Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon idegesítenek?

Figyelt kérdés
Anyósom is, apósom is borzasztóan idegesítenek. Anyós az a megjátszós fajta, hogy így segít, úgy segít, közbe a hátam mögött meg magyaráz rólam, pofakat vág stb.Az unokákkal úgy bánik mintha az ő gyerekei lennének, idegesítő, ki kapkodja a kezünkből, mindig rajtunk akár lógni, bosszantó. Hogy a francba ertessem meg velük hogy kicsit szakadjanak már le rólunk, külön család vagyunk, hagyjanak élni??após dettó ugyanez csak még idegesitobb. Az a baj hogy már odáig fajult a dolog hogy irritál a latvanyuk is. Mit tehetnék?
2018. aug. 25. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Meg kell nekik mutatnod ki az úr a háznál.

Javaslom nézz Trónok harcát és tanulj Cerceitől! Van az a híres jelenete, amikor azt mondja, hogy “Power is power”, javaslom neked is. :)

2018. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd be őket
2018. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz velük.
2018. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Teljesen normális a felháborodásod! :)

Úgy kezelnek téged, mintha gyerek lennél, aki nem tudja, mit kell tennie.

Amikor legközelebb elmennek hozzátok és előadják a műsort, a házastársaddal együtt meg kell nekik mondani, hogy szeretitek őket, de ha ezt az ellenséges és lekezelő magatartást nem hagyják abba, akkor nem jöhetnek és nem láthatják egy darabig az unokákat sem. Ez a ti családotok és a ti életetek. Nem az övék.

Természetesen kérdés, hogy a házastársad (párod, bocs) hogyan áll hozzá a kérdéshez, hiszen az ő szüleiről van szó.

Sajnos a pszichológia tud olyan elfajult szülő-felnőtt gyerek kapcsolatról, ahol teljesen meg kellett a szülőkkel szakítani a kapcsolatot - de reméljük, nálatok nem ez lesz.

Ja, nem vagyok pszichológus, csak olvastam! :D

Mérgező szülők a könyv címe, kapható magyarul is. Nagyon jó!

2018. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el, amikor jönnek, és ritkán jöjjenek.

Vigye a párod a szüleihez a gyerekeket.

2018. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es!olvastam én is a könyvet, szerintem is nagyon jó, sokmindenre ráébresztett.
2018. aug. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!