Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti párotok családja is...

A ti párotok családja is ennyire magasan hordja az orrát, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Annyira felsőbbrendűnek gondolják magukat. Mikor ott voltam náluk akkor is mutogatták mi mindenük van, és még az értékét is mondták a tárgyaknak. Ugyanakkor azon a pár értéken kívül mindent a fogukhoz vernek. A fiuktól is mindent sajnálnak.

Mielőtt félreértenétek nem az irigység beszél belőlem. Mindenem megvan amit szeretnék, és mi mégtöbb "értéket" tudnánk mutogatni, de soha eszünkbe nem jutna így viselkedni.

Nem tudom miért ilyen nagyképűek. De folyamatosan úgy viselkednek, hogy örüljek neki, hogy egyáltalán van nekem a fiuk, meg ők is leereszkedtek hozzám. Én meg mintha valami cselédlány lennék egy rossz brazil szappanoperából úgy viselkednek velem. Ez alapjáraton nem zavarna, de annyira visszatetsző ez a viselkedés pláne úgy, hogy látom az én családom és a köztük levő különbséget. Persze kétszinűek, és barátom felé a szokásos örülünk a boldogságodnak dumát nyomatják.

Egyébként nem apósom vagy anyósom szerencsére, de ezt a kategóriát találtam a legmegfelelőbbnek. Bocsi.



2018. jún. 10. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez nem túl jó dolog, hogy ezt gondolod róluk. Valószínűleg nem is vársz választ, (meg nem is tudunk adni) csak leírtad ami a szívedet nyomja. Mióta vagytok együtt? mert Ha ilyen érzéseid vannak, lehet inkább hagyni kéne az egészet...
2018. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem mert csórók :D
2018. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

...szerintem félreértetted a kérdést. Leírtam a szitut, hogy nagyjából látszódjon milyenek. És megkérdeztem másnál is van e, illetve hogy kezelik...

Nem megoldást kerestem a problémára, mert megoldás nincs.

2018. jún. 10. 16:14
 4/13 A kérdező kommentje:

Hozzánk viszonyítva ők is csórok, mégis ilyenek. :D

Szóval ez nem akadály, hogy így viselkedjen valaki.

2018. jún. 10. 16:17
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

A bolondokra nem kell haragudni!

Hisz nem tudjak mi a helyes.

2018. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Haha! Végülis adom! :D
2018. jún. 10. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
ááá én párom családja is lenéző és lassan 8 év után nem hogy az maradt de még fokozódott is a helyzet, ha tudtam volna, hogy ilyenek(elsőre nem vettem észre) akkor rájuk se bagózok és nem töröm magam értük az tuti.
2018. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

De legalább beláttad, hogy nem kell törnöd magad! :)

Amúgy lehet tényleg az az egy járható út, ha lekaksizzuk őket. Csak azért nehéz a bicskanyitogató stílusukat figyelmen kívül hagyni.

2018. jún. 10. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Alapvetően jó a kapcsolat anyósomékkal, de néha ők is lenézőek főleg a szüleimmel szemben, amit én nyílván nem tűrök. A páromnak mondják olyankor is, csak azzal nem számolnak, hogy ő imádja a szüleimet, és csak maguk alatt vágják a fát.

Bezzeg ha segítség, szívesség kell akkor egyből jók... a szüleim Magyarországon élnek, mi pedig külföldön.

2018. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is ilyenek. Ők azért csinálják, hogy függjünk tőlük. Hatlmas kertes házban laknak, alig győzik kisakkozni hol zárják le, hogy ne kelljen fűteni. Van 2 lakásuk, ami elvileg a lányuknak és a fiúknak vettek. A lakásokat kiadták. Mind a két gyerek a párjukkal hitelből vette a lakásukat. A gyerekeik társait és szüleit teljes mértékben lenézik. Szóval elérték, hogy egyik gyerek sem tartja Velük a kapcsolatot.
2018. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!