Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy ket eves fiunk es a nagyszulei allandoan igergetnek mindent, hogy megvesznek neki. Pl, most volt a második szulinapja aug. vegen, szerettem volna neki egy jatekot venni (meg a szulinap elott hetekkel kineztem es nem is a szulinapra, hanem csak mert biztos tetszene neki, ezt emlitettem a mamanak) de a mama megkert ne vegyem meg MERT azt kapja toluk.


Jo.. Nem vettem meg, nem leszek bunkó... DE.. eljott a szulinap, volt kis családi összejövetel, gyerekem kapott mindenkitol ajandekot, sok szep szamara kedves dolgot, kiveve a nagyszuleitol. Parommal neztunk is, hogy most akkor mi van? (az ajandek nem nagy erteku ~5e ft alatti dolog, de nem akarok belole kettot)

Eltelt egy honap. Semmi nem tortent azota sem. Kerdezzek ra? Nekem ez kellemetlen... Emlekszem elso karacsonyan, tavalyelott uezt csinaltak. Lebeszeltek a jatekhidrol, "majd ok megveszik" es vegul husvetra kapta meg a gyerek mire mar maszott es full nem erdekelte a mamatol kapott játékhid. (hozzatartozik h en azert titokban vettem egy hidas jatszoszonyeget novemberben es allandaon dugdostuk előlük ha jottek hozzank, azota sem lattak)


Nem szorulunk rajuk, nem szoktunk sosem mondani olyat, hogy ezt es ezt vegyenek.. Viszont most ugy erzem tok hulyere vesznek...


Ma nalam van a kocsi, el akarok menni a jatekboltba es meg szeretném venni a gyereknek azt a bizonyos jatekot, mert beleuntam. Szerintetek varjak meg vagy mi a francot csinaljak? Veszekedtunk mas miatt mar eleget, unom mar. Nincs hozzájuk kedvem, mert ugyis az lenne, hogy megsertodnek es bűntudatkeltő dolgokkal jönnének.


2018. szept. 27. 12:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

Én rákérdeznék.

Kérlek, írd majd meg, hogy mi lett a fejlemény :)

2018. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Na, szoval mondtam a paromnak h mizu, beszeljen az anyjaval. (ebbol ki is derul, anyos, de azert a kategoria miatt sztem egyertelmu..namindegy) es allitolag lesz vagy mar van, (ő se ertette) nyugodjak le. Legalabbis a papa ezt mondta.

Varok még egy kicsit.


Aki kérdezte, hogy nekem tetszik-e v a gyereknek :) hat mivel a gyereknek nincs, nemtudom tetszene-e, de nekem azert nem letszukseglet. Tudod.. Nekem (felnott no vagyok) a domper se tetszik (gyerekkent is nekem inkabb a babak jottek be...) megis van egy abbol is itthon es sorolhatnam. Nem egy különlegesség, egy tok atlagos dolog amit altalaban elveznek a kolykok, de sztem a kerdes szempontjabol mindegy mi az. Eskuszom ha meglesz irok ;)

2018. szept. 27. 21:34
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem értette, mert nincs meg, és ezt kerek-perec nem mondta apósod ki, csak elkente a dolgokat.

Én többet nem hoznám fel a dolgot, viszont megbeszélném a férjemmel, hogy ha záros határidőn belül nem lesz meg (mondjuk karácsonyra sem kapja meg), akkor megveszitek további telefonálás nélkül.

2018. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
Ahol ilyen piti dolgot nem tudnak őszinten megbeszélni ott mi lesz nagyobb dolognál? Milyen manapság a kommunikácio családon belül?
2018. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%
Vegyétek meg és mondjátok hogy valami távoli rokontól kapta, akivel ők nem szoktak találkozni. -Ha már nem akarsz konfliktust. Nekem van egy olyan érzésem hogy ha rájuk vártok sosem lesz olyan játéka a gyereknek.
2018. szept. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
24es, szerintem nem piti dolog. Jo komoly problemaitok lehetnek ha nalatok ilyen egy piti dolog. Egyebkent nem azt kertem, hogy tedd merlegre a kapcsolatunkat, de köszönöm az epito kritikat..
2018. szept. 28. 08:13
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg magadtól és többet ne mondj el ezzel kapcsolatban semmit.
2018. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Megvenném, max. ha kettő lenne belőle, akkor eladnám valami adok-veszek fórumban.
2018. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Megkaptuk. Igaz nem azt amit szerettunk vna hanem egy sokkal nagyobbat. Igy kicsit vicces, de mar nem is erdekel. Koszi a valaszaitokat. Ok ilyenek...
2018. okt. 19. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!