Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt, aki az esküvőjére nem...

Volt, aki az esküvőjére nem hívta meg a szüleit?

Figyelt kérdés
Nem fogadják el a párom és húzzák a szájukat, hogy összeházasodunk. Amúgy is kicsi esküvő lenne, pár fő (összesen 10 körül), szerintetek nagy gáz, ha nem is hívom meg őket. Nem szeretném, hogy elrontsák a napunkat
2018. jún. 8. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha magadnak fizeted, azt hívsz meg, akit te akarsz.


Bár a kérdés szempontjából nem releváns, kíváncsi lennék, miért vannak ennyire a párod ellen. Nem mindegy, hogy egyszerűen nem szimpatikus nekik, vagy tényleg van valami a háttérben pl. büntetett előélet vagy hasonló.

2018. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Hát nekem nem esne jól ha nem hívna meg a gyerekem. Legalább a szertartásra.
2018. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem sem fogadott el exem anyja sohasem, mert "elveszem a fiát", szóval nem kell brtöntölteléknek lenni ehhez, elég egy korlátolt anya-apa.


Ha ok nélkül nem szeretik, akkor ne hívd meg őket.

Ha okuk van, pl. lusta, nem dolgozik, élősködik rajtad, akkor gondolkozz el, hogy nekik van igazuk, esetleg.

2018. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

2-es, ha húznád a gyereked eskóvőjére a szádat, meg fúrnád a párját, akkor nem kell meglepődni, hogy a gyereknek semmi kedve ott is a savanyú képedet nézni ennyi. :)


Ne vedd magadra, nem pont neked szántam, csak a megjegyzésedre :)

2018. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen, volt!


Sőt, én direkt SENKIT sem hívtam meg saját részről és csak a párom szülei valamint rokonai, barátai-nk voltak jelen - szuper volt és egyetlen negatív nyilat sem kellett elviselnem, senki sem rontotta el a napomat és csodálatos volt minden - azóta már évek teltek el és boldog házasságban élünk, szóval ne aggódj, semmi sem kötelező és mindent úgy csinálj, ahogy te érzed, ahogy te szeretnéd, mert ez a te nagy napod!! Sok boldogságot :)

2018. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

"A gyerekem egy kiló só-t se esztek meg eggyütt"!

Régi magyar háziáldás a kedves szülőktől.

Szüleim mindkét nagyszülőtől megkapták,kereken 50 évig boldog házasságban éltek!

Párom kedves anyjától mi is megkaptuk,13 éve jó párkapcsolatban élünk.

Párom undorodik anyjátó(hergelte ellenem)ha csak felemlitem....


Mindenkinek a saját döntése kit hiv meg az esküvőjére és hol tartja.

(Én házasság ellenes vagyok,az esküvő gyors.Na de a válás..... Oké,pesszimista hozzáálás tudom)

.DE minek az esküvő?!Ma már mindenhol szó nélkül elfogadják az élettársi kapcsolatot(,nem bejegyzett élettárs.)

Az azonos lakcímkártya lényegessebb

2018. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én a sógornőt nem akartam, mert látványosan utál engem, és most már én is őt. Régóta nem vesz emberszámba, nem néz rám, nem köszön, meg sem említ. Gyűlölöm, mert semmi okot nem adtam rá.

Szóval most esküvőnk lesz és hát persze, hogy eljön azt mondta. Már most ideges vagyok tőle, hogy ott lesz! Én őt nem hívtam meg amúgy, hanem a párom mert hát mégis csak a testvére. Én pont leszarom ezt a tényt már! Tönkre tett engem lelkileg, kifúrt a családnál is, hazugsággal etette rólam őket, párom is minden szavát beveszi. Mert a drága előadta, hogy én nem szólok hozzá stb ő persze semmit nem tett rosszat ellenem! S ezt hívjam meg, mert a testvére? Most fizethetek rá, hogy a pofájába étel kerül meg pia. Ettől nagyobb ideg nekem nem is kell a nagy napra. Fizetek az ellenségemre, hogy tönkre vágja a napomat. Ezaz...

2018. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

7-es, te szoktál beszélgetni a leendő férjeddel???


Jó férj, aki nem veszi figyelembe a felesége kérését, és fontosabb neki egy rosszindulatú rokon, mint a kedvese boldogsága...

2018. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
A fèrjem szüleit nem hívtuk meg. Apósom összefèrhetetlen ember, csak tönkretette volna az esküvőnket, egyèbkènt sem tartottuk velük a kapcsolatot akkor már 1 ève(azóta sem, összesen lassan 9 ève).
2018. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tizenéve nem tartom a kapcsolatot a "családommal". Nyilván nem hívtam meg egyiket sem az esküvőre, azt sem tudják, hogy feleségem van. Semmi közük hozzánk.
2018. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!