Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após probléma - bővebben lent?

Anyács kérdése:

Após probléma - bővebben lent?

Figyelt kérdés

Apósom utál a kezdetektől...amivel nincs probléma, csak hogy úton-útfélen mindenkinek szidalmaz, természetesen valóságalap nélkül.

Ezt megoldottam, állandó összeveszések után úgy döntöttem, hogy minimalizálom a találkozásokat vele, legalább annyival kevesebb konfliktus van. Természeten kaka anya vagyok,nem látom el megfelelően a gyereket, én vagyok a f***ó r**c es sorolhatnám, bár ezek után is a kellő tiszteletet megadom neki, ha esetleg összetalalkozunk.


A fő agybajom, ami most kiverte a biztositekot:

Van 2 gyerekünk, a nagyobbik -a kedvence- ovis ballagására nem jött el, és mint ma kiderült azért, mert nem akar mutatkozni a "c***ny"

családommal!

Egyetlen egy apám van,es az élettarsa.


Nem, nem élünk együtt, csak közel lakunk egymashoz. A férjem mindig mellettem állt ezekben a helyzetben.

Természetesen ezt is úgy hallottam vissza, attól akinek mondta ezt mondta, mint sok sok minden mast. A nagyobbik gyerekre termeszetesen heti tobbszori igényt tart, és a jelenlegi fő problemaja hogy nem megyek medencézni a gyerekekkel hozzájuk, csak úgy. Vigye el őket ha akarja, de persze ez sem megfelelő.

Nem tudom már mit kezdjek vele, robbani fog a bombám, mert mostmar vegleg betelt a poharam.



2018. jún. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
A férjed melletted áll, csak éppen az apját nem állítja le...
2018. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
ne tartsd apósodat ezek után tiszteletben az van. Hülye vagy ha továbbra is nyelsz.
2018. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Tehát neki a származásod a problémája? Pont az, amit senki se kért magának, amiről senki sem tehet? Elég korlátolt lehet szegény.

Sajna nem sokat tudsz tenni, elég sértő ez így rátok nézve. Ugyanakkor a párod jobban kiállhatna értetek.

2018. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem,egyébként nem vagyunk c**k, csak ő nevez igy minket, tény, apám felmenői között volt,így neki kicsit sötétebb a bőre valóban, míg én és a gyerekeim egyébként hófehérek vagyunk.

Nem süllyedek le a szintjére, akkor is köszönök pl mikor ő nem, de valóban nem küldtem el még melegebb éghajlatra.

Számos veszekedést nyomott le a férjem velük, de mintha a falnak beszélne. A legutolsó volt hatásos, azóta mikor hozza a gyereket be sem jön, de hogy most rajtam nem talál fogást - mert minimalizálom a direkt találkozást, így is van mersze most a családomat szidni, és emiatt büntetni a "kedvencunokáját", ráadásul úgy, hogy tudja, hogy mindenki mindent visszapofázik.

2018. jún. 9. 16:52
 5/6 kispotzak ***** válasza:

Rendesen felhúzott az általam ismeretlen apósod. Roma család? Az egy dolog, h az égegyadta világon semmi baj sincs vele, nem lenne akkor sem, ha tök sötét bőre lenne mindannyiotoknak. A másik, hogy ha neki ez "gond", akkor a kedvenc unokája is roma...


Figyu, ha a párod is bevállalja vele a konfliktusokat, te ügyesen kezeled azzal, h nem kommunikálsz vele, akkor sokat nem fogsz tudni tenni. Ugyanis őt nem tudod megváltoztatni. Viszont: annyit azért megtennék, hogy egyszer eléállnék (igen, tudom, h nem akarsz vele beszélni... de EGYSZER :) ), és elmondanám neki, hogy:

- ha a zavarja, h az apukád roma, akkor pattanjon le a kedvencunokáról, mert ő is az

- ha annyira szereti az unokáját állítólag, akkor miért cseszik ki vele? hiszen ha a kedvencunoka anyukájáról így beszél, az vissza fog csapódni a gyerekre is, őt fogják leci...nyozni majd a gyerekek, felnőttek, és pont miatta

- te letojod, h rólad mit mond, de ha a gyerekedről, a gyereked származásáról, az ő fiának(!) a gyerekéről ilyen stílusban fog beszélni, nem fogod engedni, h találkozzanak


Az a helyzet, hogy amíg rólad mond ezt-azt, meg apukádról, az is gáz. De el fog jönni a pillanat, amikor a gyerekednek fog rólad dolgokat mondani, és majd csak nézel, amikor a kicsi hazajön, és bekérdez, vagy (anélkül, h pontosan értené, mit mond) simán rád mond vmit, amire köpni-nyelni nem tudsz. Igaz, akkor viszont azzal a lendülettel tényleg le lehet tiltani a találkozást teljesen...

2018. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyelj ez a "nem süllyedek le az ő szintjére" duma baromság, ezzel nem leszel jobb és nem is győzted le. Azt hiszed ezzel fölötte állsz, pedig így csak kerülöd a konfliktust. Igenis nyugodtan nézz át rajta, mert amíg visszaköszönsz, addig csak egy kis hülye leszel, akin bármivel át lehet gázolni.
2018. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!