Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha hozzatok költözik anyos...

Ha hozzatok költözik anyos vagy apos?

Figyelt kérdés

Ferjem es a testvere beszelgettek h a szüleik majd hozzank költöznek ha eljön az idö.

Tudom h nem szep dolog en nem akarom

A sajat lakasomban otthon akarom magam erezni

Apos egesz nap fekszik a tv elött igy mikor 1-2 napra jönnek

Annyi a napi mozgasa h elmegy vecere meg a hütöbe sörert

egesz nap fekszik,alszik tevezik ha megakarom nezni a kedvenc sorozatomat akkor jajj de szar meg reklamal hogy nezzünk mast

Konkretan az ilyen napok nekem kesz gyötrelem

Tartok attol ha ez megvalosul vege lesz a hazassagomnak

Ferjem szerint nincs ezzel semmi baj meg nem is iszik sokat(azert alszik napkozben is 4szer mert elnyomja a pia)

Aki volt hasonlo helyzetben hogy veszelte at?


2018. aug. 8. 19:41
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Nalam is ez lenne

mert tudom h reszemröl nem menne a dolog.

De akkor most tenyleg az a jo megoldas ha valasztas ele helyezem?

Ettöl nem leszek rossz ember?

Mert tudom h a szülei,de tudom azt is h a hazassagunk is ramehet

es nem a veszekedesekre hanem arra h nem tudunk minosegi idöt együtt tölteni,nem tudunk szeretkezni rendesen nehogy meghalljak...

megis nonstop ittlennenek ez mar nem olyan meghitt dolog

Bar ha idejönnek vszinü szarra valik a kapcsolat kerdesed h kibirjuk e

ugyhogy nem tudom mit csinaljak

csapjak az asztalra es en legyek a szörny mindenki szemeben vagy varjal meg szep lassan mig tönkremegy a hazassagom???

2018. aug. 8. 21:59
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Közöld vele, hogy akkor a te szüleid is hozzátok költöznek. Szerintem ez annyira nem tetszene már neki.
2018. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
96%
60 éves emberek még fiatalok. Miért kellene a nyakatokra költözniük? Ha ők is Németországban akarnak élni, béreljenek maguknak saját lakást. Kíváncsi vagyok, akkor is utánatok akarnának-e menni, ha Csajágaröcsögére költöztetek volna.
2018. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
87%
Csak abban az egy esetben engedném meg ha rendkívüli élethelyzet adódna. Pl elveszítenék a lakásukat. Ha csak semmi indok nélkül költöznének hozzám, azt nem nézném jó szemmel.
2018. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy a férjed és a testvére beszélgettek erről? Neked nem is mondta? Ha meg mondta, miért nem akkor "emeltél vétót"?
2018. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

En jeleztem ferjem fele h ez nem lenne jo igy,de hat a szülei

Mi 4 szobas lakasban lakunk ugyh nalunk elfernek-ez a magyarazata a testvernek

2018. aug. 9. 06:02
 17/42 anonim ***** válasza:
95%

közös a lakás? mert akkor közösen döntitek el, hogy ki fog ott élni.

én megmondanám, ha beköltöznék, akkor én el és ennyi volt

2018. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%

A dehátaszülei' az nem jelenti azt, hogy velük kell lakni. Az semmit nem jelent.


Beszéljétek meg, még MOST, ne akkor, amikor helyzet van, és mondd meg kerek perec, hogy mit szeretnél.

2018. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
89%

"de hát a szülei". Igen, és? Ebből miért következik, hogy együtt kell lakni? Neked meg nem a szüleid, hanem két vadidegen ember, akiket a házassággal kaptál meg.


Ezt nem a férjednek kell a testvérével megbeszélni, hanem neked és a férjednek.A férjed tudja, hogyte mennyire nehezen éled meg azt is, ha vendégnek jönnek ki a szülők? Ha igen, akkor nagyon paraszt dolog, hogy ennyire sz..ba se vesz, de ha így áll a helyzet, akkor most idejekorán kellene megbeszélni, hogy Te nem kívánsz így élni, és azzal tölteni az elkövetkezendő 10-15-20 évet, hogy arra vársz, hogy mikor halnak már meg. Kettőtök élettere, kettőtök otthona, nem hozhatja oda őket az akaratod ellenére, találjon más megoldást! Te hova viszed a szüleidet? Meg majd a szülőkre keresel? Tisztázzátok, mert ha a férjed ennyire semmibe vesz, akkor jobb, ha odébb állsz, és nem pazarolsz több időt ebbe a kapcsolatba, és nem várod meg, amíg majd pár év alatt a szülei miatt még idegebeteg is leszel, és az eredmény ugyanaz lesz: elváltok.

Az meg milyen indok már, hogy nagyobb a lakásotok? Béreljen/vegyen nagyobb lakást a testvér! Neki könnyen jár a pofája, máséval mindig könnyebb verni a csalánt!A szülők akarnak egyáltalán menni?

2018. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%

NEM költözik hozzánk, úgyhogy nincs miről beszélgetni :D


Vagy ha a férjem ilyet kitalálna, akkor fognám a motyómat és elmennék. Ha neki olyan jó, éljen a szüleivel nyugodtan, de engem elfelejthet.

2018. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!