Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha már ne sokkalta...

Mit tegyek ha már ne sokkalta a családjától?

Figyelt kérdés
Németországban élünk évente 1-2alkalommal megyünk haza. Mivel az én családom városába 20kmel hamarabb érünk ezért ide jövünk elsőnek. De a baj nem az, ismét jött egy üzenet hogy vártak minket, és neki állnak a férjemnek hogy őt is felnevelte az anyja mint engem és ha levezetett 12 órát akkor az a 20 perc már semmi nem lett volna, és hogy mindig ez van, mindig lesz.... Őket. Tény hogy én inkább vagyok a családommal mint ott, de örüljenek ha megyünk 1-2 órát ne pedig zaklassanak minket amikor a családomnál vagyunk! Ha megyek inkább el ülök az udvaron mint sem velük beszélgessek, úgy vagyok vele hogy foglalkozzanak az unokáival meg a fiával, ne velem. Sajnálom attól is rosszul vagyok ha hozzám szólnak!!
2018. júl. 23. 09:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
Egy önző, bunkó, buta pcsa vagy.... Egy normális kapcsolatban az ember fel tudja fogni, hogy a párjának is vannak szülei, akik ugyanolyan fontosak, mint nekünk a saját szüleink... Mi nem szeretnénk külön lenni míg hazajövünk, ezért úgy csináljuk, hogy egy napot nálunk vagyunk, egy napot a pároméknál. És nem az van, hogy meglátogatjuk egyikőnknél a nagynénit, nagymamát, szomszédnénit, anyámkínját... Aztán utána beugrunk 5 percre a párunk szüleihez...neked ez fordítva hogy esne???? Mondjuk ezt a családnak is meg kellett értenie, hogy ha találkozni akarnak velünk akkor ők jönnek anyáékhoz, mivel nem tudunk mindenkihez elmenni egy nap alatt.. Mi is többen vagyunk, mint a páromék, de ha mi hazamegyünk akkor összegyűlik nálunk a család, és mindenkivel találkozunk egyszerre, így a másik nap a párom szüleié. Nem való házasság vagy komoly kapcsolat annak, aki nem tudja felfogni, hogy nem a párja került be az ő családjába, hanem ők ketten lettek egy család... Mi úgy vagyunk vele, hogy a szűk család az mindkettőnk szüleiből és testvérei ők áll, és ha nincs idő akkor a nagynéniket, nagybácsikat nem látogatjuk meg. Szerintem ez a normális, főleg ha gyerek is lesz, nem egy nagymamája, nagypapája lesz. A párod meg egy papucs ha ezt hagyja. Mit képzelsz te magadról?
2018. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Alig érthetô amit írsz, össze-vissza zagyválsz. Elôbb olvasd már át mielôtt elküldöd.
2018. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire odavagy a családodért told haza gyakrabban a biciklit. Amúgy Németország nem a világ másik felén van,hogy évente csak 1-2tudnátok haza menni de mindegy. Nem bírsz ki pár órát a férjed családjával? Csak egyszer tapasztalnád meg milyen érzés az ha nem vár a kutya se,te undok nőszemély,csak vigyázz nehogy odacsapjon a villám a teraszra ahol épp ülsz.
2018. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Talan tenyleg az lenne a megoldas, ha az itthon töltött idő nagyjat, mindketten a sajat csaladotokkal töltenetek.
2018. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%
24# hosszú távon szerintem nem megoldás ez sem, hisz a csaj azt hiszi csak az ő családja létezik... Nem lehetnek minden ünnepen külön.
2018. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
87%
#Na igen, az eleg egyertelmű, hogy nem "bíra" a ferje csaladját, viszont ez lehet akar indokolt is. Hiszen a ferje sem nagyon erőlteti a dolgot,amire csak az egyik lehetseges magyarazat az, hogy "papucs". A masik az, hogy "ismeri" a csaladját.
2018. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!