Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinájlak az anyós jelölte...

Mit csinájlak az anyós jelöltemmel?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a párommal, már vőlegényemmel, eleinte semmi probléma nem volt az anyukájával, aztán eltelt fél év, mindig ideges tipus volt de velem még az életben senki nem beszélt így. Üvöltözött, hogy milyen lusta vagyok, hogy egész nap nem csinálok semmit, már érti, hogy miért nem szeret a nagymamám. (Vizsgákra készültem lázas betegen).Ezután is volt még néhány szerintem undorítónak vélt mondtata felém, de nem foglalkoztam vele. Majd tegnap ismét robbant, mert ő csak azt veszi észre amit akar, délelött elment ameddig hazaért kipucoltam az egész házat csak éppen főzni nem maradt időm és azon volt felháborodva, hogy miért nem főztem. Mindenzt sűrű káromkodásokkal meghintve. Erre én mivel szépet már nem tudtam mondani nem mondtam semmit és emelt fővel, felöltöztem és elsétáltam, mert nem birtam tovább hallgatni a kedvesebbnél kedvesebb szavait.

2018. jan. 20. 09:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Idézz neki a János vitézből;

Hanem most már elég, hallja-e kend, anyjuk!

Fogja be a száját, vagy majd betapasztjuk...

2018. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Crowensoul ***** válasza:
77%
Hát elviszed anyuci pici fiát :D egy anyósnál (pláne ha nagyon szereti a fiát) ez bikának a vörös posztó :D amúgy mi a megoldás? a vőlegényeddel turbó boost fokozatba kezdjetek el külön háztartásba gondolkodni. minél előbb és minél messzebb az anyóstól annál jobb ;) ezekre az anyósokra igazak az anyós viccek :D
2018. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
A fiús anyukák mindig őrültek...
2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mikor odaköltöztél, megbeszéltétek, kinek mi lesz a dolga a háztartásban?

A veszekedős nap reggelén egyeztettétek, ki gondoskodik ebédről? Ha te szoktál főzni, szóltál, hogy ma nem főzöl, hanem takarítasz?

Sürgősen tisztázzátok az alapelveket, és minden este tartsatok eg rövid egyeztetést a másnapi dolgokkal kapcsolatban. Ugyanekkor lehet szóvátenni, ha előző nap valami nem jól alakult. Mondjuk a párod vállalta, hogy kitakarítja a fürdőszobát, de ez elmaradt, vagy szerinted koszos maradt a zuhanytálca.

2018. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!