Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom mindig igazat ad a...

A párom mindig igazat ad a szüleinek? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Bármit mondanak a szülei az ugy van, engem szinte meg sem hallgat. A szüleim elváltak (az ő szülei együtt vannak de szeretet kb nulla). Vacsoranal szinte mindig felhozzák a témát hogy milyen szégyen aki elválik, és hogy már ez a divat hogy elválnak az emberek stb, ők pedig ritkaságnak hogy egyutt vannak ... tudom (vagyis remelem) hogy nem szüleim miatt mondjak de engem akkoris zavar. Mondtam a páromnak erre ő felkapta a vizet hogy ne mondjak rosszat a szüleire mert ők nem rosszindulbol mondják és nem miattam, erre megsértődött és elrohant. Szülei rengetegszer csinálnak furcsa dolgokat (pl mondjak hogy ne abból a pohárból igyak mert nehéz kimosni pedig az is az asztalon van, egy nap többször is felhívják a párom hogy vigye el őket ide-oda, menjek értük pedig nekik is van jogosítványok, beleszólnak a magánéletembe stb) amit nehez szó nelkul megállni, jol esne ha neha mellem állna a párom de sajnos ilyen soha nem lesz. Tudnék valamit tenni?
2018. aug. 29. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%
Persze, kidobod a francba. :)
2018. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem rosszindulatbol dumalnak ennyit elotted az elvaltakrol, holitt tudjak ezt a szuleidrol, akkor mi masert teszik vajon, hogy megjobb kedved legyen, hogy remisztgessék a gyerekuk vagy miert?
2018. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!