Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire bocsájtható meg egy...

Mennyire bocsájtható meg egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy barátom 14-15 éves koráig alkalmanként beszékelt. Szülei ezt letudták annyival, hogy lusta kimenni wcre. Ha bármi egyéb rosszullét, betegség kerül szóba, ami a páromat érinti, aktívan tiltakoznak, hogy minek menne orvoshoz, de ők azzal is járnak, hogy fáj az ujjuk a sok számítógéptől. Párom egyik kezét nem tudja rendesen használni, bár szerencsére ritkán jelentkezik ez, valószìnűleg kisebb korában rosszul forrt össze a csont egy törés után.(Nem is tud róla, hogy volt törve a keze, szóval nagyon kicsi korában történhetett) Milyen anya és apa az ilyen? Mióta ez kiderült róluk hánynom kell a viselkedésüktől, persze évek óta verik a hoppot, hogy unokát akarnak. Bár még nincs gyerekünk, de ilyen emberekhez hogy lehet elengedni egy kisgyermeket?

2018. okt. 10. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%

#10, ebben mi a hihetetlen?

Az exbarátomék szülei lenézik az orvosokat, meg jajj a nagy gyógyszermaffia, és mindenre homeopátiás szereket akarnak szedni/szedetni, de ha nekik bajuk van, ők már rohannak az orvoshoz mégis. :D

Az exemnek is úgy van gluténérzékenysége, hogy nincs róla papírja, csak rá van fogva a sok hasi panasz a gluténra és kész, de nehogy elmenjen már az exem orvoshoz, minek azt. Hát szép.. Én viszont pontosan tudom hogy ez NEM BIZTOS hogy a glutén miatt van, mert a bátyám Chron-beteg, szóval elég borzalmat láttam már, de én vagyok a hülye hogy itt diagnosztizálom a kicsi fiukat.. (közben csak azt mondtam, hogy vizsgáltassa ki magát, nehogy valami komolyabb baj legyen, ennyi).

2018. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha az érdekel, hogy lehet ezt megbocsátani, akkor kérdezd meg a barátomat, hogy neki, hogy sikerült. Nekem az jön le, hogy ő nincs rosszban velük.
2018. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*barátodat.
2018. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!