Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem idegesitenek...

Csak engem idegesitenek ennyire a kirakatszülők?

Figyelt kérdés

Nem is értem mit idegesítem magam rajta, de kb azt érzem hogy fele csak azért szül hogy legyen mit mutogatni a facen. Nem elég hogy napi 80 képet rak fel a hasáróp, a gyerek még ki se jött belőlük kb 3 órája (tiszta izés még a baba, szóval alig tiszta) és már a facen látom szerencsétlent... onnantól kezdve óránként jönnek a képek... annyira idegesít, eljátszák a mintha szülőt közbe a 6 éves gyereket minden nap gyors kajákkal tömil(ismerek ilyeneket is)... majd berakják a tv elé őket azt a drága anyuka nyomkodja egész nap a facebookot.... Ez a jövő?

Annyira elmegy a kedvem a gyerekvállalástól...... tudom nemis kellene hogy ez idegesítsen, és próbáltam ellene tenni hisz majdnem fele ismerősöm letöröltem, de akkoris maradtak még ilyenek... titeket is idegesit? Miért csinálják ezt? Közbe a gyerek a házon és az ovin kívül sehol se olt, ja bocs de a gyorskajÁldába meg a kasszás erzsi hakniján... de se egy kirándulás vagy piknik vagy egy séta... őrületes!:-(


27/N



2018. jún. 20. 17:54
1 2 3 4
 1/36 Metionin ***** válasza:
78%

Én bevezettem hogy a 3. indokolatlan gyerekes fotó után törlődik az illető az ismerőseim közül. Ha nekik ez jó, lelkük rajta de én nem vagyok rá kíváncsi.

Bár a kirakatszülő fogalma nekem kicsit mást jelent, a saját gyerekkoromból vett példát de ettől függetlenül marhára irritál amikor a szerencsétlen kölyökről még a magzatmázat se mosták le, de már 200 ember elé ki van csapva a fészre hogy hozza a lájkokat anyucinak.

2018. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#3-as igen pont ugyan ezt gondolom enis... Es mivel ilyen a java, en biztos majd kifogok logni a sorbol ha nekem lesz!! Jelenleg ott tartok hogy le is torlom a facebookot (nem csak azert) semmi szuksegem ra, csak idegesit....
2018. jún. 20. 18:05
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell, hogy elmenjen a kedved a gyerekvállalástól, ugyanis neked nem kell így viselkedned, és kész :)

Mi a 4 évesünkkel napi szinten megyünk, séta, piknik, kirándulás, játszó, csavargás, focizás, roller, bicikli stb. és azért sok helyen, sokakat látok, akik szintén sok minőségi időt töltenek együtt családként.

Van ilyen is, olyan is, engem is megszóltak már, hogy állandóan megyünk :)

Szülőként majd eldöntheted, hogy milyen gyerekkort szánsz a gyerekednek.


Fingom sincs miért csinálják,lusták, depisek, utálják az életüket, nem szabad velük foglalkozni.


Mióta lett ismerősöm, aki a szülés után 4 órával saját fb profilt csinált a babájának, azóta semmin nem lepődök meg :)

2018. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
és ezek szavaznak
2018. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
Ostoba kirakat emberek az ilyenek de vannak ennél rosszabbak is ma például bementem egy kocsmába beszélgetni ismerősömmel erre az egyik faszihoz bejött a felesége aki kb 2 hete szülte meg a gyerekét ráadásul koraszülötten a baba inkubátorban volt aztán mivel elaludt éppen a baba anyuka fogta lejött apukához aztán el kezdett sörözni. Inkább el is jöttem mielőtt még valami rosszat szolok aztán ahogy vártam a buszt láttam ahogy jön ki rá gyújtani. Mondom gratulálok egy szoptatós anyukának pont úgy kell csinálnia.
2018. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Sok helyen addig cuki a gyerek,mig pici mutogatható gyurmázhato,öngondolkodás mentes.
2018. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast es komolyan hitet adsz hogy nincs minden veszve... buszke anyuka lehetsz hogy mindent megteszel a babód fejlodeseert..:-) Gratulalok tenyleg!



Utolso: jezus isten.... komolyan nem hiszem el hogy ezeket miert nem buntetik??? Az ilyenek minek szulnek? Mi lesz abbol a gyerekbol... felhaborit nagyon....



Biztos van bennem egy kis rosszindulat, feltekenyseg mert enis annyira szeretnek mar gyereket de meg nem tartunk ott a parommal (anyagi helyzet) talan 2 ev mulva... de ahogy latom ezeket a kepeket... a pumpam fel megy :D

2018. jún. 20. 18:28
 8/36 anonim ***** válasza:
26%
Te meg írni sem tudsz.
2018. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
67%
Szia,igaz hogy èn mèg csak gyerek vagyok de ez a dolog engem is rendkívül idegesít. Szemèlyes tapasztalat:Tegnap a buszon utaztam ès a mellettem lèvő ülèseken fiatal anyuka ült a gyerekèvel.Fiatal anyuka kb.20 èv körüli lehetett,kislány 2-3 èves.Kislány mesèl anyukájának,próbálja magára hívni a figyelmet ez mèg rendben is van gondoltam hogy milyen aranyos h így beszél anyukájához addig ameddig meg nem láttam hogy az anyuka közben zenét hallgat magasról Sz**va a kislányára.Leszálláskor is úgy rángatta le a buszról,miközben a kislány erőteljesen szorította a kapaszkodót.A gyereküket folyamatosan fotó szülőkről inkább nem is mondok semmit.:)
2018. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Ilyet én is ismerek. Anyuka jár konditerembe, nem eszik semmi fehér liszteset vagy cukrosat, odafigyel minden szarra. De a 6 éves kislánynak évek óta viszi a napi! egy kindertojást és kinderbuenót, főtt ételt nem hajlandó megenni, leginkább pékárut vagy tésztás kaját kap. A gyerek még beszélni nem tudott de a tabletet simán kezelte, azzal aludt. 14 éves lánya össze vissza hazudozik minden kis jelentéktelen dolgot ami tudnak mert olvassák az üzeneteit de ráhagynak mindent. Arra nem volt pénz, hogy a lány eljárhasson a központira felkészülni de anyuka lazán kifizetett 40+ezret egy 9napos "tisztítókúrára". Persze a közösségi oldalakon nem ez jön le
2018. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!