Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha az anyósotok...

Mit szólnátok, ha az anyósotok kilakkozná az összes körmét a 20 hós lányotoknak, úgy, hogy nem kérdez meg róla?

Figyelt kérdés
Azt hittem szívbajt kapok, amikor megláttam a lányom vörös lábujj körmeit fürdetésnél, de férjem szerint túl reagálom.

2018. júl. 2. 20:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
71%
Legkozelebb biztos bungee jumpingolni viszi.... jajjj de nehez emberek egyesek. Gondolom nem azert festette ki neki, hogy ezzel anyuka szabalyait porba tiporja. Elsore nem szolnek, max annyit h legkozelebb ha keri a kislany, ne fesse ki neki.
2018. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
44%
Semmit, aranyos lehet a kislányod azokkal a piros körmökkel.
2018. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
77%
Annyira nem utálom anyóst, hogy ilyenért szóljak.. :D
2018. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez az otthoni szabályok felrúgása lett volna, akkor minden bizonnyal a kérdező írta volna, hogy tiltás ellenére tette ezt a mama.

A maga módján lefoglalta a kislányt. Nekem a 13 éves lányom szokta kifesteni a 3 éves lányom körmét. Sőt a 3 éves kiszokta festeni apa körmét is.

Nem problémáznék ezen a helyedben. Anyósnak mond meg hogy neked ez nem helyén való, és felejtsd el.

2018. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is túlreagálod. Nem fog megállni a lányod a lelki fejlődésben, hogy pár napig piros volt a körme (sőt hamarosan emlékezni sem fog erre). Semmi maradandót nem csinált anyósod a gyerekkel. Ha annyira nem tetszik, akkor mosd le a körömlakkot a gyerekről.


Amúgy általánosságban is mondom, hogy kemény éveknek nézel elébe, ha minden lényegtelen apróságon kiborulsz. Én anyukám is ilyen volt és hát nem szívesen lettem volna az ő helyében így visszagondolva. Minden nap problémázott valamin, aztán csodálkozott, hogy az egész család menekül előle. Konkrétan extrém sport volt hazaérni és sikeresen eljutni szobámig úgy, hogy ne üvöltsön le semmiért. (Nővéremmel egyszer még azért is üvöltött mert két tök egyforma terítő körül nem a kéket hanem a zöldet rakta ki szegény, szóval sok esélyünk nem volt.)


Most ezt az esetet két felől nézheted:

1) Játszottak egy jót és milyen jó, hogy anyósra lehet bízni a gyereket, mert szeretik egymást.

2) Katasztrófa történt, vörös körömlakk került a gyerekre. Vérmérséklet szerint pedig: anyós direkt téged akar bosszantani és/vagy biztos ribit csinál majd a 20 hónapos gyerekből.

2018. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
48%
Én simán megmondanám neki, hogy majden szívbajt kaptam amikor megláttam a kislány lábát, mert az hittem, hogy vérzik. Ha úgy adod elő,hogy ne csináljon ilyet, mert nagyon megijedtèl, és nem lecseszed még lehet mosolyog is egyet, és máskor nem csinál ilyet.😊
2018. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
34%
Én is kiakadnék.Pici még ehhez.Szólj anyósodnak.Ne mosd le acetonnal,várjátok meg míg lekopik.
2018. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
73%

3 éves lányom imádja ezeket bo po gyerek körömlakkjai vannak. Lehúzható, rögtön szárad.

Ma az apukájának volt kék körme miközben meccset nézett, fürdéskor leszedte.

2018. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
81%

Azért ennyire ne féltsük már túl a gyereket, nem lesz tőle semmi baja.

Nem szólnék semmit.

2018. júl. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
23%

Nem reagálod túl.

Azért ő más gyereke, ezt nem kéne elfelejteni.

2018. júl. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!