Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyos kerdes, utal engem,...

Anyos kerdes, utal engem, unokat se latogatja, en nem megyek hozzajuk, parom ki van borulva, ti engednetek es kimennetek anyoshoz?

Figyelt kérdés

Roviden;

Anyossal terhesseg ota megromlott a viszony, nem is gratulalt a gyerekhez, aztan meg mindenbe bele akarta utni az orrat, a kislanyom most 2 eves. Mindemelett kezetmosni se szeret, takaritassal is gondok vannak.

Azt mondja iranyitom a, fiat. De parom mar kezd beleorulni abba, hogy rosszba vagyok az anyjaval es nem talalkozunk veluk.

A gyereket utoljara husvetkor lattak, en mondom h ide, hozzank barmikor johetnek, de nem jonnek, mert az en lakasomban eluk, es ide be nem teszi a labat neg az unokajaert sem ugy nez ki...

En se megyek hozzajuk, bar tavaly karacsonykor engedtem, anyukam decemberben meghalt, karacsonykor annyit mondott, h "resztvetem", de ez is inkabb egy tor volt akkor, h de jo emlekeztet ra a kotnyeles nember, a temetesre nem hogy el se jott, egy koszorut sem kuldott...

Parom nyaggat h mennjunk ki hozzajuk, gyomoridegem van a notol, parom fenyeget, h az anyjat is, meg minket is elhagy, ha nem megyek ki...

Ti mit tennetek?


2018. okt. 19. 12:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%

"A ferjem azert nem megy az anyjaekhoz, mert azt mondja, hogy mi egy csalad vagyunk, ha en nem megyek, o se megy..."


Ő se megy, de ki sem áll melletted. Hát elég puhapötsöt fogtál ki, már bocs.

2018. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
78%

Férjednek kellett volna leállítani az anyját még az elején, amikor ennyi volt az összes probléma. :/

Ha nem akar menni az anyjához, akkor az az ő döntése/problémája. Ennyi miatt viszont én azért látgatnám anyóst, azért az, hogy olyan dolgokat vesz az unokájának, ami felesleges/hülyeség, nem olyan eget rengető probléma. Vagy van más is?

2018. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Ferjem mehet, a gyerekkel is, vagy anyos johet ide hozzank a unokazni. Egyet nem akarok; kimenni hozzajuk.

En senki nem tiltok senkitol.


Meg a korhazba is behivtam, megnezni a babat, ugymond nyitottam fele, annak ellenere, h terhesen megprobalt rossz szinben feltuntettni engem a fianak... amire ott kiakadtam, h mosatlan kezzel megsimogatta az egy napos gyerekem arcat... neki eszebe se jut, h lehet ezzel baj csinal... a fia meg nem.mer neki szolni... es meg sorolhatnam....

2018. okt. 19. 14:15
 14/40 anonim ***** válasza:
50%
Én ezt nem értem. Én eleve meg sem akartam ismerni a férjem szüleit, azok alapján amit hallottam róluk. A férjem pedig megértette. Elmegy hozzájuk egyedül. Én meg addig vagy otthon maradok, vagy meglátogatom az én szüleimet. Mi ebben olyan nehéz?
2018. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Meg csomo minden van, amivel megbantott, nem nagy dolgok, inkabb sok kicsi, meg hogy mindenbe beleuti az orrat, mast viszont nem tudok, amivel en megbanthattam, csak a ruhak meghirdetese... hisz joideje az osszes kommunikaciom felejuk a koszones, aztan ulok csenben, nem szolnak hozzam, en se hozzajuk.
2018. okt. 19. 14:19
 16/40 anonim ***** válasza:
23%

Most kéne alkalmazni a római jog egyik alaptézisét:

"Hallgattassék meg a másik fél is!"

.

Soha nem fogtok megbékélni, ha te hajtogatod saját vllt/valódi sérelmeid, ő pedig az övét.

Nem csupán két makacs felnőtt torzsalkodásáról van szó, mert a levét a gyerek fogja meginni.

Felnő majd nagyi nélkül - és tőled is számonkéri majd: miért nem volt mamája!

.

"Ti mit tennetek?"

A gyerekem érdekeit tartanám szem előtt, nem sunnyogva, de megpróbálnék valamennyire közeledni.

Nem ez lenne az első - sőt, nem is utolsó - eset, hogy ha nagyot nyelve is, de kislányod érdekeit nézed!

2018. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
A ruhakon anyos sertodott meg, en a mai napig eladom azokat a babaruhakat, amiket nem szeretnek megtartani, pl ma is raktam fel ilyen hirdetest!*
2018. okt. 19. 14:37
 18/40 anonim ***** válasza:
31%
Ez se ma kezdődött,ezért kell időben helyre rakni a dolgokat.
2018. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Egyszer megprobaltam megbeszelni anyossal a nezetkulonbsegeket, ugy erzem nekem tisztazni kell, ki kell h mondjam magambol es hallani is szeretnem a masik fel gondolatait/problemait, szerintem, igy lehet megoldani egy problemat.

Ugy tett, mintha soha semmi nezetelteres nem lett volna, beszelni se akart a helyzetrol es a kepembe rohogott, ami nagyon bantott, a fiat meg elkezdte "jatekosan pofozgatni", megkertem h ezt fejezze be (ezt lehet nem kellett volna), mert ez zavar mindenkit, parom max csak vedekezni probalt, tenyleg egy papucs a ferjem...:O

2018. okt. 19. 15:02
 20/40 A kérdező kommentje:

Ami nagyon bant, az a temetes, nalam ott kopte le feszuletet...

Azt mondja, azert nem jott el, mert nem hivtam meg...

2018. okt. 19. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!