Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 6 éve vagyunk együtt párommal...

6 éve vagyunk együtt párommal fel éve hogy összehazasodtunk es elköltöztünk anyosektól! De meg mindig töllük függünk napmint nap . Mégis mit csinaljak hogy erről szokjanak le?

Figyelt kérdés
Az az 5 év is katasztrófa volt, mindenbe bele szóltak, ugraltattak minket, be kellett szamolni mindenről stb . Most hogy külön élünk úgyan az van még ott laktunk, minden nap átjárnak, nincs magánéletünk! Na most anyosom az a legrosszabbik fajta ő az elejetől fogva nem szeret, tehat a jó anyoskapcsolatról le kellett h mondjak! Tudnék róla meselni de arra ez az oldal nem lenne eleg! A lényeg hogy párom inkabb lenyeli minthogy rajuk szóljon! Es egyre többször vitatkozunk, a 6 eve alatt olyan szinten roncs lettem miattuk 26 évesen, hogy semkihez nincs türelmem, egeszsegügyi problemam is lett, nem lehet kisbabam termeszetes uton es sorolhatnam meg! Mar a tegnapi nap folyaman mondtam neki h adjuk be a valopert es mindenki megy a maga utjara de csak azzal tamadott h biztos van vkim.! De en mindennel jobban szeretem en mindenemet neki adnam, es nem akarom ezek miatt elvesziteni, de mar nem birom tovabb! Ti mit csinalnatok?
2017. dec. 15. 06:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

Ülj le a férjeddel és magyarázd el neki ,hogy nincs senkid. (Ha még nem tetted vagy most utoljára) Csak a drága anyucija ,aki nem bir othon megülni a fenekén és belepofaz mindenbe. Komolyan beszélgess el vele. Vagy leálitja az anyját vagy váltok.

Ha ezután is pipogya lesz ,nem tesz semmit és nem változik a dolog ,akkor még gyerek elött válj el. Keress olyat akinek az anyja is normális és kiáll értetek.

2017. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

A lényeg hogy párom inkabb lenyeli minthogy rajuk szóljon! - a lényg az, hogy nem tudlak sajnálni.


Hat év nem volt elég, hogy rájöjj, hogy a "párod" egy töketlen anyucifia?

Dobd már ki a fenébe, és keress NORMÁLIS FÉRFIT!!!, ne egy kisfiút, aki az anyja csöcsén lóg 26 évesen.


Mit tennék? Elválnék - pontosabban össze sem házasodtam volna ilyen emberrel.

2017. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
37%
11es vagyok ,amugy nem értem a lepontozás. Aki nem szidja a másikat az hasznavehetetlen válaszokat ad.?
2017. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
29%
Én most innen a fotelből nagyon röhögök a sztorin. :D
2017. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

Én változatlanul kíváncsi lennék, hogy a függés csak érzelmi-e, vagy anyagi is? (Nyilván nem fog kiderülni.)


Sajnos sokan szeretnének hmni is és szűznek is maradni, vagyis függetlennek lenni, de azért felvenni a kölcsönt a papabanktól.

2017. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

miért járnak át?

van kulcsuk?

övék a lakás?

amúgy nehogy e miatt nem lehet gyereked, inkább a tested tiltakozik, hogy egy gyereknek szülj

2017. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
Èn 10 honapig birtam azt hogy ugràltattak mintha a csicskàjuk lennèk meg a szolgàjuk szeretem a baràtom de szakitottam vele èn nem tudom igy leèlni sz èletem màrpedig neki a csalàd a legfontosabb.
2017. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
anyuci pici péniszének is ideje lenne már leválnia.
2017. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
51%
Jaj te szegény ☹🙁 az én anyósom is szívta a vérem.Gyűlölt engem hangot is adott neki.Én sem bírtam elviselni de inkább nyeltem addig míg nyíltan megmondta hogy gyermekeim nem a fiától vannak mert én egy k... vagyok.A férjem is hallotta de semmit sem szólt.Anyósomat akkor elküldtem melegebb éghajlatra kiborult a bili.Persze a kétszínű boszorkány még most is jópofizik a gyerekeimet akkor se bíznám rá ha az életem múlna rajta.Elköltöztünk 2 hét után pedig kiutáltam a házunkból mivel oda akart költözni.Szépen elhintettem egy pár pletyis barinőjének hogy hozzám nem jöhet és kész.Azóta ritkán jön látogatni hála.Addig míg nem állsz a sarkadra sajnos ki fog készíteni a szipirtyó!!!Ne hagyd!Ha ügyesen kevered a lapokat eltűnik az életedből nem teljesen de minimális kapcsolat lesz köztetek.Anyu pici fia pedig velem fekszik egy ágyban így ő sem igazán ugrál... Sok sikert és kitartás az erő összegyűjtéshez 😙
2017. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, h a párod egy balfsz amiért nem mer, és nyilván nem is akar szólni. Neki ez így jó. Te meg ragaszkodsz egy olyanhoz aki nem vált le az anyjáról. Te azért vagy blfasz mert társfüggő vagy. Tönkremész egy ilyen nyámnyila hülye miatt, feleslegesen. Az meg, hogy nem lehet gyereked, nem ettől van.
2017. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!