Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy "cserkésszem be" szívem...

Hogy "cserkésszem be" szívem választottját ha egy ilyen idióta vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki tetszik nekem, szimpatikus , kedves és csendes. Szóval maga a jóság. Viszont én elég nagyszájú, temperamentumos, időnként mogorva vagyok. Ezeken az eltéréseken kívül sok közös pontunk van (sport, zene stb). Viszont amikor a közelembe kerül akkor egyszerűen beáll az agyam és olyan nehezen rakok össze viszonylag értelmes mondatokat, hogy az "asztal de nem szék"-es pasas hozzám képest Stephen Hawking. Magyarul retardált leszek és dadogok. És hát van egy közös barátunk (aki a legjobb fiúbarátom) és adott jeleket hogy elvileg tetszem a srácnak. Meg hát amikor vele vagyok nagyon kedves velem szóval megvannak a tipikus jelek. Najó a retardáltságomon kívül ez eddig Disney mese. Viszont a suli utolsó 2 hetében már nem is köszönt, évzárón rám se nézett és hát ez egy pöppet széttörte a pici szívem. És félek hogy most nyáron totál elfelejt engem (ha tetszettem neki) és ráadásul most nyáron hajat is ujítottam meg fogszabályzós is leszek ...Kéne tennem valamit vagy ez már veszett fejsze nyele ? És ha oda is mennék hozzá, akkor hogy rakjak össze egy olyan mondatot, amin Kazinczy nem bőgné el magát és nem tartalmaz legalább 100 "ööö"-t ? Fuh jó kis regényt írtam xd 16/L

#szerelem #retardált #asztal de nem szék
2014. aug. 11. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vegyél egy nagy levegőt , és mondd el gyorsan amit szeretnél. Nem veszett ügy az egész, csak ebben a pár hétben kezdjetek megint egymásra hangolódni, és ha bejössz neki akkor nincs probléma. Az új külsőd meg lehet még inkább tetszeni fog neki! Sok sikert! :) 18/L
2014. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
amíg olyan szavakat használsz, hogy szívem választottja addig ku*rvára esélytelen vagy!
2014. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aj ember ... nem a középkorból szöktem elhiheted ... nem kell minden magas szót komolyan venni :) De elnézést hogy kicsit próbálom színesíteni a szöveget. Remélem hogy mára ettől a beszólástól akkora löketet kaptál hogy meg nem állsz a 4. nőig. Férfi vagy barátom. BDSRSTNT
2014. aug. 11. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, ilyen dumával hogy az úristenbe nem tudsz kinyögni előtte egy értelmes mondatot??? :D
2014. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Á ő az egyetlen ember aki belém tudja fojtani a szót xD
2014. aug. 13. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
ne legyél csüggedt, ha tetszettél neki,most is tetszeni fogsz, drukkolok!!
2014. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hidd el ha szép vagy,bejössz neki akkor ugyse utasít el,bárcsak velem történne hogy bejövök egy csajnak :(
2014. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!