Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki ilyen helyzetben volt mit...

Aki ilyen helyzetben volt mit tett?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, nem lakunk közel egymáshoz.

Már kettő éve a családjával küzdök és úgy bele vagyok már fáradva.

Nagyon szeretem és semmi gond nincs vele, de már a szüleit nem bírom elviselni.

Folyton azt akarják, hogy otthon legyen, segítsen és én ezt nem is bánom, mert érthető, hogy háznál igen is van sok munka, de nem ennyi mint náluk. Alig ért ide mindjárt aznap hívják, hogy rögtön másnap menjen haza, mert segíteni kell. Semmit nem tudunk együtt tervezni, mert nem tudjuk, hogy éppen megint mikor rendelik haza. Nagyon befolyásolják a páromat. Aztán ha nem megy haza "segíteni" akkor jön a cirkusz és ezért inkább azt mondom, hogy menjen haza és engedek én, de ez vajon normális, hogy mindig csak én engedek és minden programot ezért mondunk le?

Nekik is be kéne már látni, hogy egy 21 éves nem ülhet folyton otthon. Egyáltalán semmit nem értenek meg. Vannak olyan napok mikor bizonyos időre szükségem lenne rá és meg is beszéltük most is, hogy 2 napig nálam lesz, mert ez a kettő nap nekem fontos, persze mint mindig engedélyt kellett kérnie és most sem engedték, mert segíteni kell. Bármit szeretnénk csinálni, menni valahova előtte egyeztetni kell, hogy nincs-e rá szükségük.

Szakítás szóba sem jöhet, mert nagyon szeretjük egymást meg is egyezünk és jól vagyunk, csak ez ne lenne.

Mit tanácsoltok? Ti mit tennétek? Vajon csak én reagálom túl?

Köszönöm szépen előre is! :)


2018. júl. 16. 19:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

Meglepo itt egyes valaszoknal a mi szitunk hasonlosaga... Talan megis lehet, higy van benne valami, hogy minden ferfi egyforma

:D Isten ments.. Szoval nalunk is igy kezdodott. Nagy szerelem, randi itt, randi ott..1x parom hiv, hogy az anyja hisztizik, mert szemerkelt az eso es rafog fagyni! (kimentem, full szaraz ut, 7 fok volt)es megint balesete lesz, meg fog halni, ne mereszeljen jonni hozzam...Hat en ott hatarozottan elmondtam, higy ez csak manipulalas stbstb. Volt veszekedes, aztan parom fel ora mulva megjelent. Mikor ugy dontottunk albiba koltozunk anyos megint bekattant, egy szem fia, oke, de jott az erzelmi zsarolas, hogy ha elmegyunk nem fog tamogatni soha tobbey miert csinaljuk ezt vele. Akkor parom idegroncs volt az anyja miatt, orditott vele, kiallt a kapcsolatunkert es eljott. Arra kert beszeljek az anyjaval. Beszeltem is, intelligensen, kulturaltan. Mert amugy o is egy kulturalt ember, de ugy tunik sok anyosnak vannak ilyen rohamai... Akkor sirt is, bocsanatot kert. Azota olyannyira jo a viszony, hogy ugy elvagyunk, mint a baratnok. Elfogadott, menyemnek hiv, unokazna mar. Azota vettunk lakast, lesz s lagzi. Parom tobbszor is kiallt nelletzem, bizonyitott. Hala istennek a viszonyt is sikerult rendezni. De ehhez kell egy tokos pasi, aki ha kell leb.. a az anyjat na meg kell egy olyan anyos is, akiben van hajlandosag valtozni a fia boldigsaga erdekeben!

2018. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
14%
Azért kicsit el kéne gondolkodni azon is, hogy a fiú lehet, hogy egyetemista még, illetve hogy milyen lakás és albérlet árak vannak....persze, tény hogy a sarkára állhatna. De ennyi idősen fiúról, nem férfiről beszélünk. Régen ilyenkor már gyereke volt az embernek, de most már egyetemista vagy pályakezdő, akinek igenis szüksége van a szülei segítségére akár tetszik akár nem. Más kérdés, hogy ezt a szülőknek sem kéne ilyen szinten kihasználni.
2018. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
Azert ebben a helyzetben nem mellékes: dolgoztok, vagy még tanultok? Van- e esélyetek "önállósodni"?
2018. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%
;) barátod, mar bocs, de puhapocs. Az én pasim is eleinte ilyen "hol vagy, mikor jössz haza" ezt kell azt kell volt. (kb 2honapig) ősszel leszünk 10eve együtt és van egy gyerekünk. Szülei jól vannak és felfogtak, h nem szaladgál haza, hogy kivigye a szemetet. Persze.. Ha segíteni kell, megyünk mind, ha unokazni akarnak jönnek vagy megyünk, de simán 22 evesen is kinyomta az anyját ha nem akart hazamenni. Hát ez van.. Sztem ezt neki kell felfogni és változtatni rajta
2018. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezeket a pasikat az anyukák nevelik tejszivová....
2018. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!