Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy nézzek a volt párom...

Hogy nézzek a volt párom szülei szemébe, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Exemmel másfél évet voltunk együtt, nagyon szerettük egymást. Majd jött egy nehéz időszak, ami alatt eltávolodtam tőle és szakítás lett a vége. Mindez már több mint egy éve történt.

Szakítás után úgy éreztem jó döntést hoztam. Nem sokkal később megismertem egy másik srácot, és összejöttünk. Nem volt hosszúéletű kapcsolat, közös megegyezéssel hamar szakítottunk, nem illettünk össze.

Exemmel nem tartottam a kapcsolatot sem, majd egy év után elkezdtünk ismét beszélgetni, és végülis rájöttünk, hogy hiányzunk egymásnak, adjunk ennek az egésznek mégegy esélyt. Szóval most találkozgatunk, “újra ismerkedünk”, de végülis kibékültünk. Már csak azt nem tudom, hogy ennyi minden után, hogy találkozzak újra a szüleivel?

Nagyon jóban voltam velük, az anyját egyenesen imádtam, szinte második anyum volt. Kb másfél éve láttam őket utoljára, mikor elhoztam onnan a cuccaim, és elköszöntem tőlük. Tudják, hogy én szakítottam, azt is, hogy közben volt egy másik párom.

Hogy nézzek így a szemükbe, meg ilyenkor mit mondjak mikor újra odamegyek és ezek után találkozok velük? Nem akarok úgy tenni mintha semmi nem történt volna, de nem tudom mi lenne a megfelelő....

22/L


2018. márc. 24. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem NEKED nem kell semmit tenni, hanem úgy mégy, mintha semmi sem történt volna.

Ugyanis az, hogy a párkapcsolatotok hogy müködik, KETTÖTÖK dolga.

Az aktuális helyzetet a párodnak kell tisztáznia a szüleivel, neked semmiféle magyarázatot nem kell adni.

Mivel a viselkedésed korrekt volt - nem volt megcsalás vagy egyéb elítélednö dolog -, ezért szerintem minden rendben van.


Ha NEKIK van valami gondjuk. akkor majd jelzik és akkor meg tudjátok beszélni.

2018. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
A ti életetek nem kell nekik megfeleleni. Ha valami nem tetszik nekik akkor le van szar*a. De ha normálisak akkor nem fognak belőle ügyet csinálni :)
2018. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Meg kell mondani a párodnak hogy beszéljen arról hogy újra össze jöttetek. Előbb a párod puhatolózzon aztán majd csak akkor menj ha tudod hogy szívesen látnak. Nem hiszem egyébként hogy ezt ők annyira cikinek éreznék mint te. Ilyen korban már nem nagyon szólnak bele a gyerekük kapcsolatába a szülők. Azt se hiszem hogy az exednek/mostani párodnak nem volt senkije.
2018. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek, normálisak, engem nagyon szerettek. A másfél évben amíg ott voltam, igazi családtagként kezeltek, egyetlen rossz szavuk nem volt hozzám.

Amúgy nem volt neki kapcsolata..

2018. márc. 24. 12:27
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem viselkedj természetesen, kedvesen, esetleg adjad a tudtukra, h hiányoztak. A párkapcsolat kettőtök dolga, ezért nem is értem, miért nem maradtál velük beszélőviszonyba szakítás után, ha olyan szoros volt a kapcsolatotok?
2018. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk, mert exem, vagyis már a párom, olyan szinten megharagudott a szakítás után rám, hogy minden kontaktot megszakított velem, facebookon is letiltott, telefonszámom is letiltotta stb, aztán így úgy gondoltam a szülei sem akarnak hallani felőlem. Jogtalannak érezte, hogy szakítottam vele és indokolatlannak, de én már nem akartam folytatni, és egy nagy ordibálós szakítás lett a vége.

Meg egyébként messze lakunk egymástól, így arra sem volt esély, hogy esetleg véletlen összefussak velük valahol.

2018. márc. 24. 12:39
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
Minek mégegyszer eljátszani ugyanazt,vmiért nem müködött elsőre se,megint kidobod,v felszarvazod ha ujra előjön a nem müködik dolog? Én sose lépek visszafelé..
2018. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem erre irányult a kérdésem:)

Egyébként meg azért, mert se nem az én, se nem az ő hibájából alakult ki az a helyzet, aminek szakítás lett a vége.

Egyébként, hogy értsd miről van szó: A helyzet annyiból állt, hogy akkor voltam első éves egyetemista, nehezen ment a tanulás, nehezen szoktam meg a gimnázium után az egyetemet, nem ismertem a megfelelő, hatékony tanulási módszereket. Emiatt különösen sok időmet lekötötte a tanulás, kevesebb időt tudtam a páromra fordítani, sőt, volt hogy semennyit. Mindemellett mikor találkoztunk, rengeteget aludtam, fáradt voltam, nem volt kedvem semmihez. Ő arra gyanakodott, hogy van valakim, vagy már nem szeretem. Ami valamilyen szinten érthető volt, mert magamon is meglepődtem, de a fekvésen és az alváson kívül sosem akartam semmit csinálni vele (mondjuk mással sem). Emiatt, hogy nem hitt nekem már csak vitatkoztunk, és úgy éreztem hátráltat távolodtam el tőle és szakítottam.

Majd a szakítás után derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van egyébként, és ez okozta ez a rettenetes fáradtság érzetet, már gyógyszert szedek rá, és helyrejött teljesen. Emellett megszoktam az egyetemet és már be tudom osztani az időm és a tanulást is. Most akkor itt ki a hibás? Szerintem senki:)

2018. márc. 24. 13:02
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát csak ne h megint legyen vmi probléma hátráltatás.. Én biztos nem jönnék ujra össze azzal aki egyszer már kidobott stb. :(
2018. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem tanultunk ebből az esetből mindketten, hogy kicsit elhamarkodott döntés volt és felkaptunk a vizet. Nem véletlen az sem szerintem, hogy annak ellenére, hogy nem beszéltünk több mint egy évig, egymás tudta nélkül is hiányzott a másik :)
2018. márc. 24. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!