Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinájlak az anyós jelölte...

Mit csinájlak az anyós jelöltemmel?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a párommal, már vőlegényemmel, eleinte semmi probléma nem volt az anyukájával, aztán eltelt fél év, mindig ideges tipus volt de velem még az életben senki nem beszélt így. Üvöltözött, hogy milyen lusta vagyok, hogy egész nap nem csinálok semmit, már érti, hogy miért nem szeret a nagymamám. (Vizsgákra készültem lázas betegen).Ezután is volt még néhány szerintem undorítónak vélt mondtata felém, de nem foglalkoztam vele. Majd tegnap ismét robbant, mert ő csak azt veszi észre amit akar, délelött elment ameddig hazaért kipucoltam az egész házat csak éppen főzni nem maradt időm és azon volt felháborodva, hogy miért nem főztem. Mindenzt sűrű káromkodásokkal meghintve. Erre én mivel szépet már nem tudtam mondani nem mondtam semmit és emelt fővel, felöltöztem és elsétáltam, mert nem birtam tovább hallgatni a kedvesebbnél kedvesebb szavait.

2018. jan. 20. 09:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk érdekes, hogy te laksz ott másnál de úgy kérdezel mintha ő lenne útban a te lakásodban és neki kéne változnia. Te vagy rossz helyen, nem csodálom, hogy ilyen, ha ennyire nem veszed észre magad. Gondolom még kislány vagy.
2018. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Te mentél az ő nyakára lakni. Ha még vizsgákkal bajlódsz, aligha viszel pénzt a házhoz. Nyilván ez a két dolog böki a csőrét. Költözz el.
2018. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Mennyit adsz bele a rezsibe és a kajába? Költői kérdés volt...
2018. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, tavaly voltak a vizsgáim, és eleinte ő mondta, hogy költözzek oda, akkor még nem voltak ilyen problémák. Júniustól folyamatosan dolgozok és fizetek is nekik. Csak arra tudok gondolni, hogy fél hogy elveszem tőle a pici fiát. A költözés szóba került, mire sírva fakadt hogy akkor mi lesz a kisfiával. Majd vett egy 180°-os fordulatot és üvöltözve elzavarta őt is, hogy takarodjon innen.
2018. jan. 20. 12:52
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Koltözzetek,mert szét mar titeket is.
2018. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Költözzetek el.
2018. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Aki lepontozza a költözős válaszokat,mit javasol?
2018. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván rájött, hogy a kapcsolat komolya, és nem örül neki, hogy a fia felnőtt - és saját családja lesz.

Van rá keret, hogy fizessetek, hát akkor fizessetek másnak, aki nem akarja lerombolni a kapcsolatot.

Mindegy sír-e, vagy sem. Ha meg a vőlegényed nem partner ebben, hát akkor nem alkalmas férjnek, férfinak se.

2018. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Te, és a “párod”, Tutyimutyi úr mit csinál, míg az anyja üvöltve káromkodik veled?
2018. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
Anyuka rájott h a magának szult játékszere onnálo családot akar igy most sárkányosodik.
2018. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!