Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek én reagálom túl...

Szerintetek én reagálom túl vagy ez tényleg meghökkentő?

Figyelt kérdés

Anyósom -akinek mindig igaza van, ha nincs ott apósom (bár őszintén nem érzem, hogy megérdemelné ezt a jelzőt, tekintve, hogy mindig, de mindig azon mesterkedik, hogy elváljunk a férjemmel, még így is, hogy állítólag szereti az unokáját) tegnap eljött hozzánk apósommal (aki egy amolyan fafej, csak neki van igaza mindig, de mondjuk vele bár lehet beszélgetni, lenéz mindenkit, anyóst is) és hát tudjátok szó volt az időjárásról, az unokáról, meg a szokásos közhelyes témákról (mivel én nem is vagyok hajlandó másról beszélni velük, mert anyósom mindig addig csavarja a dolgokat, hogy csak feszültséget, veszekedést szít), meg a férjem exéről, akivel előttem járt 5 évig (mi már 10 éve együtt vagyunk, ebből 6 éve házasok) - ezt a témát anyós hozta fel. Különösebben nem érintett volna meg, de anyósom azt találta mondani, hogy amíg a férjem az exével járt, mindig azt hitte, hogy ő lesz a menye, de sajnos nem úgy lett...pedig az a lány igazából illett a férjemhez és hogy ő hetekig visszasírta és az jutott eszébe a minap, hogy az a lány lenne a menye, akkor most hogy nézne ki az unoka, mert a lány egy csoda és biztos az unoka is rá hasonlítana...Én meg sem lepődtem, őszintén, nagyon nem is érdekelt az ömlengés eddig, de itt annyira kiborultam, hogy mondtam neki, hogy biztos az ő anyósa is boldogabb lett volna, ha apósom nem őt választja, hanem bármelyik exét, mert akkor biztos, hogy sokkal boldogabb lenn, mint most és valőszínű félre sem lépne! (Mindenki tudja, nem is titkolta apósom soha, hogy fiatalabb korában is voltak félrelépései, meg most is akadt 1-2 story.)

Erre anyós, felpattant és azt mondta, hogy őbenne semmi rossz szándék nem volt, hogy ezt mondta. Elkezdett sírni, hogy ő csak megjegyezte és hogy miért vagyok vele ilyen undok? A férjem meg azt mondta, hogy jobb lenne mindenkinek, ha átgondolná miket mondott és ha amíg nem érzi, hogy bocsánatott kell kérni, addig ne jöjjön. Apósom olya ideges lett anyósra, hogy a kezénél fogva rángatta ki az ajtón, amikor kinézünk az ablakon akkor meg magaelőtt lökdöste, mert a banya ordítozott, hogy vissza akar jönni, hogy megbeszéljük, de após nem engedte...

Lehet, hogy nem így kellett volna reagálnom, de tényleg nagyon rosszul esett. Egy gyönyörű fiunk van, eleven, egészséges...hát, mi kell még, őszintén, neki?



2018. máj. 16. 20:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
8%
Hát én is kiakadnék ha azzal szurna belém a drága menyem,h a férjem félre lépéseit vágja hozzám,nyilvánosa. Te sem vagy ártatlan itt,nem csoda h itt tart a dolog,kettön áll a vásár. Mi kell neki,talán minimális tisztelet. De az eléjtől utáljátok egymást,ez már hab a tortán..
2018. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én őt sosem bántottam, eddig. Akármikor felhozta a férjem exét, sosem szóltam, mindig apósom, meg a férjem állították le...de most nagyon elszalad vele a ló. Mégis áruld már, hogy te hogy reagáltál volna erre? Miért nem lehet a férjem miatt bár megtartani a felszínes "jóban vagyunk"-ot? Igen, sosem szeretett. Én sem őt. Ez sem titok. De Isten lássa lelkemet, hogy életemben ez volt az első eset, hogy így viselkedtem vele.
2018. máj. 16. 20:55
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

Pfff első válaszoló igazi vérbeli gyökér anyós..

Nagyon jól tetted, sőt finom voltál mert ki kellett volna kísérned azonnal az ajtó elé.

Ekkora tré, trágya viselkedést...az eszem megáll.

2018. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén? Lehet, hogy ellehetett volna intézni kulturáltabban is, de én is biztosan így reagáltam volna, nyelni sem lehet állandóan, mert akkor azt hiszi a kedves anyós hogy ez megengedett stílus/téma veled szemben.
2018. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
a minimális tisztelet ugrott annak idején, amikor a férjem bemutatott neki és ezzel fogadott, hogy "Na, már látom, hogy itt se lesz lagzi...!" Pedig akkor látott először életében... (Megjegyzem ez után beszólás után én nem mentem hozzájuk 2 évig.)
2018. máj. 16. 20:57
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Nyanya get rekt 😂😂
2018. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Nos, én inkább anyóskorú vagyok már, felnőtt fiúkkal, de eszembe se jutna a barátnőjük előtt se ömlengeni bármelyik exről. Ha már feleség és gyerek van, akkor végképp nem, az pedig, hogy milyen klassz lenne, ha az unoka inkább az exre hasonlítana, a bunkóság és ostobaság netovábbja. Szépen odacsaptatok egymásnak, ahol a legjobban fáj.:D
2018. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
De jo h ilyen tokos vagy, en nyul jellem vagyok es vszinu csak puffogtam vna magamban, pedig ez tok jogos volt reszedrol! Komolyan irigylem a batorsagod!!!! En anyosomat is eljohetnel leosztani, az is ugyanilyen boszorkany, allandoan az ex ex.... mi 5 eve vagyunk hazasok, hamarosan szulok, de meg annyit nem kerdezett h mizu, bezzeg az exel naponta trecselget chaten. Jah, es raadasul o az aki kb 5x csalta mar apost ossze vissza ,... szval kerlek gyere el es oszd ki az enyemet is! Es egy percig ne erezd rosszul magad, hadd szenvedjen a kcsg nember!!!!!
2018. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
33%
Én már csak azt nem vágom, hogy mi ennek a kérdésnek a lényege... Férj és após is melléd állt, mina problem?
2018. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Kerdesedre valaszolva, egyaltalan nem reagalod tul. Foleg ugy, hogy eddig csak turtel es turtel es nem szoltal. Teljsen mertekben igazad van, az eddigi viselkedesehez es az ilyen esetek suru elfordulasahoz kepest meg visszafogott is voltal. Te ne erezd magad rosszul, o pedig remelhetoleg eszhez tert mar es ezentul normalis lesz.
2018. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!