Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy ket eves fiunk es a nagyszulei allandoan igergetnek mindent, hogy megvesznek neki. Pl, most volt a második szulinapja aug. vegen, szerettem volna neki egy jatekot venni (meg a szulinap elott hetekkel kineztem es nem is a szulinapra, hanem csak mert biztos tetszene neki, ezt emlitettem a mamanak) de a mama megkert ne vegyem meg MERT azt kapja toluk.


Jo.. Nem vettem meg, nem leszek bunkó... DE.. eljott a szulinap, volt kis családi összejövetel, gyerekem kapott mindenkitol ajandekot, sok szep szamara kedves dolgot, kiveve a nagyszuleitol. Parommal neztunk is, hogy most akkor mi van? (az ajandek nem nagy erteku ~5e ft alatti dolog, de nem akarok belole kettot)

Eltelt egy honap. Semmi nem tortent azota sem. Kerdezzek ra? Nekem ez kellemetlen... Emlekszem elso karacsonyan, tavalyelott uezt csinaltak. Lebeszeltek a jatekhidrol, "majd ok megveszik" es vegul husvetra kapta meg a gyerek mire mar maszott es full nem erdekelte a mamatol kapott játékhid. (hozzatartozik h en azert titokban vettem egy hidas jatszoszonyeget novemberben es allandaon dugdostuk előlük ha jottek hozzank, azota sem lattak)


Nem szorulunk rajuk, nem szoktunk sosem mondani olyat, hogy ezt es ezt vegyenek.. Viszont most ugy erzem tok hulyere vesznek...


Ma nalam van a kocsi, el akarok menni a jatekboltba es meg szeretném venni a gyereknek azt a bizonyos jatekot, mert beleuntam. Szerintetek varjak meg vagy mi a francot csinaljak? Veszekedtunk mas miatt mar eleget, unom mar. Nincs hozzájuk kedvem, mert ugyis az lenne, hogy megsertodnek es bűntudatkeltő dolgokkal jönnének.


2018. szept. 27. 12:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

;) olyan kellemetlrn lesz, de igazatok van h tudniuk kell, mert semmi kedvem kettot tartani belole

Amilyen 'szerencses' vagyok karacsonyra megveszik

2018. szept. 27. 13:07
 12/29 anonim ***** válasza:
81%

Vedd csak meg, és majd legközelebb ha beszélsz a mamával, említsd meg, hogy milyen jókat játszik vele a kölök. Így tutira nem vesznek még egyet belőle. :)

Legközelebb meg ajánld fel, hogy úgyis arra jársz, megveszed nekik a cuccot, ne fáradjanak, a pénzt majd odaadhatják érte később.

2018. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Oo, nem, en penzt nem fogadok el toluk. Egyszer megszorultunk evekkel ezelott, mert a parom osszetorte a kocsijat amivel dolgozik. Kert az apjatol. Evekig hallgattuk. PENZT SOHA
2018. szept. 27. 13:19
 14/29 anonim ***** válasza:
32%
Csak úgy kíváncsiság képpen. A fiad szeretné azt a játékot,vagy csak neked megtetszett, és azért vennéd meg? Mert ha az utóbbi,akkor szerintem most felesleges. A szülinapja elmúlt, gondolom kapott sok szép dolgot, semmi szükség még egy "kacatra" csak azért,mert ők nem vették meg.
2018. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is ez a helyzet. A 4. szülinapra biciklit "vettek". Végül tőlünk kapta meg az ötödikre. Akkor bukósisakot "kapott" tőlük. Ez volt szombaton. Hétfőn megvettem én. A csúcs: miért szerveztem rájuk? Úgyis megvették volna...
2018. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

# 16 linkeld már be ezt a nagy tudományt alátámasztó kutatási naplót 😉


Vedd meg és mondd meg, hogy xy néni úgy volt ezt veszitek szülinapra, de mégsem így lett, szóval én ma megvettem...

2018. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha a társad szülei, inkább ő kérdezzen rá. Ha a Te szüleid, mért ne kérdeznél rá?
2018. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha szar a kapcsolat tök mindegy h hid v lego mindig ez lesz..
2018. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Vedd meg, hagyd elöl ha jönnek. Kérdés esetén egész nyugodtan mondhatod hogy adják oda az árát és le van tudva.
2018. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Megvenném, nem várnék vele semeddig. És nem dugdosnám előlük.
2018. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!