Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egymastol tavol elo csaladok:...

Egymastol tavol elo csaladok: milyen surun latogatjatok meg egymast es mennyi ideig maradtok latogatoban?

Figyelt kérdés

Irjatok kerlek orszagot/varost/tavolsagot es hogy ki kit latogat. Koszi


Azert vagyok kivancsi mert parommal 1.5 eve vagyunk egyutt, es az edesanyjaval 2 eve nem talalkoztak, es most az anyukaja szeretne jonni 3 honapra latogatoba, amin eloszor meglepodtem de aztan elgondolkodtam hogy ha en nem lathatnam az edesanyam vajon akkor is soknak talalnam-e ezt az idot. Ezert szeretnek belelatni masok hanyszor es mennyi idore latogatnak. Mi Angliaban elunk, parom anyukaja Amerikaban.



2018. márc. 18. 18:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt hittem én vagyok utálatos hárpia hogy sokallom mert folyamatosan ezen vitázunk párommal, mondtam hogy nálunk így szokás náluk úgy szokás, valahol félúton állapodjunk már meg. Nagynehezen eljutottunk 2 hónapra ma de nekem az is nagyon sok. Én is úgy gondolom hogy 2-3 hét több mint elég lenne. Velünk fog lakni. Nem találkoztunk még, videón beszéltünk és rendesnek tűnik és nem tolakodónak, na de hát ki tudja nem ismerem.

Egy kisboltja van és addig a lánya fog csak dolgozni benne, azért tud eljönni ilyen sok időre.

2018. márc. 19. 01:10
 12/16 anonim ***** válasza:

1800km.. nem sűrűn találkozunk,de ha mi megyünk akkor 2 hétre (egy hét szüleimnél majd egy hét szüleimtől 250km-re anyósnál,de ott már hotelba alszunk) amikor ők jönnek akkor is max 1 hét és nálunk vannak. Amikor a szüleim jönnek akkor azért már 5-6 nap után érezhető,hogy bőven elég az az egy hét (és amikor mi vagyunk náluk akkor szintén). Amikor anyós jön akkor már a második napon úgy érzem,hogy ennyi bőven elég lenne és még sok is ...ők úgy ránk telepszenek, szüleim szépen ketten neki indulnak a környéknek stb após az betelepszik a tv előtti fotelba és egy hétig csak fürdeni meg aludni kel fel onnan, mert anyós még a kaját is oda viszi neki, anyós az első napon még tök normális aztán kezdődik az,hogy pl miért abba a fiókba vannak a kanalak,az úgy nem jó stb szóval az ég világon mindenbe beleköt unalmába,mert hát a házból kirángatni őt se lehet mert após nem hajlandó és ő meg jahj hát szegény papát nem hagyhatja ,mert mi van ha kell neki valami (még úgy se jó ha van én vagy férjem maradunk otthon apóssal addig).

3 hónap rengeteg, a hajam kihullana....még akkor is ha tényleg nagyon jó fej mert már megvan a mi kis életünk stb megszoktuk nem kerülgetünk senkit stb aztán borul az egész

2018. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tesómék Kanadában laknak, kb 2 évente jönnek haza, 2-3 hónapra. De ebből pl nálunk csak egy hetet voltak, a másik tesómnál 1,5 hónapot és az anyósáéknál is voltak.


A másik tesóm Pesten lakik, mi Debrecenben. Kb fél évente találkozunk egy hétvégét. A párom tesói Miskolcon laknak, velük kb havonta találkozunk 2-3 napot.


Szüleink egyikünknek sincs.

2018. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ez kész... ingyen odaköltözik hozzátok 2 hónapra. :))) Ha párod nem alkuképes, akkor nem tudsz mit tenni, megszoksz vagy megszöksz.
2018. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Koszi! Orulok hogy legalabb egy szemely irta hogy Kanadabol 2-3 honapra latogatnak, szoval legalabb tudom hogy letezik ilyen mas csaladoknal is😀 az en csaladom angliaban el de 300km tavolsagra, es kb 3-4 havinta latjuk egymast 1-3 napra. Valoszinuleg 1 honapot marad vegul az anyukaja, kiharcoltam, de parom besertodott kicsit, remelem nem fogom sokaig ezt kapni tole...:) amugy szemetnek is erzem magam, ki vagyok en hogy megmondjam mennyi idore latogasson az anyja? De mondtam neki hogy johetne tobbszor kevesebb idore, mondjuk felevente vagy evente 2-3 hetre, mert azert a repulojegy draga.

Koszi a velemenyeket!

2018. márc. 21. 05:52
 16/16 anonim ***** válasza:

UK-ben élünk, a párom családja is kiköltözött, az én családom, rokonaim Mo-on vannak. Egyre ritkábban megyünk haza, évi már csak egyszer 2 hétre, de olyankor be kell iktatni még a Mo-on belüli utazgatásokat is. Párom délre megy vidékre látogatóba nagyszülőhöz én nagyszülőhöz plusz édesapámhoz, meg édesanyámhoz.

Idekint a barátom kb hetente megy át a szüleihez, ők nem jönnek.

A három hónapot soknak tartom, szerintem bőven elég lenne 1 is.

2018. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!