Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek én reagálom túl?...

Szerintetek én reagálom túl? Én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
Tudom hogy bennem is van hiba! Párommal, 8 hónapos totyogó kisfiunkkal, és anyósommal élünk együtt. Ha páromat megkérem valamire hogy figyeljen oda a gyerek miatt bármire (pl ne hagyja a kulcsokat alacsonyan) az esetleg 99%-ában nincs is gond. Anyós viszont a dohányzó asztalon hagyja az ujságokat, szemüveget, tollat kupakostul, a kanapén tölti a cigiét, nem gyözöm porszívózni a dohányt, a gáztűzhelyre akasztja a konyharuhát amibe bele akar kapaszkodni a picur, hogy felálljon, a kanapé szélén hagyja az olvasó lámpát, a konyhában van egy cirka 160 magas virágállványa ami elég instabil saját bevallása szerint is, fürdő ajtót folyton nyitva hagyja, a sok vegyszer meg a földön van, és végig trappol lakáson kinti cipőben, csizmában. Én vagyok a beköltöző így rendben hogy én alkalmazkodok, de pici babáról van szó, akinn persze hogy rajt az ember szeme, de amit lehet előre kivédeni azt tegyük meg szerintem.

2018. jan. 30. 22:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

20-as: te is anyósodnál csinálod ezt, vagy a saját otthonodban?

mert ha nálam művelnéd ezt, egy óra múlva mehetnél ahova akarsz.

2018. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már jobban átlátom anyós helyzetét is. A ház amiben élünk a párom nevén van, anyós haszonélvező. Fogalmam sincs mit tegyek vagy mondjak hogy elmenjünk innen, mert ugye neki kötelezettségei is vannak a házzal kapcsolatban.
2018. jan. 31. 12:06
 23/30 anonim ***** válasza:
96%
Kíváncsi lennék, hogy hogy lett a a férjed nevén a ház. Nem mindegy, hogy ő vette, vagy a szülők dolgoztak meg érte.
2018. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

nem értem miért nem teszed a gyereket járókába? Még mindig azon kattog az agyad, hogy de mi legyen ha...

Beteszed sima és gurulós járókába és kész is, meg van a gyerek saját biztonságos tere és anyós is békén van hagyva.

A mai szülők elfelejtik ezt a hasznos találmányt, pedig a te korosztályod is ebben nőtt fel és nem lettek lelki sérültek, sőt megtanultak magukban ellenni és nem kallódnak el.

2018. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%

Most őszintén, milyen hely ez a Gyakori? És te kedves Kérdező, komolyan veszed a válaszokat? Én csak egyet kérdezek: szerinted valóban normális az, hogy veszélynek van kitéve a gyerek, mert egy másik ember házában éltek? Az oké, hogy alkalmazkodtok TI, de szerintem NONSZENSZ, hogy inkább sérüljön meg a gyerek, mert "fogd be a pofád, menj albérletbe ha nem tetszik, neked ott semmi szavad nincs, stb.".


Ez a Gyakori egyszerűen röhej. Minden tini húzzon el dolgozni, akinek szülőkkel lakik, az rohadjon meg ott ahol van, örüljön ha vehet levegőt... Remélem gyorsan kivered a fejedből amilyen válaszokat itt kaptál.

2018. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
76%
Kedves utolsó! Mielőtt gyereket vállalunk, felmérjük a lehetőségeket és megfelelő körülményeket alakítunk ki. Ha nem jón össze, akkor várunk a gyerekvállalással. Mivel a mama már bent élt a lakásban a maga módján, akkor tudta a menye, hogy mi vár rá.
2018. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

a gyerek a dohánytól nem fog megsérülni és ahhoz elég egy kézi porszívó, nem kallódna el ha lenne járókája és akkor nem kéne folyton figyelni őt. Nem nyelné be a fürdőszobai vegyszereket ha szépen ellennének azok zárva és itt újfent a járóka a megoldás(ha a szülő nem tud a kicsi közelében lenni egy pillanatra). Az asztalon felejtett újság megint nem jelent veszélyt. Ha a pici belekapaszkodik a konyharuhába,de lehuppan a pelenkás fenekére attól nem lesz baja, meg kell tanítani a gyereknek mikhez nem nyúlhat hozzá, mert nonszensz, hogy gyerek miatt máshol legyen egy olvasólámpa. A virágállványt stabillá kell akkor tenni és nem rinyálni. A kinti cipőtől nem lesz semmi baja, ismerek olyan családot ahol féltették a gyereket minden kosztól, a mai napig mindentől beteg lesz mert nincs immunrendszere.

Szóval a legtöbb dolog amit anyuka leírt nem kis túlzásnak tartom.

2018. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia. Ahhoz hogy hol laktok, kivel, miért stb. semmi közöm. Viszont tényleg nem szabad túlfélteni a gyereket. Kislányom múltkor vendégségben megette a sarat, elmászkált és már későn vettük észre. Nem azt mondom hogy ez jó, de nem lett semmi baja. Itthon vettünk élvédőket, zárat a szekrényre, a fürdő és WC nálunk egyben van így mindig csukom az ajtót. A tényleg veszélyes dolgokkal vigyázunk, de az hogy esetleg a kulcsot megtalalja vagy újságot.. Ha nem baj hogy széttépi nem nagy ügy. :) Hagyd hogy felfedezze a világot.
2018. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Komolyam mondom, olyan unalmasak vagytok. Minek az ilyeneknek gyerek? KÖLTÖZZETEK EL!
2018. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
25# könyörgöm, el lehet költözni
2018. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!