Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem fogadnak el a szülei. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogadnak el a szülei. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyunk együtt és én ezt 1 hete tudtam meg. Az apja szerint nem illünk össze azaz csúnyának tart. De miért, normális az ilyen? 16 éves vagyok lassan már 17, a barátom 18 lesz. Miért nem szeretnek ennyire? Illedelmes voltam mindig is, egy rossz szavam se volt hozzájuk sose, mégis utálnak. Már találkozni se engedik velem.. mi miatt van ez?

2017. máj. 11. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csak illedelmes legyél, hanem bókolj is a szülöknek.
2017. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én szüleim beszolnának egy lánynak aki tetszik nekem akkor leszarnám, mit tudnak tenni xD?
2017. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetnek valakinek ilyen utálatos szülei? Előszőr is nem nekik kell hogy megfelelj, meg nem már hogy egy 17-18 éves fiút ne engedjenek találkozni egy lánnyal hát ez nevetséges. Sántít egy kicsit ez a dolog, ha nem a fiú szülei mondák hogy nem fogadnak el, akkor az is lehet hogy a fiú így akar lerázni így, ami lássuk be igen szánalmas dolog volna.
2017. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!