Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha hozzatok költözik anyos...

Ha hozzatok költözik anyos vagy apos?

Figyelt kérdés

Ferjem es a testvere beszelgettek h a szüleik majd hozzank költöznek ha eljön az idö.

Tudom h nem szep dolog en nem akarom

A sajat lakasomban otthon akarom magam erezni

Apos egesz nap fekszik a tv elött igy mikor 1-2 napra jönnek

Annyi a napi mozgasa h elmegy vecere meg a hütöbe sörert

egesz nap fekszik,alszik tevezik ha megakarom nezni a kedvenc sorozatomat akkor jajj de szar meg reklamal hogy nezzünk mast

Konkretan az ilyen napok nekem kesz gyötrelem

Tartok attol ha ez megvalosul vege lesz a hazassagomnak

Ferjem szerint nincs ezzel semmi baj meg nem is iszik sokat(azert alszik napkozben is 4szer mert elnyomja a pia)

Aki volt hasonlo helyzetben hogy veszelte at?


2018. aug. 8. 19:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%

Mellesleg én a sógor/nőt is kiosztanám, hogy a MI életünkről ne döntsön.


költöztesse be ő az anyjáékat, ha annyira..., de a mi lakásunkban, a mi életünkben nem rendezkedik!

2018. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%
60 fölött jönnek a betegségek, demencia, aztán még ápolhatod is őket, a nyakadon maradnak 20-30 évre. A szüleim házasságát az megviseli, hogy hetente nekik kell nagyapámat látogatni, már több mint 20 éve. Inkább otthont kéne nézni nekik.
2018. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
93%

A "rossz ember" megjegyzésre: Szerinted rossz ember az, aki boldog akar lenni, nem pedig mártír? Jogod van a normális élethez, a férjedhez mentél feleségül, nem az apósékhoz. Ennyi. Te saját magadért vagy felelős, mert a te érdekeidet soha nem fogja rajtad kívül figyelembe venni. Nem áldozatnak születtél!

A "szörny" megjegyzésre (ez még borzalmasabb): Téged gyerekkorodban úgy neveltek, hogy te nem voltál senki. Állandóan másoknak kellett megfelelned! Nőj fel! Attól nem vagy "szörny", hogy szabad akaratod van, sőt, attól vagy ember. Hagyjál fel ezzel, hogy folyton azt lesed, hogy mások mit gondolnak rólad! Saját magadnak akarj megfelelni! Úgy élj, ahogy neked jó, mert egy életed van!

Legyél nagyon határozott, és ha ez váláshoz vezet, akkor annak kellett történnie.

2018. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
93%

Én leülnék a férjemmel erről beszélgetni, tisztáznám, hogy vagy ők vagy én. Ne döntsön egyedül. De arra készülj fel, hogy veszekedni fog, dehát a szüleim...

Mondhatod, hogy te meg a felesége vagy, és vele kötöttél házasságot, nem a szüleivel.

2018. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Semmikepp sem akarom hagyni magam.

Csak erösites kellett h tenyleg jol csinalnam ha az asztalra csapnak.

Ferjem azzal jön h az egesz csaladjat utalom es az lesz a vege h en rosszban leszek velük meg majd ra is pipak lesznek.

Anyosomek jönnenek gyerekek unokak ittvannak

otthon nincs miert maradniuk

a külön eles meg azert nem megy mert keves a nyugdij

itt meg föleg h semmire nem lenne eleg

de igazatok van ha elveszitem a ferjem ennyit ertem

kar ezen bankodnom

2018. aug. 9. 11:50
 26/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem te értél ennyit, a férjed ér ennyit! Már megint nincs önbizalmad! Nem ártana neked egy pszichológus, aki megtanít önmagadat szeretni!
2018. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Valoszinü igazad van,

hagytam magam eddig elnyomni ideje lenne talpra allnom!!

2018. aug. 9. 12:22
 28/42 anonim ***** válasza:
91%
Így van! Becsüld önmagadat, ne gondold azt, hogy kevesebbet érsz, mint mások. Először csodálkozni fognak, nem fogják tudni mire vélni, hogy mi ütött beléd, aztán alkalmazkodni fognak, mert megérzik benned az erőt. Kezdő lökésnek lehet, hogy jól is jött egy ilyen lórúgás a sógorék részéről.
2018. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
90%

Te leszel a vendég a saját házadba....

82 éves nagymamám egyedül lakik, apukám és 3 testvére papám halála után már beszélték,hogy hova kellene költöztetni stb mamám az nagyon kiakadt és ő sehova nem költözik és hozzá se senki.

2018. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Megprobalom összeszedni magam es megmutatni hogy en is „ittvagyok hahò“

tenyleg elnyomtam magam es hagytam kicsuszni a kezeimközül a dolgokat,csak azt nem tudom hol rontottam el mert nem voltam ilyen😏

Köszönöm a valaszokat nagy eröt adott!

2018. aug. 9. 17:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!