Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én nem tegezem őket, ez...

Csak én nem tegezem őket, ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
A barátom szüleit csak én nem tegezem (4 év után sem), pedig a másik gyermekük házastársának a testvére is tegezheti őket.

2018. jún. 18. 12:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Házastárs, aktuális csaj. Nem érzed a különbséget a kettő között? Majd ha te is a család része leszel, biztos megengedik majd hogy tegezd őket.
2018. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A házastárs testvére is.
2018. jún. 18. 12:10
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Ex nagymamáját mindenki tegezte, haver, ex barátnő, szomszéd gyerek -csak én nem.az unoka barátnője.

Nem ajánlotta fel, én meg anélkül nem tegezek le csak úgy valakit

.

2018. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Ők tegeznek téged?
2018. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen, tegeznek. Nincs ezzel különösebben gond, csak furcsa, hogy mindenki mindenkit tegez, én meg nem.
2018. jún. 18. 12:20
 6/33 anonim válasza:
84%
Nálunk dettó ezvan szóról szóra. Pedig semmi gondjuk nincs a tesóm párjával, sőt nagyon is kedvelik. Fogalmam sincs miért, de nincs mögötte semmi negatív dolog.
2018. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Ok tegeznek teged? Nalunk ez volt... en vegul visdzategeztem oket, majd 30 voltam mikor megismerkedtunk, szerintem bunkosag volt eleve hogy letegeztek felajanlas nelkul.

Aztan ki is derult nemveletlen a magazas. Sose ohajtottak csaladtagga fogadni evvel jeleztek. Ferjem tesojanak parjait elso bemutatasokkor mindig kertek tegezze oket. En meg feleseg kozos gyerek megse...

Hat nem lehetsz mindenkinek szimpatikus.

Azota ferj is parkolopalyara tette oket. Nem is talalkozunk, unoka a masik gyerekuktol van, az az unoka ennyi. Jobb igy.

2018. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

De akkor ők miért tegeznek téged?

Hány évesek vagytok?

Még gyerekek?

Mert felnőtteknél ez fura. Illetve, felnőtteknél, ha valaki téged letegez, akkor az azt jelenti, hogy te is tegezheted őt.

2018. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Tegezd őket vissza. Ha mérgesek lesznek kérdezd meg nyugottt hangnemben, tusztetlet túfóan, hogy akkor a miér tegezheti mindenki más még,a másik fiának a feleségének a testvére is, és akkor ők miért tegéznek téged.
2018. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%
*tisztelet tudóan *nyugott
2018. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!