Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kötelező családlátogatás a...

Kötelező családlátogatás a hétvégén. Kinek adtok igazat? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Én 22/f vagyok, Ő 19/n.

Kevesebb mint fél éve vagyunk együtt, kevesebb mint két hónapja lakik nálunk (szüleimmel élünk). Ez idáig oké.

Eredeti lakhelyétől kábé 120 km távolságra vagyunk.

Ő szülei elváltak, az édesanyjával élt, édesapja lépett le és egy másik nővel van.

Igaz hogy, amióta nálunk lakik nem sikerült még haza mennie látogatóba..sok anyagi dolog és a személygépkocsim meghibásodása miatt, amit egyik szerelőtől a másikhoz vittem mire egyik nekilátott..ezért is én voltam a hibás hogy eddig tart a dolog.

Tehát oké hogy hiányoznak a szülei, de a bajom a következő:

Normális esetben a szüleim az Ő szüleit ismerte volna meg..Most viszont meghívás nélkül beajánlkozva írt neki az a nő aki az apjával él, hogy baj lenne-e ha eljönnének ?

1. Szerintem ez nem így működik, mert erre úgyse mondott volna nemet..azért is kérdezte a nő meg így.

2. Ő nincs mit itt keressen, semmi dolgunk nem lenne vele, meg sem kellene ismerjék szüleim (szerintem) mert nem a család része, egy senki.

Találkoztam már vele, kényszeresen jópofizik, elviselhetetlen.

Erre mondta a párom hogy az apja akkor megfog sértődni és nem fog egyedül jönni..

Most gondoljatok bele, egy vadidegen nőt kell elviselnie mindenkinek, etetni, szállást adni egy estére..a fenét.

Nagy nehezen nem kimondva az igent, végül beleegyeztem a szüleim igenjei után.

Végül tegnap kiderült hogy még a nő lánya is jön. MEG SEM LETTÜNK KÉRDEZVE.

Az már végképp senki nekünk, mondjuk a nő is az amíg nem veszi feleségül az apja.

Egyeltalán nincs mit itt keressen a csaj, de nemhogy a csaj hanem az anyja sem..Felhúz a gondolat is.

A párom sem bírja a nőt, a lányát meg Ő sem ismeri pont mint én.

Na meg azt hajtogatja nekem hogy én nem értem meg. MIT ÉRTSEK MEG EZEN ? nincs mit itt keressen. Nincs itt helye.

Ti hogy fogadtátok volna ? Mit tennétek ?


2018. jún. 13. 19:10
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
5%
Ja, bocsi! Szegény csaj! (30as)
2018. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
51%

Elköltözött hozzátok, anyádékhoz miattad! Észre vetted, hogy nem te mentél lakni máshova? 120 kmre? Nem a világ, de nem látja nap mint nap a családját mint te!


Erre te ennyire sem vagy képes. Ő az apja miatt teszi, te pedig meg tehetnéd érte! Ez a véleményem!


De látom egyáltalán nem értékeled, hogy miattad ott van más házában ahol lesznek még gondok úgy látom.

2018. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Kedves utoló! De értékelem, és ha menni fog újra a kocsim akkor két hetente majd járunk haza, addig telefonál nekik. Továbbá én egy éven keresztül 530km-rre laktam a szüleimtől, az otthonomtól..egy másik csaj miatt..szóval ez szinte semmi távolság. Ja, és több mint 8 hónapig nem láttam a szüleimet..kibírható ez az időszak neki, azzal szemben..
2018. jún. 14. 19:12
 34/40 anonim ***** válasza:
50%
Jól mondod. Az egy másik csaj volt.
2018. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
53%
Most is azt mutatod milyen önző vagy! Kaptál vagy 30 kommentet, amiben szinte mindenki egyetért, hogy nincs jogod kiakadni, nem a te házad, megtehetnèd a pàrodèrt stb. Erre te csak egy vàlaszt adsz ès csak egy hozzàszòlònak aki a tàvolsàgot emlìti, szòval neked az egèszből csak ez szàmìt, hogy te meg mennyit voltàl tàvol stb ès ő is kibirja! Pfff... katasztròfa vagy. Remèlem szegèny kislànynak hamar megjön az esze ès otthagy tèged a fenèbe! De ìgy is lesz, nagyon fiatalok vagytok mèg, ez akàr egy mùlò gyerekszerelem is lehet, èn legalàbb is szurkolok a lànynak, hogy ìgy legyen...
2018. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
A többséggel értek egyet. Rinyálás a semmin. Majd ha jó lesz a verda TE is jelentkezz be hozzájuk hétvégére. 1-1.
2018. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
38%
Rohadjak meg, de én a kérdezővel értek egyet. Papa mama párjaikkal jöhetnek, de felesleges vendégek ne, nem még valami idegen zabigyerek. Maradjanak otthon a pitsájukon. És egyébként is az jön, akit a házigazda meghív, senki más nem!!!!!
2018. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Köszi Kedves utolsó!
2018. jún. 15. 21:19
 39/40 anonim ***** válasza:
77%
Èrtem a felhaborodàsod, igazad is van. Kivève egy dolgot "az a nő egy senki, legalàbb is amig felesègül nem vette" Egy pàrt alkotnak, mint te a kedveseddel. Akkor ezek szerint te kedvesed anyjànak egy senki vagy mert nem vetted el a lànyàt? Illetve kedvesed egy senki a te szüleidnek, mert nem vagytok hâzasok?? Az ottalvósdi, meg hozza a lànyàt, meg a nő irt ezügyben bnődnek tènyleg gàz nagyon. De a te senkizèsed is az...
2018. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is bunkósáig meghívás nélkül vendégségbe menni.

A kérdésedben a leggyaroribb szavak a szülő, apa, anya - szóval nem felnőtt párkapcsolati téma ez.

2018. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!