Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti párotok családja is...

A ti párotok családja is ennyire magasan hordja az orrát, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Annyira felsőbbrendűnek gondolják magukat. Mikor ott voltam náluk akkor is mutogatták mi mindenük van, és még az értékét is mondták a tárgyaknak. Ugyanakkor azon a pár értéken kívül mindent a fogukhoz vernek. A fiuktól is mindent sajnálnak.

Mielőtt félreértenétek nem az irigység beszél belőlem. Mindenem megvan amit szeretnék, és mi mégtöbb "értéket" tudnánk mutogatni, de soha eszünkbe nem jutna így viselkedni.

Nem tudom miért ilyen nagyképűek. De folyamatosan úgy viselkednek, hogy örüljek neki, hogy egyáltalán van nekem a fiuk, meg ők is leereszkedtek hozzám. Én meg mintha valami cselédlány lennék egy rossz brazil szappanoperából úgy viselkednek velem. Ez alapjáraton nem zavarna, de annyira visszatetsző ez a viselkedés pláne úgy, hogy látom az én családom és a köztük levő különbséget. Persze kétszinűek, és barátom felé a szokásos örülünk a boldogságodnak dumát nyomatják.

Egyébként nem apósom vagy anyósom szerencsére, de ezt a kategóriát találtam a legmegfelelőbbnek. Bocsi.



2018. jún. 10. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2%
"Mindenem megvan amit szeretnék, és mi mégtöbb "értéket" tudnánk mutogatni." Hát ez egy elég beszédes mondat... Nem hiszem, hogy választ vársz. Valószínűleg idegesít, hogy most az egyszer nem te fölényeskedsz. Mert láthatóan szeretsz
2018. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: A bolondokra nem kell haragudni! :) mint ahogy írta az egyik válaszoló. Én sem haragszom rád.
2018. jún. 10. 22:26
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat!
2018. jún. 10. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!