Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet az oka, hogy apósék...

Mi lehet az oka, hogy apósék nem hagynak minket kettesben a párommal?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már kamaszok, jegyesek vagyunk, együtt élünk külön a szülőktől, szóval nem arról van szó, hogy attól félnek hogy majd biztos sunyiban "felnőtt dolgokat" csinálunk. :))

Mikor apósomékhoz megyünk, egy percre se hagynak minket kettesben: ha bemegyünk a szobába, hirtelen egyből kell nekik valami tőlünk és kopogtatnak, szólongatnak, ha kimegyünk a kertbe, egyikük biztos hogy kijön velünk - pedig a párom pipázik, ők meg irtóznak a szagától, de inkább kijönnek velünk és szívják, mint hogy ne legyenek velünk 3 percig. Náluk az emeleten nincs semmi 2 hálószoba kivételével, odafönt alszunk ha náluk vagyunk, ilyenkor anyósom képtelenül sokáig tud tenni-venni odafent, csak hallótávolságban legyen. Ha ott vagyunk, akkor sehova nem mennek el otthonról, de még az utca végi pékségbe se - vagy ha mégis, akkor hétvégén ötkor felkelnek, mert tudják, hogy mi akkor még alszunk, gyorsan elintézik, és utána "ülnek a nyakunkon".

Igazából nem is lenne furcsa nekem, hogyha mindig is ilyenek lettek volna, mert vannak emberek akik egyszerűen csak ilyenek, viszont régen ez abszolút nem volt rájuk jellemző - egyetemista koromban egy évig még laktam is náluk, és soha nem éreztem ezt. Nem olyan rég kezdték, olyan bő fél éve körülbelül. Pedig semmi nem változott akkor velünk kapcsolatban, legalábbis mi nem tudunk róla.

A párom már finoman próbálta kiszedni belőlük, hogy mi ez, de "nem értették", hogy miről beszél.

Igazából nem élhetetlen vagy ilyesmi, ki lehet bírni, csak nagyon bizarr és teljesen érthetetlennek tűnik számomra, hogy miért kezdték el ezt csinálni látszólag ok nélkül.


Valakinek van bármiféle tippje, hogy mi okozhatja? Találkozott más is ilyennel? Mi miatt lehetnek ilyenek?


2018. aug. 29. 11:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

Igen, természetesen a párom is ott lakott akkor.

Volt, hogy nélkülem ment, akkor kérdezgették, hogy én hogyhogy nem mentem? A mosogatást megcsinálja a gép, abba be szoktam pakolni.

Érdekes egyébként, mert amikor a párom tesója ott van náluk, akár a párjával, akár nélküle, akkor vele nem így viselkednek, pedig semmivel se rosszabb vagy jobb a viszonyuk vele/velük.

Akkor a "párom szülei", így jobb? :) Bár a kérdésen nem változtat semmit.

2018. aug. 29. 13:24
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy legutóbb eltűnt valami, és rád gyanakodnak.
2018. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak arról van szó, hogy idősek és érzik, ahogy múlik az idő, és minden egyes percet szeretnének veletek tölteni, mielőtt túl késő lesz.
2018. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem idősek, alig múltak 50, fiatal, sportos fitt emberek :))
2018. aug. 31. 09:20
 15/18 anonim ***** válasza:

Vagy szimplàn kívàncsi az anyósjelölted, vagy nagyon hiànyzik neki a kisfia. Az én anyósoméknak is vannak olyan dolgai, amiket nem tudok hova tenni.

A gyerek tèmával hogy àlltok? Nem lehet hogy nem akarja h legyen még unoka, ès azért nem hagynak titeket?

2018. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Ha szimplán kíváncsi, akkor eleinte nem volt az?

Unokát ő már emlegeti, mi nem akarunk gyereket (valószínűleg soha, de legalábbis a következő kb 5 évben ezer százalékig ki van zárva)

2018. okt. 24. 09:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha ilyen okos vagy, akkor miért nem válaszolod meg a sajàt kérdèsed.

Mi nem làtunk be a színfalak mögè, csak segíteni akarunk. Nem kell leugatni!

2018. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Ki ugatott le?

2018. okt. 26. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!