Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Válás anyós miatt?

Válás anyós miatt?

Figyelt kérdés
Olyan nők/férfiak válaszait várom, akiknek a házassága anyós miatt ment tönkre és ha nem titok, írjátok le, mit művelt, hogy a párkapcsolatotok rovására ment?

2018. máj. 20. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Rokonságban volt ilyen.

Anyuci folyton érzelmileg zsarolta a fiát, hogy neki milyen rossz neki egyedül... Nem ez volt az egyetlen ok, de hozzájárult - boldog lehetett, a fia hazaköltözött, és gondozta a haláláig - cserébe a fiú utána egyedül maradt.

Tönkretette a fia életét tiszta önzésből, mindig is gyűlöltem érte.

2018. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Velem ez történt bár nem voltunk házasok. Hosszú történet. Ha érdekel privátban elmesélem.
2018. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12-es érdekel.
2018. máj. 21. 23:31
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Édesapám első házasságát az anyósa tette tönkre. 4 évig volt házas, a nővérem abból a házasságból született. Az anyós folyamatosan szidta a lányának apámat, a házasság alatt bemutatott más férfiakat, miközben apám 3 műszakban dolgozott.

Apám nem volt elég jó, bárhogy igyekezett. Anyós folyton a nyakukon lógott, hiába lakott a szomszéd utcában, mindig náluk akart aludni a 2 szobás lakásban.

Apám felesége hagyta ott 4 év után apámat egy másik férfiért, akivel az anyós hozta össze. Hat hónap múlva a pasi lelépett, de addigra már folyamatban volt a válás.

Én apám második házasságából születtem, a nővéremmel 12 évesen találkozhattam először. Az exanyós megtiltotta, hogy apám az új családjához elvigye a saját lányát.

Csak miután meghalt, azután engedte apám volt felesége, hogy találkozhassam a nővéremmel.

A történetet nem édesapám mesélte, ő nem szeret beszélni az előző házasságáról, hanem az exapósa.

2018. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

45% Csak egy himsoviniszta, nem nő, ez elég nyilvánvaló.


Viszont off, és nem akarom játszani a férfijogvédő szerepét, de gyakran a férfi sem veszi észre, hogy áskálódnak a szülei.

Vagy addig jóban volt az édesanyjával, akkor mit tehet, szüntesse meg a kapcsolatot vele? :O

2018. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én meg nem jutottam a valasig de már közel járok. Meg nincs 1 éve h osszekoltoztunk a férjemmel. Ő előttem vett egy házat felesbe az anyjaekkal. Anyósom állandóan a hátam mögött magyaráz a férjemnek. H ne egye amit en főzök, miért így nevelem a gyereket. Miért így mosok, takarítok, stb. Persze én ezeket hallom. Hiába próbálja a férjem leallitani, nem megy neki. Persze a sógorom is beindult h lelki nyomorék gyerek csinálok mert nincs egesznap kézben. Ő az övét hurcolaszta folyamat. Az enyém nem igényli inkább szeret magától mozogni. Meg h lusta vagyok... Mondja az aki 50nm-t nem tud feltakaritani és az anyja jár oda is. Ezekből elegem van. Nagyon fontolgatom a valast. Bár próbálok kitartani mert jövőre tervbe van a költözés.
2018. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%

Ismerek. Korán özvegy nő két dolgos aglegény fiával sok sok földterülettel. Örökké csak károgott, igáslónak nézte fiait akik ezért nem is nagyon ismerkedhettek meg senkivel, végül majdnem 40 évesen egyikük talált egy nőt akit eljegyzett. Építkeztek a szülőiház mellé mivel a rengeteg terület miatt nem tudtak elszakadni messzire s a férfi is ezt az életformátismerte. A nővel semmi gond nemvolt csak annyi,hogy városi. Anyós addig káromolta hogy elüldözte. Nem azt látta legalább egyik fiának lenne boldogsága, segítsége, hisz az anya már 60 felett járt. Csak a pénzt.



Az anya meghalt, két fia lezüllötten magányosan élt még 15 évig kb s ennyi. Ennyi az élet.

2018. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kedves 17. Válaszoló!


Nem egy ilyen családot ismerek. Nagyon sokat. És nagyon jól fogalmaztál. Ennyi. Ennyi az élet.

2023. márc. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mekka válasza:
Az lenne a megoldás, ha nem szólna bele az anyós a gyereke életébe. Azt szeretné az anyós, ha a kicsi fia ugyanazokat a dolgokat kapná meg a feleségétől is, mint tőle. Persze már nem olyanok a nők, mint amilyen ő volt annak idején és ebből lesz a konfliktus. Ez addig még nem olyan nagy probléma amíg nincsenek gyerekek. Utána már nemcsak a gyereke, az unokája életét is tönkre teszi az anyós azzal, hogy szétválasztja a gyerekét a párjától.
2023. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!