Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jön ki a párotok az...

Hogy jön ki a párotok az anyósával?

Figyelt kérdés

Anyám és a párja hozzánk költözött, mert elvileg kilyukadt náluk a cső és nincs fűtésük, de szerintem ez csak ürügy volt hogy ide tudjanak jönni. Sajnos az ő nevükön van a lakás, mert elvileg ajándékba kaptuk és.hogy a nevemen lesz, de az átiratás semmilyen formában nem fog megtörténni. Amióta itt vannak azóta megy a veszekedés. Anyám mindent elkövet hogy a férjem kényelmetlenül érezze magát és ez fordítva is. Próbáltam mind a kettővel beszélni, de egyik sem hajlandó változni. Sőt, inkább egymásra mutogatnak... A férjem már napok óta rendesen nem tud aludni és enni, mert konkrétan anyám az egész konyhát elfoglalt és olyanokat csinál, amiket nem szeret pedig tudja jól.


Mit tegyek? Én egy 8 hónapos kismama vagyok és ha nem lesz változtatva akkor vagy válás lesz vagy én megyek rá, szóval várom az ötleteket!


2017. dec. 12. 08:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod,gogy szerinted csak ürügy a kilyukadt fűtéscső.

Na de akkor szerinted mi a valódi ok amiért odaköltöztek hozzátok?

Vissza akarják kapni a lakást, elakarják üldözni a párod, esetleg szeretne majd a kisunoka miatt ott lakni?

Jól értem, hogy a párod nem dolgozik, igy a te terhestáppénzedből éltek?

2017. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Férjed viselkedjen, vagy menjen dolgozni és legyen saját lakásotok
2017. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

1. Amíg nincs átíratva a lakás, addig nem a tietek, azaz NEM LETT nektek ajándékozva!


2. Ebböl követketöen anyádnak jogában áll benneteket akár elküldeni is, ha ö akarja használni.


3. A rezsit nem NEKI fizetitek, hanem MAGATOK után, szóval ez természetes kellene, hogy legyen.


4. Ha a férjed nem akar kijönni anyáddal, akkor ki kell költöznötök, gondolom, azért csak dolgozik valahol, amiböl meg tudtok élni (Vagy csak kitarttatja magát és ez nem tetszik anyádnak?)


5. Nem beszélni kell mindkettövel, hanem te meg a férjed kivesztek egy albérletet és nem anyádon élösködtök.


6. Attól, hogy trágárul válaszolgatsz, még a válaszok érvényesek, csak magad minösíted le ezzel.

2017. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

"vagy válás lesz vagy én megyek rá"


Az a lehetőség miért nem merül fel, hogy a férjed mellé állsz, és vele mész, akár a világ végére is?

Ő dolgozik? Ha igen, akár albérletbe is elmehetnétek.

De nem igazán értem, hogy anyádnak miért jó ez. Lesz két lakása, egyik üresen fog állni, a gyereke meg nem áll szóba vele többet, unokáját sose fogja látni.

Arra kéne rájönni, hogy mit akar valójában anyád. El akar választani a férjedtől? Ha igen, miért?

2017. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Tudtad, hogy az anyukád házába fogod megszülni a gyereket, szerintem ezzel az aktus közben is tisztában voltál. Többet kellett volna spórolni, hogy egy új lakásba költözzetek, ahol csak ketten (illetve hamarosan hárman) lesztek csak. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Megszökni nem igazán tudsz majd egy újszülöttel.
2017. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
ma 13:34-es: egyrészt az a lakás, ahol az anya lakott, most nem használható, másrészt a férj nagy valószínüséggel ne dolgozik, hanem csak otthon van, ami az anyósnak érthetö módon nem tetszik.
2017. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is ismerni kellene a masik felet is.Ha a férj nem dolgozik anyó joggal neheztel rà.

Az meg hogy anyukád olyanokat főz amit parod nem szeret nem kellene gond legyen.Talan főzz neki te.

2017. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
*anyós
2017. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

A válaszaid alapján a férjed nem dolgozik, hanem abból éltek amit te keresel. Javíts ki ha tévedek!

Én "anyád" helyében ugyanígy tennék, kaptál egy lakást, amiben csak a rezsit kell fizetnetek és ezt is a te pénzedből oldjátok meg. Gondolom ha látnák, hogy a férjed dolgozik, akkor nem bútoroztak volna össze veletek és nem éreznék úgy, hogy a seggetek alá tettek valamit ingyen, amiért tenni sem vagytok hajlandóak.


Egyébként tök mindegy kinek akarták adni, jogilag az övéké. Ha nem tetszik, akkor nektek kell elmennetek nem nekik.

2017. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szar helyzet, de az igazságot már leírtak a többiek.

Mese nincs, vagy elfogadjátok ezt a helyzetet, vagy összeszeditek magatokat és elköltöztök. Hogy hogyan, azt nektek kettőtöknek kell megoldani a pároddal.

2017. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!