Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért lett ilyen velem?

Miért lett ilyen velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Anyósommal és apósommal borzasztó jó viszonyban voltunk. Párom is meglepődött rajta, mivel egyke fiú az anyja sosem fogadta el a párjait, engem viszont az első perctől kezdve. Nyár óta viszont megváltozott minden. Hitelt vettünk fel, hogy befejezzük a saját házunkat (örököltünk márciusban egyet párom anyai nagymamájától (mi szóltunk a családnak, hogy nem tartunk rá igényt)de nagyon pici és borzasztó rossz helyen is van ráadásul nekünk ott a sajátunk, azt apósom szüleitől örököltük meg és évek óta csináljuk)) és mivel már nem jó a kétlaki élet (én munka utána szüleimnel vagyok míg párom dolgozik este megyünk hozzájuk) ezért felvettük egy kisebb hitelt. A házunk jovohonapban befejeződik. Tehát ahogy felvettük a hitelt, azóta anyosomnak más témája nem volt csak a ház és a hitel. Párom nagybátyja és anyósom egyszerűen ki készítették páromat. Akkor párom leállította elég csúnyán az anyját, és abba is hagyta ráadásul beépítettük a bejárati ajtót kulcsot nem kapott hozzá, ezáltal nem tudnak oda járni okoskodni. Na ezt követte egy pár hónapos nyugalom viszont most én jottem. Eszre vettem mióta bejelentettük az eljegyzést, és hogy rá álltunk a baba témára mintha szemmel megtudna ölni, de nem foglalkoztam vele mert egyke fia van akivel 35 évesen is úgy bánik mint egy 5 évessel. Mi ezen csak jót röhögünk párommal és aposommal. De viszont engem novemberben megoperáltak egy elég komoly vekonybél elzarodasom volt ráadásul mutet közben kiderült hogy nagyon komoly hypertoniám van ráadásul cukorbetegseget is megallapitottak. Ezáltal 3 hónapja (lassan 4) táppénzen vagyok. Két hete elkezdte mondani hogy bezzeg párom exe mennyit dolgozott két gyerek mellett is ( heti pár napokat dolgozott mikor melyik kocsmában a gyerekeit le sem sz.rta, párom járatta őket külön órákra, és ő írta velük a leckét ráadásul párom elég jól keres de az sem volt elég sosem és a két év alatt amit ők együtt voltak 4 helyről rúgtak ki párom exét). Ez tegnapelőtt annyira elmérgesitette köztünk a dolgot, hogy közöltem, hogy nem megyek oda tobbet, mert elkezdte ismét felhozni az exet (ráadásul pár hónappal ezelőtt még szidta mint a fene, hogy mennyire tönkre tette a fiát mint lelkileg mint anyagilag és hogy páromat egy 64 éves emberrel csalta meg)hogy mennyi mindent megcsinált, mennyit dolgozott, és példaértékűnek nevezte!

Mivel nem vagyok haragtartó tipus ma elmentem hozzájuk mert Páromnak jelenleg tüdőgyulladása van. Kivaltottam neki a gyógyszereket és közölte anyósom, hogy az a köhögéscsillapito nem jo amit én vettem hanem majd ő holnap megveszi azt amelyik jó, meg igya a gyógyteákat...

Nem tehetek arról, hogy beteg lettem. Nem magamnak okoztam a bélosszenovest a cukorbetegseget és a hypertoniat sem! Nem azért kellett megműteni mert én nem akarok dolgozni, hanem azért mert gyakorlatilag 28 évesen majdnem meghaltam.

Ezt párom tegnap elmagyarázta neki, hogy erről a témáról le lehet szállni.

Értem én, hogy biztos baj, hogy a fia kirepül a fészekből, és hamarosan (remélhetőleg)babánk lesz, és biztosan az is baj hogy hónapok óta itthon vagyok (táppénzen tehát van jövedelmem!!) de miért kell az exel pedálozni ráadásul tényleg egy olyannal aki tényleg összetörte a Fiat?

Nagyon szeretem és szerettem is és iszonyatosan bánt, hogy ilyen lett velem. Hiányzik az anyósom mert én tényleg szeretem.



2018. febr. 5. 17:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annak örülök azért, hogy párom és én tényleg kitartunk egymás mellett. Persze én sose uszítom és uszítanam a családja ellen (ezt megteszik ők maguknak). Mikor közöltem vele, hogy nem megyek többet hozzájuk, (amúgy is tényleg tüdőgyulladása van, ezert is most talán kicsit érzékenyebb) arra kert, hogy ne adjak az anyjának igazat és sz.rjam le, mivel ő szeret és látja milyen velem, de valahogy vészeljuk át ezt az egy honapot míg kész a hazunk, és az apja is mellettem állt ki. Elmentem hozzájuk én nem hoztam fel az anyjának a témát, de “bocsánatot” kert. Félő hogy csak a fia miatt amúgy lehet hatszor megfojtott már magaban. Holnap utazom Budapestre hát kiváncsi leszek mit fog holnap mondani páromnak. (Úgyis elmondja mert mindent megbeszelunk)
2018. febr. 5. 18:45
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
én párom szülei is ki nem állhatnak engem, kapaszkodj: azért mert a fiúk engem megcsalt és ez biztos az én hibám! Hát köpni nyelni nem tudtam. Közöltem, hogy nem akarom többet látni őket(azóta a fiúk miatt bocsánatot kértek,de csak mert a párom kérte ezt). A jövő érdekes lesz,de amióta nem járok át sokkkal jobban érzem magam és nem bántam ezt meg. Te se menj át többet és párod bírja ki azt az 1 hónapot amíg nem mész át.
2018. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Én anyósom is ilyen volt amég ott laktunk nála és kéznél volt a fia addig én voltam a legjobb meny jelölt amint elköltöztünk mi voltunk a hálátlan senkiháziak aztán mikor megérkezett a fiam ismét "lányaként szeret". Nálunk annyira elmérgesedett a helyzet hogy beszélőviszonyba vagyok vele de tudom h 1.5 évnyi nem kommunikálás után csak az unoka miatt kezdett el nyalizni nekem. Nem találkozunk azért sokat vele hétvégente max 1óra mert nagyon szeret beleszólni a kapcsolatunkba,gyereknevelésbe.
2018. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért én várnék még ezzel a baba témával. Nem ártana elòbb külön élnetek 1 évet. Úgy, hogy a felnőtt parodnak nem vasalja ki az anyukája a kisgatyáját...Nehogy ebből később gond legyen. Eleve az is kicsit elhamarkodott hogy hitelt vesztek fel, mimor nem éltetek még igazán együtt, nem vezettetek közösen háztartást. Lennének aggályaim ezzel kapcsolatban, nehogy a párom azt higyje én is kinyalom a seggét mint az anyukája.
2018. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!