Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Anyósom tönkre...

Mit tegyek? Anyósom tönkre akarja tenni a házasságomat!

Figyelt kérdés

Mit tegyek,anyósom veleéig gonosz rosszindulatú velünk él nincs senkije a fiára akaszkodik gyerekkora óta nemhadja élni,első házasságát már tönkre tette,most próbálkozik a miénkkel,nem vagyok az a fajta aki megfutamodik,csak az a baj,hogy tömi a férjem fejét minden szarr...-al!

Beleszól hogyan neveljem a gyereket,hol ott hármat neveltem ő eggyet de azt sem ő.hanem az apja,szóval rosszindulatú a szobánkba rendezkedik ahogy kirakom a lábam,nem csinál semmit nem segít csak rendezkedik.mit tegyek? Mert sajnos a férjemet befolyásolja


2018. aug. 15. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellett volna összeállni anyuci pici fiával.. Most pattogsz miután már 3 gyereket is szültél neki? Kamu szaga van a kérdésnek....
2018. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 acelsziv ***** válasza:
93%

Összeálltál egy puhap ö cs anyuci pici fiával aki képtelen leválnia csecsről, odaköltöztél az elmebeteg banyához, odaszültél egy gyereket és most csodálkozol amiért gatya minden.

És most mit szeretnél?

2018. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém is elkezdett fúrni, én onnantól nem látogatom. A férjem kb havonta ránéz, de elmondta neki, h ha elkezdi a mondandóját rólam, akkor többet nem megy ő sem és az unokáit onnantól képen sem láthatja, ahogy eddig. A férjem kifejezetten konfliktuskerülő, sokszor akár a tutyimutyi jelzővel is illetném, de ha a családjáról van szó, összeszedi magát és megvéd minket bármi áron. Számomra ez (lenne) a normális, nem értem, a te párod miért nem áll ki értetek.
2018. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én férjem is ilyen volt és utólag már látja és bánja is, hogy anno elhitte azt a csomó szemetet, amivel az anyja tömte. Neki eszébe sem jutott hogy az anyja hazudik, azt hitte igazat mond. De mondom, már vége ennek, a költözés segített.
2018. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szültél.a nyakára, pl?
2018. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az én anyósom most hazudozik. Szintén az akaszkodással is gond van, de mind a ketten tehetetlenek vagyunk. Sajnos nem sok jót mutat a jövőre nézve.
2018. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"...velünk él..." De miert? Kié a haz? Ha az övé, minel előbb költözzetek el. Ha a tietek, akkor miert van ott?
2018. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!