Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom mindig igazat ad a...

A párom mindig igazat ad a szüleinek? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Bármit mondanak a szülei az ugy van, engem szinte meg sem hallgat. A szüleim elváltak (az ő szülei együtt vannak de szeretet kb nulla). Vacsoranal szinte mindig felhozzák a témát hogy milyen szégyen aki elválik, és hogy már ez a divat hogy elválnak az emberek stb, ők pedig ritkaságnak hogy egyutt vannak ... tudom (vagyis remelem) hogy nem szüleim miatt mondjak de engem akkoris zavar. Mondtam a páromnak erre ő felkapta a vizet hogy ne mondjak rosszat a szüleire mert ők nem rosszindulbol mondják és nem miattam, erre megsértődött és elrohant. Szülei rengetegszer csinálnak furcsa dolgokat (pl mondjak hogy ne abból a pohárból igyak mert nehéz kimosni pedig az is az asztalon van, egy nap többször is felhívják a párom hogy vigye el őket ide-oda, menjek értük pedig nekik is van jogosítványok, beleszólnak a magánéletembe stb) amit nehez szó nelkul megállni, jol esne ha neha mellem állna a párom de sajnos ilyen soha nem lesz. Tudnék valamit tenni?
2018. aug. 29. 21:39
1 2 3
 11/22 acelsziv ***** válasza:
86%
lépj le. Ez jobb soha nem lesz. Keress egy olyat, aki nem egy anyuci pici fia. Ez meg hágja meg az enyját a nászéjszakáján. Mert oda fognak állni az apjával a nászágy mellé és meg fogják mondani ott is a tutit.
2018. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális a párod viselkedése és csatlakozom azokhoz akik azt mondják hagyd ott.Anyuci pici fia lesz még 50evesen is és sose lesztek ketten a kapcsolatotokban.
2018. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen beltenyészetek miatt van annyi válás,mert a fél család ott van a kapcsolatban hálószobában.. Lassan nem látni egészseges családokat,és ezek kitöltik a gondozokat is miután már szétrágták egymást..
2018. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
70%
Én még akkor is a barátnőm mellett álltam, mikor tudtam nem neki van igaza, de akkor sem hagytam hogy úgy viselkedjenek velem. A barátod egy elég nagy pancser lehet ennyi idősen. 18F
2018. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%

"Vacsoranal szinte mindig felhozzák a témát"

Következik ebből: ti, fiatal pár ott laktok párod szüleinél, egy asztalnál eszitek ugyanazt a kaját.

Tetszik/nem_tetszik, tudomásul kell venni, hogy a MamaHotelben a mama a főnök.

Párod neveltetése okán is elfogadja ezt a helyzetet, megszokta.

Változtatni csak úgy tudtok, ha közös az akarat - és ketten megteremtitek a különélés lehetőségét.

Ha párod -neveltetése ellenére- szembeszegül szüleivel és ők azt a választ adják: "ha nem tetszik, menjetek!", tudtok-e magoldást?

Önként választásod alapján kerültél bele abba a családba, helyzeted ezáltal a 'vagy megszoksz, vagy megszöksz' lett.

Ha te akarod hozni a szabályokat, jelen felállás szerint csak eldurvul a helyzet.

.

Ahogy kérdésedből következtethető, 'vagy nyelsz, vagy lépsz'.

2018. aug. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Alapvető szociokulturális különbségek miatt MINDENKÉPPEN SZAKÍTSATOK!


(Nem érdemes közös jövőt tervezni, ebben az esetben.)


Hol, mikor és hogyan ismerkedtetek meg? Mennyi idős az Úriember?

2018. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus anyuci pici fia/lánya dolog.


Nekem is volt ilyen barátnőm, kifelé mindig mindent szidnak, kritizálnak, bezzeg az ő családjuk a megtestesült tökéletesség. Menekültem is onnan.

2018. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Én is amondó vagyok hogy nem látok szép jövőt ebben a kapcsolatban, de egyszer annyit kérdezz meg a párodtól, hogy miből gondolja, hogy a szülei tévedhetetlenek?
2018. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez nem normális. Ez egy óriáscsecsemő. Hagyd a fenébe!

Ugye nem ott laksz? "vacsoránál felhozzák a témát"

2018. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem ott lakok, csak néha áthívnak vacsorazni.
2018. aug. 30. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!