek vagyunk. Anyukám 62, az ő anyuja 58 éves.


Párom mindenkit tegez nálunk, én is náluk szinte mindenkit. Az összes családi barátot (60+ évesek) az apukáját aki már 73 éves, de az anyuját továbbra is magáznom kell.


Ez nagyon zavaró, mert vannak közös családi programok, nyaralások ahol a párom mindenkivel közvetlen lehet nekem meg figyelni kell, hogyan szólok az anyujához.


Páromat is zavarja ez a sok "csókolomózás" de nem nagyon tud mit tenni.

Én meg inkább nem szólok, csak minimálisan az anyujához és igyekszem azt semleges formában tenni.

Oda állni mégsem állhatok oda, hogy ez zavaró és mi lenne ha tegeződnénk...


2017. nov. 25. 15:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Mi is 2 éve vagyunk együtt,

és egyikünk sem tegezi a másiknak a szüleit.


22/N

2017. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már első találkozásnál mondta, hogy tegezzem.
2017. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%

Én 12 év után sem tegezem őket, nem is ajánlották fel.

Szerintem ez nem egy egetrengető probléma, engem nem is zavar.

2017. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
Anyósomat azonnal tegeztem, apósommal volt gondom, aztán pár szerencsétlenkedő mondat után ő ajánlotta, hogy tegeződjünk. Amúgy anyukád lehetnék, de engem az zavarna, ha a gyerekem barátai magáznának. Ha meg bármelyikük nénizni akar, na arra rögtön mondom, hogy eszébe se jusson.
2017. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
18 év után sem tegezem, mivel nem ajánlotta föl.
2017. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%
Soha! még 10 év után sem!
2017. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

Exem anyja nekem se ajánlotta fel soha. Az ex 2 tesójának párja tegezhette, csak én nem. 2 évig voltunk együtt amúgy, de a családja egyszer sem próbált meg elfogadni.

A mostani páromat az anyja elhagyta, apukájával és a mamájával él, apuka pár jó napot után mondta hogy elég lesz, a mamája nem, de azt megértem.

2017. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Ja és mindkettejük tegezhették az én szüleimet már első találkozástól kezdve.
2017. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
55%
Talán legalább azt várd meg, míg tényleg az anyósod lesz.
2017. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
17 éve vagyunk együtt a férjemmel, nekem magáznom kell az ő szüleit, neki az én szüleim az első találkozáskor felajánlották, hogy tegeződjünk. :D
2017. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!