Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak mi a baja? Miért...

Anyósomnak mi a baja? Miért piszkál állandóan?

Figyelt kérdés

Soha semmi tetszik neki, állandóan duzzog valami miatt. Egyik eset: már korán reggel, ahogy felkel, neki egyből rossz kedve van. Flegmázik, bebassza ránk az ajtót stb.

Vagy van a másik eset:amikor beszélgetümk valamiröl a párommal, ő egyből jön oda, közbeszól, hogy ezt ne így, azt ne úgy csináljuk (én nem tanácsot ad, hanem csaknem lebassza a 33 éves fiát, és próbálja ráeroltetni a sajat akaratát) es ha a parom megmondja neki, h "anya mi márt ezt átbeszeltuk, es eldontottuk mi hogy lesz, akkor szinten egybol felhuzza magát es bebassza rank az ajtót...es a kedvenc reszem: egy ilyen sertodes utan úgy beszél a párommal amikor en is ott ulok veluk egx asztalnál, mintha ott sem lennék!!!Konkrétan ugy fogalmazza meg a mondatait, hogy én ne legyek benne. Nevetséges...

Ezen felül van az is, hogy most vettünk lakast, 1-2 hónap múlva költöztünk be. Már nagy örömmel tervezzük, hogy melyik helyiseget hogyan fogjuk felújítani. Hát neki erről is megvan a véleménye... Mint mindenbe, ebbe is beleköt. Minek nekem új csaptelep, mások is tudnak élni a régivel, minek nekem ilyen vagy olyan konyhabutor, lehet pakolni a régibe is. Had szögezzem le: egyreszt én megdolgozok azért a pénzért, amiből fel kívánom majd újítani a lakást részletekben. Másrészt miert zavarja őt, mit teszek a lakásommal?

Minden egyes mondatomba/mondatunkbe beleköt, velem pedig előszeretettel flegmázik napi szinten.

Irígy vagy féltékeny vagy mi baja van???


31N


2018. júl. 20. 08:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Uristen mintha az én anyósom lenne. De utálom szegényt. Nálunk már voltak hangos viták összeveszések hónapokig nem egymáshoz szólások. De nem tanul belöle az idi@ta vén asszony. Már a kisfia szemét sikerült felnyitni milyen az anyja. De hiába nem változik az öregasszony. Ha nagyon nem bírom már akkor jol összeveszek vele és pár hétig nem hallunk róla.
2018. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Mert ő ez a fajta anyós. Nem veletlenül van külön "irodalma" az anyós vicceknek. Persze, nem azt mondom, hogy minden anyós ilyen, de neked ilyen jutott.
2018. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
Azt az 1-2 hónapot mar kibírjatok valahogy, ha mar voltatok olyan naivak, hogy elfogadtatok a "meghívását". Mellesleg, ha fizettek nala is mindenert(meg ha kevesebbet is), nagy hülyeseg volt hozzá költözni az albérletből.
2018. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!