Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem mer a szülei előtt...

Miért nem mer a szülei előtt cigizni?

Figyelt kérdés
A párom 18 éves, dohányzik. Nagyon utálom mikor rágyujt, nem bírom a cigaretta füstjét. Szoltam már neki, hogy legalább mellettem ne, de nem annyira érdekli. Szülei előtt dugdossa a dobozt is, előttük meg még szívni se merne. Miert van ez?

2018. jún. 16. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
mert nyuszi. van egy ismerősöm, ő 28 évesen csinálja ugyanezt a 26 éves húgával karöltve. fel se fogom
2018. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én haverom ugyanezt csinálja 2 bátyjával együtt. (26,30,35 évesek)


A szüleik mindig hangoztatjak, hogy az ő fiaik mennyire rendesek, hogy nem dohányoznak :D

2018. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen vagyok. Azért van ez nálam, mert nem akarom hallgatni sem az ősök, sem a tesóim, sem a többi családtagok, sem a rokonok, sem senkinek sem a szentbeszédét. 21/f
2018. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Mert 18 évesen még titkolózó kis tinike szintjén van... ciki, ha ennyire nem meri felvállalni a döntését az anyjáék előtt, ne várd, hogy majd megvéd egy esetleges konfliktusban.
2018. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

3-as kisfiú, miért kéne hallgatnod? :D


Megmondod HATÁROZOTTAN, hogy a TE dolgod és hagyjanak vele békén.

Ha tovább magyaráznak, ott hagyod őket.

2018. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én sem cigizek anyosomek előtt,pedig már nem vagyok tini.Nemtudom miért van az igy.

..talán azért mert ok nem cigizek,rendes emberek,na meg jönne a szent beszéd a cigirol.Van pár ismim aki ugyan így van ezzel.

2018. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
82%

"Szoltam már neki, hogy legalább mellettem ne, de nem annyira érdekli."


Inkább ez a gond itt.

2018. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!