Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért olyan nagy baj, hogy...

Miért olyan nagy baj, hogy nem akarok szorosabb kapcsolatot a fiam barátnőjével?

Figyelt kérdés
Az egyik kedvenc sorozatom a Modern család, és magamat a fiam barátnőjével Jayhez és Philhez tudnám hasonlítani: kedves, aranyos lány és ahogy látom, jól megvannak a fiammal, de NAGYON szeretne velem kijönni, ami néha szinte már fullasztó és kínos. Én sosem voltam az a típus, aki szívesen részt vett a közös bulikon, osztálykirándulásokon a kisgyerekkel, és amikor már nagyobbak lettek, utáltam, ha átjöttek a barátaik. Persze, ők már nem gyerekek, de sosem jöttem ki a fiatalabb korosztállyal (ahogy öregszem, úgy tolerálom őket kevésbé, nem szidom őket, és nem gondolom, hogy "elfuseráltak" lennének, csak nem érdekelnek"
2018. máj. 13. 11:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
Nincs ezzel probléma.Tisztelettudó vagy a többi nem számít!
2018. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%

Az anyosom ugyanilyen, csak a mai napig nem tudom, hogy velem van a baja, vagy cssk ilyen termeszetu. De mar egy lanyunk is van, fel eves, eddig haromszor latta.


Egy darabig en is probalkoztam, aztan belefaradtam, mara meg mar egyenesen gyulolom.

Beszeld meg a lannyal, jobb tisztazni.

2018. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan lehet annyit mondani a lánynak vicces stílusban, hogy te inkább kimaradnál a fiatalok köreiből, és hagyod őket magukban kibontakozni. Ebből megértheti, hogy nem személyesen vele van problémád.


Amúgy megértem a dolgot. Én 30 vagyok, anyósom 53. Soha nem kedveltem, de, ezt nem mutatom ki. Viszont nincs is semmi igényem arra, hogy csak vele kettesben bármit is csináljak. Sokszor mondogatja a páromnak, hogy úgy elmenne velem ide meg oda, de én olyan zárkózott vagyok. Viszont, a természetétől is függetlenül, én úgy gondolom, hogy egy 30 éves, és egy 54 éves ember soha nem lesznek se barátok, se haverok. Semmi igényem rá, hogy egy 54 éves nővel lógjak. Illetve de, anyukámmal igen. De egy 2. számú anyára semmi szükségem nincsen.

2018. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!