Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szombaton lesz a legelső...

Szombaton lesz a legelső találkozásom barátnőm szüleivel még én ilyen helyzetbe most leszek elöszőr ilyenkor illik valamit venni ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Öltözz szépruhába.
2018. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindenkepp jo benyomast keltesz szamukra, ha viszel valami csokit, mondjuk Toffifee vagy ilyen nagyobb tablas Milka.:) ha idosebbek vagytok, akkor szep csomagolasban bor.
2018. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Én lány vagyok:).

Én bort vittem apukának anyukának meg merci csokoládét.

A bort közösen választottuk.

Szerintem kérdezd meg a barátnődet, mit szeretnek a szülei.

De csokival szerintem nem lehet mellé lőni, esetleg virágot is vihetsz.

Bort, csak ha szeretik.

2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk még:) csak most ez nekem ujdonság.Fogalmam sincs hogy vigyek e valami ajándékot
2018. febr. 15. 22:31
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ milyen család. Ha puccosak akkor anyukának virág, apukanak valami jobb bor. Ha nem puccosak akkor elég anyukának valami szolídabb virág, vagy egy doboz bonbon vagy csak jobb üveg bor közösen. Persze ez nem kötelező de az én szüleim eléggé oda voltak a virágot hozó fiúktól. Érdemes a barátnődet is megkérdezni erről mert pl. Ha anyuka épp fogyózik vagy allergiás a virágporra akkor ciki azt vinni. Ha az egész család antialkoholista nem a legjobb a bor.
2018. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg be vallom félek is egy kicsit remélem jól fog sikerülni.
2018. febr. 15. 22:33
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy elvárják ilyen esetben, elég ha önmagadat adod, figyelmes és érdeklődő vagy, na meg szereted a lányukat.

De szerintem a csoki és a bor amit írtam jó ötlet.

De nem értek a borokhoz az a baj:/.

2018. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Vigyél 2 sört,vagy 1 bort,pezsgőt,attól függ milyenek,erről kérdezd meg a párod. Öltözz ahogy akarsz,ahogy szoktál,és add önmagad,ne akarj nekik megfelelni,nem velük fogsz aludni,élni!

Nem kell túlzásba esni,és nyalni nekik,ők számodra idegen emberek,úgyhogy ne légy papucs!

Ne izgulj,esztek,isztok,elbeszélgettek az időjárásról,aztán lelépsz,és kész.

2018. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
20%

Anyukának virágot, apósnak nem kell semmi.

De ha ott leszel akkor minden képpen maradjatok a szülőkkel, azaz nem lelépni első alkalommal a csaj ágyába :D

Ha anyuka főz akkor próbálj segíteni neki, az nagyon jó benyomás

Apóssal meg lehet sportról vagy valami közös témáról beszélgetni

2018. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, hány évesek vagytok? :D
2018. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!