Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki milyen viszonyban van az...

Ki milyen viszonyban van az anyósával?

Figyelt kérdés
Én a jobb ha ritkán látjuk kategóriába sorolom. Nem jövök ki vele. Nem volt konkrét dolog ami miatt rosszba lennénk egyszerűen nem tudok vele ellenni.
2018. jún. 10. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
KB 2havonta találkozunk, 200kmre laknak. Nincs vele semmi bajom. Kicsit sokat beszél, de szívesen meghallgatom. Persze ha minden nap találkoznánk nem biztos hogy így lenne. Rosszat nem mondott rólam, pedig úgymond hirtelen kerültem a családba és 18evvel vagyok fiatalabb a fiánal.en úgy érzem maximálisan elfogadom. Mondhatom, hogy jó a kapcsolatunk.
2018. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
tokeletes a kapcsolatunk meghalt mar 20 eve;-)))
2018. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Kissé bonyolult a kapcsolatunk. Ő nagyon látszatember. Elviseljük egymást, de nyilvánvalóan nem jövünk ki jól.

Ennek több oka van, ő nem ilyen menyet szeretett volna, hanem gazdagabbat, én meg nem viselem el, ha belebeszél pl. a gyereknevelésbe.

A párom kedvéért normális vagyok, de időnként sokat kell nyelnem, félek is, hogy kiborul a bili egyszer.

2018. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Én olyan semmilyenben. És ez még a jobbik eset :D.


Viccet félretéve az én szememben annyira nem jó kapcsolat, de amiket látok a környezetünkben, örülök, hogy nem ANNYIRA rossz.


Mondjuk ehhez 2 dolog kell:

- az én intelligens módon konfliktuskerülő természetem (amikor tényleg muszáj, beleállok konfliktusba, amikor nem, kerülöm)

- az, hogy anyósjelölt a párom előző barátnőjét már sikeresen elüldözte, és talán tanult belőle (vagy csak örül, mert én jobb vagyok???... fogalmam nincs... de amiket hallottam, velem normálisabban bánik)


Ha találkozunk, nem túl gyakran, felszínes témákról elbeszélgetünk, a hülyeségeire meg csak bólogatok, aztán tojok bele. Amúgy a fiával sztem rosszabb viszonyban van, mint velem, mert engem használ villámhárítónak és postagalambnak, nekem mondja, hogy szóljak a páromnak, hogy tisztítsa meg a cipőjét, vegyen fel sapkát, itt meg ott nézzen magának munkát stb. Én meg bólogatok, aztán párommal röhögünk egyet rajta utána.


Hosszabb időt nem tudnék vele kettesben eltölteni, mert sztem nem bírnám ki anélkül, hogy ne legyen feszkó. Kevés dologban hasonlóan gondolkodunk, na azokra koncentrálok, amikor beszélgetünk (pl. szeretünk olvasni meg színházba járni).

De amúgy meg kb. tűz és víz. Ő pl. homofób, rasszista, a sima migránsozással kilóra meg tudta venni a Fidesz (pedig nem is fideszes... ma már kb. indoklás nélkül k...za Szél Bernadettet, csak mert nem a migránsellenes oldalon áll), nagyon beszűkült látókörű... csomó témában azt hiszi, még 20-30 évvel ezelőtt élünk (pl. azt hiszi, egy technikumi végzettséggel kapkodnak az ember után, és aki nem talál jó munkát, az lusta), helikopter típus, másokat folyton kibeszél. Kioktat engem a szakmámról (ill. most nem vagyok benne aktívan, de színházközelben dolgoztam egy ideig... olyan sületlenségeket mondott mint univerzális igazságokat, hogy a fejem fogtam) stb-stb-stb.

2018. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Jóban vagyunk, igaz mondjuk évente 2-3x látjuk egymást maximum, de csak az elején “fújt” rám, illetve nehezen fogadta el a fia kapcsolatát, hogy európai barátnője van. De mkkor először találkoztunk megtört a jég, azóta jó a kapcsolatunk, hetente beszélünk telefonon 1-2 órát néha egy héten többször is :)
2018. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, idos, de nagyon aktiv.Mindenben segit es erzem, hogy mogottunk all.Neha kicsit tulzasba viszi a gondoskodast, (raadasul a szomszedban lakik), de annyit el lehet neki nezni.
2018. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elhunyt pár éve mielőtt megismerhettem volna amit nagyon sajnálok mert nagyon látszik a családon az elanyátlanodás. :(
2018. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy ideig elviselhető volt a viszony. Aztán amikor elkezdett beleszólogatni az életünkbe, helyre kellett rakni. Akkor duzzogott pár hónapig. Aztán megint elkezdte. Akkor már keményebben léptem fel. Áskálódik, manipulál, kavar. Egyet ért el vele: még az unokájától is el lett tiltva.
2018. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!