Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők, ti mivel tesztelgetite...

Szülők, ti mivel tesztelgetitek a gyereketek választottját? Milyen módszerekkel nézitek meg, hogy a gyereketek párja milyen is?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy a gyereketeknek kell megfelelnie és boldoggá tennie. Viszont hallottam olyanokat, nem is egyet, hogy a kedves szülők olyan keresztkérdéseket tettek fel vagy olyan kisebb kéréseik, utasításaik voltak, amikkel le tudták "tesztelni", hogy mennyire megbízható a leendő (?) családtag és mennyire is való egymásnak a fiatalok.

Nekem eddig semmi nem volt, bár én csupán egyszer találkoztam a barátnőm szüleivel és nagyon segítőkészek voltak amellett, hogy ők akarták, hogy menjek már, mert a legidősebb gyerekük a barátnőm (18/L) és elég sokat mesélt rólam nekik, illetve azt is látták, hogy miket kapott tőlem többek közt a szülinapjára, karácsonyra és mikulásra. 20/F



2018. júl. 16. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Nincs tesztelés. Felnőtt ember meg csak megihat egy pohár bort nem ettol lesz alkoholista. Amugy a sok teszetélös szulo jár ugy h tobb évig tarto párt se visz haza a gyerek elkerülve a kapcsolat rombolást pl, sőt van aki házasság után se teszi be a lábát anyósékhoz de ok és okozat közt mindig összefüggés van.
2018. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Én még nem vagyok szülő, de biztos nem tesztelgetnék direkt és készakarva. Viszont arra azért odafigyelnék, hogy hogy viselkedik a gyerekemmel és mennyire ismeri az illemet. Ha aggályaim lennének, négyszemközt megosztanám a gyerekemmel, aztán, hogy hallgat-e rájuk, az ő dolga.
2018. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

10.! :D


Nem írtad oda, hogy irónia, mert nevetőjel nélkül sokan komolyan veszik ááám! Tapasztalat.

Kérdésre: sehogy nem tesztelek. Eddig a lányom még mindig rájött saját magától, ha rosszul választott.

2018. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesztelek. Van annyi élettapasztalatom, emberismeretem, hogy meglássak dolgokat, amit egy szerelmes fiatal nem vesz észre. De ha észre veszem is mi van? Majd rájön ő is ha gáz a dolog. Ha meg apróság, minek kötözködjek. Nem vagyunk egyformák.
2018. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%

Én rossz véleménnyel vagyok azokról az emberekről, akik szeretik az erőszakos filmeket.

Egyik ismerősöm nemrég mutatott egy DVD-t, hogy micsoda jó film, ezt nézd meg, stb. Hát, a borítóján egy férfi volt fegyverrel a kezében...

Na, ha ilyesmit ajánlgatna nekem a lányom barátja, nem tenne rám jó benyomást.

Kimondottan utálom a lövöldözős, gyilkolászós filmeket, amiben robbantgatás ilyesmi van, ha tesztelni akarnám, biztos rákérdeznék milyen filmeket szeret. És meglenne róla a véleményem, ha ezt a műfajt kedvelné.

2018. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
13. vagyok. Utolsó válaszoló! Te most komolyan az alapján ítélsz meg valakit, hogy neked milyen film NEM tetszik? Ezt ugye te is tudod, hogy mekkora hülyeség? Mindenkinek megvan a saját ízlése filmek terén. Te nem szereted az akciófilmeket, attól a gyereked párja már eleve rossz ember? Elég vicces.
2018. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha már személyeskedtem, és neked céloztam a válaszom. A lányom, akiről már írtam 13-as válaszomban, például kimondottan szereti az akció- és horrorfilmeket (is). Közben egy hót' jámbor lélek. Tényleg komolyan írtad, amit? :)
2018. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna tesztelgetni. Persze ha rossz híre lenne a választottjának, szólnék neki, de a d oo döntést, hogy vele marad e , rá bíznám.

Úgy gondolom a kérdésed alapján, hogy te nagyon meg szeretnél felelni a leendő anyósnak. De hodd el nem kell attól félned, hogy épp mikor figyelnek téged. Te a lanyukat tedd boldoggá, és ez épp elég lesz nekik.

2018. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

Ez akkora hülyeség :'D Én is elfogadnék egy pohár bort 15 évesen(szeretem is), megnéznék horrorfilmet(Chucky <333), sőt, cigibe is beleszívnék, oszt ha nem fogadnál el akkor mi lenne? A gyereket szerintem nem érdekelné.

Felőlem a gyerekem barátja/barátnője nézhet gyereköldöklős horrorfilmet is, ihat erős alkoholt, szívhat füves cigit lesz*rnám. Ha normálisan viselkedik a gyerekemmel akkor ok.

2018. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!