Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt mérgezi a kapcsola...

Anyósjelölt mérgezi a kapcsolatunkat. Felajánlottam a páromnak, hogy költözzünk más városba, de nem akar. Így mi értelme?

Figyelt kérdés
Lassan rámegy a kapcsolatunk, végső megoldásként az jutott eszembe, hogy haggyuk itt a szülővárosunkat, és kezdjünk új életet ketten. De csak kifogásokat sorolt. Hogy ide köti a munkahelye, ő már nem akar váltani. Hogy itt van a lakása, amin hitel van. Hogy itt van a családja. Mondtam neki, hogy minden akarat kérdése, ketten megoldanánk. Találna új munkát, talpraesett, jó abban amit csinál, és pár éven belül ugyanolyan szintre juthatna fizetésben is. A lakását kiadná, többért mint a hiteltörlesztő, mi pedig elmennénk albérletbe. Ha eladná az autóját, lenne pár millió indulónk is bármihez, mondtam neki hogy járhatna az enyémmel, én meg vállalnám hogy buszozok, amíg nem tellik újra két autóra. Az meg hogy itt van a családja, hát erre nem tudok mit mondani, hiszen pont ez a probléma forrása. Úgy érzem semmit nem akar tenni annak érdekében hogy legyen jövője a kapcsolatnak. Én itthagynám a munkámat amit szeretek, itthagynám a családomat akikkel amugy jó a viszonyom, és kedvelik páromat is. De ő semmit.
2018. ápr. 6. 18:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
72%
#30 Abban én is 99%-ig biztos vagyok, hogy nő a kérdező (ez a költözzünk el, mert az anyós ilyen meg olyan, ez eléggé nőies), de az általad leírtakra sajnos tudok példát... :(
2018. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
18%
Kèrdező, merre jàrsz?
2018. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
30: Igen, az én családomban és társadalmi osztályomban az.
2018. ápr. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

30: Egyébként első sorban a szóhasználatából és fogalmazási stílusából gondoltam, hogy férfi. Minden barátom férfi, ők beszélnek így, és még tartalmilag is azonos az ő szövegükkel...

Attól még lehet nő, de TÉNY, hogy SEMMI utalás nincsen a szövegben a Kérdező nemére, ezért semmi alap nincsen rá, hogy kijelenthessük, hogy ez egy férfi vagy hogy ez egy nő. Ez csak gondolkodási hiba, ha valaki biztosra hiszi.

2018. ápr. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
30: Csak gondolj bele, ez egy budapesti nő életében teljesen tipikus. Sok vidéki fiú viselkedik ám így, és rengeteg férfi költözik RÁ a nőre más relációban is, mert a nőnek van lakása, a férfinek meg nincsen. Vagy a felesége szoknyája mellős így menekül sok férfi a szeretőjéhez egy sporttáska holmival nincstelenül, mindent hátrahagyva, válni nem merve.
2018. ápr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

30: sőt, még az is gyakori, hoyg a férif bár vagyonosabb a nőnél és többszörösét keresi nála, mégis ráköltözik és élősködik rajta, soha egy üdítőre nem hívja meg, de el várja, hogy a közértben a nő fizesse az ő dolgait is, amikor vásárolnak, és nem ad bele a kosztpénzbe, se a rezsibe. Vendégnek tekinti magát.

De ha olvasgatod az itteni topicokat, azzal a gyakori jelenséggel is fogsz szembesülni, hogy ha egy ilyen pár összeházasodik és gyerekük lesz, akkor is azt gondolja a férj, hogy a nő dolga a gyerekről és a lakásról gondoskodni, neki nem kell ehhez pénzzel hozzájárulnia. Amit a nő keres, az közös, amit viszont ő, az egyedül az övé. Mondom, akkor is, ha a nő tizedannyit keres a férfinél.

2018. ápr. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
5%
16: A házaspár, szerelmespár más. Itt arról van szó, hogy a társát (férjét, feleségét, pasiját, nőjét stb.) nevezi a "párjának." Így azt sem lehet megtudni, ki milyen nemű a történetben.
2018. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
37 válasz és a kérdező sehol... Én érzem csak úgy, hogy egy újabb kamu kérdéshez van "szerencsénk"?
2018. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzed ezt. Egyre több a kamu sajnos. :(
2018. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!