Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy nézzek a volt párom...

Hogy nézzek a volt párom szülei szemébe, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Exemmel másfél évet voltunk együtt, nagyon szerettük egymást. Majd jött egy nehéz időszak, ami alatt eltávolodtam tőle és szakítás lett a vége. Mindez már több mint egy éve történt.

Szakítás után úgy éreztem jó döntést hoztam. Nem sokkal később megismertem egy másik srácot, és összejöttünk. Nem volt hosszúéletű kapcsolat, közös megegyezéssel hamar szakítottunk, nem illettünk össze.

Exemmel nem tartottam a kapcsolatot sem, majd egy év után elkezdtünk ismét beszélgetni, és végülis rájöttünk, hogy hiányzunk egymásnak, adjunk ennek az egésznek mégegy esélyt. Szóval most találkozgatunk, “újra ismerkedünk”, de végülis kibékültünk. Már csak azt nem tudom, hogy ennyi minden után, hogy találkozzak újra a szüleivel?

Nagyon jóban voltam velük, az anyját egyenesen imádtam, szinte második anyum volt. Kb másfél éve láttam őket utoljára, mikor elhoztam onnan a cuccaim, és elköszöntem tőlük. Tudják, hogy én szakítottam, azt is, hogy közben volt egy másik párom.

Hogy nézzek így a szemükbe, meg ilyenkor mit mondjak mikor újra odamegyek és ezek után találkozok velük? Nem akarok úgy tenni mintha semmi nem történt volna, de nem tudom mi lenne a megfelelő....

22/L


2018. márc. 24. 12:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nálam egy sráccal sem tartozik az “ismerkedési” időszakba bele, az hogy lefeküdjek vele. Valahogy nekem ez így nem oké. Ha valaki meg nem képes ezt megvárni, akkor keressen mást:)
2018. márc. 24. 14:37
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

65%-os ha már a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor a szánalmas magán felböfögéseidet nem tudnád máshol nyomatni, fárasztó olvasni is. Kit érdekel, hogy kivel mikor feküdt le a kérdező. Szerintem csak téged.

Kérdésre a válasz: nem kell semmi extrát csinálni, köszönsz, beszélgetsz velük, ennyi.

2018. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
9%
Bocsáss meg neked kéne olyan nő aki mások alatt is járt? Nekem nem. Csak manapság divat az összefekvés. Legalább a kérdező nem ilyen,ez legalább tiszteletre méltó, a mai nők melett ilyen ritka,ma az első randin a nő mászik rá a férfire..
2018. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom kedves utolsó, te hol élsz. Azért elég durva ez az általánosítás. Igen, vannak ilyenek IS, meg más milyenek IS. Érdekes módon ez az én ismerőseim közt nem divat, hogy első randin lefekszünk meg rámászunk a pasira. És szerintem sokaknál nem ez van.
2018. márc. 24. 16:27
 25/26 anonim ***** válasza:
37%
Semmit nem kell mondanod, én ezek után mondjuk nem akarnálak a házamban látni, bármennyire is "családtag" voltál előtte.
2018. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%
‘Aki mások alatt is járt’... Hát igazán nem szeretnélek elszomorítani, de sajnos nem sok esélyed van magadnak szűz nőt találni, mivel az esetek nagyrészében a legtöbb nő volt már legalàbb 1-2 partnerrel.
2018. márc. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!