Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem fogadnak el a barátnőm...

Nem fogadnak el a barátnőm szülei, ok nélkül, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a barátnőm 14 éves(Most lesz 15 pár hét múlva)

Én 17(Pár hónap és 18)

6 hónapja vagyunk együtt,eleinte azt se engedte az anyja,hogy találkozzunk,aztán már kijöhetett a kapuba..

Mostanába be is mehettem hozzá,de csak 1-2 órára

Fél év alatt semmi olyan nem történt,nem akarom elsietni,nem erőltetem rá mert nagyon szeretem. Ezt az anyjáéknak is mondtuk.

Aztán facen beszélgettünk a szexről,ő hozta fel,de semmi olyat nem írtunk.És valaki feltörte a facéját,és mondták az anyjának.

Erre most ő eltiltotta tőlem,nem mehetek el hozzájuk meg semmi.

Meg hogy innentől már nem hisz nekem,holott semmit nem csináltam.

Szeretem nagyon ezt a lanyt,es nem is akarom elvesziteni,de nekem nem jó egy ilyen kapcsolat,hogy fél év után itt "cirkuszkodik" az anyja. Mikor már 5 hónapja voltunk együtt,akkoris meghatározta hogy mikor mehetek el,és meddig(Ezek max 1-2 óra hosszás találkozások voltak).

Fogalmam sincs mit kéne tennem?

Szerintetek?

Nagy okosok kíméljenek meg.


2017. dec. 1. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igaza van annak a válaszolónak aki azt írta hogy nem biztos hogy veled van a baj, inkább csak a fiúzástól féltik.


Ne haragudj hogy ezt mondom, de ebben a korban tényleg sok az a 4 év. A lány most végezte el az általános iskolát (vagy még el se végezte ha év vesztes) és amint a mellékelt ábra mutatja, még egyáltalán nem önálló. Te pedig már lassan pályát választasz, és felnőtt ember vagy.


Vagy várj 2-3 évet, vagy hagyd a francba.

2017. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"beszélgettünk a szexről...és mondták az anyjának"


Tudod nem akarnak még a szülei nagyszülők lenni, és még egy gyereket felnevelni.

2017. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

14 éves koromban veszettül szerelmes voltam a szomszéd srácba, aki akkor 18 éves volt. Persze rám sem nézett. Aztán mikor én lettem 18 rájöttem, hogy szellemileg akkora a szakadék a két korosztály között, hogy nem csodálom, hogy nem érdekeltem a srácot.

Figyelj, te mindjárt felnőtt vagy, ő még csak most kezd majd "nővé érni". Mit akarsz tőle? Ebből a szerelemből még sokáig csak a kézen fogásig, meg a puszikig fogtok jutni, főleg hogy a szülők is szigorúan veszik a témát. Én személy szerint 17-18 éves kora alatt a szexet sem pártolnám túlságosan.

24 éves leszek, mielőtt valaki nekemjön, hogy biztos elmaradott nyugger vagyok :D

2017. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14 éves, gyerek még! Hozzád meg főleg. Hidd el, jobban jársz egy korodbeli lánnyal, én sem támogatnám a helyzetet szülőként. Másik opció: várj rá még 2-3 évet (ezt nem fogod valószínűleg úgy sem kibírni...)

20/N

2018. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!