Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyos kerdes, utal engem,...

Anyos kerdes, utal engem, unokat se latogatja, en nem megyek hozzajuk, parom ki van borulva, ti engednetek es kimennetek anyoshoz?

Figyelt kérdés

Roviden;

Anyossal terhesseg ota megromlott a viszony, nem is gratulalt a gyerekhez, aztan meg mindenbe bele akarta utni az orrat, a kislanyom most 2 eves. Mindemelett kezetmosni se szeret, takaritassal is gondok vannak.

Azt mondja iranyitom a, fiat. De parom mar kezd beleorulni abba, hogy rosszba vagyok az anyjaval es nem talalkozunk veluk.

A gyereket utoljara husvetkor lattak, en mondom h ide, hozzank barmikor johetnek, de nem jonnek, mert az en lakasomban eluk, es ide be nem teszi a labat neg az unokajaert sem ugy nez ki...

En se megyek hozzajuk, bar tavaly karacsonykor engedtem, anyukam decemberben meghalt, karacsonykor annyit mondott, h "resztvetem", de ez is inkabb egy tor volt akkor, h de jo emlekeztet ra a kotnyeles nember, a temetesre nem hogy el se jott, egy koszorut sem kuldott...

Parom nyaggat h mennjunk ki hozzajuk, gyomoridegem van a notol, parom fenyeget, h az anyjat is, meg minket is elhagy, ha nem megyek ki...

Ti mit tennetek?


2018. okt. 19. 12:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
76%

Aki azt írja, hogy Kérdező nyeljen egyet, és menjen mégis, a gyermeke érdekében is.

Csak kérdezem: Ilyenkor a gyerek nem érzi, hogy feszkó van? Mármint ha jó képet vágnak egymáshoz,és elmegy anyósékhoz a kérdező, úgy értem.

(Tényleg csak kérdés, nem voltam még ilyen helyzetben.)

2018. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
25%
Én mennék a gyerekkel ne h aztán a fejét tele dumálják ellenem. :(
2018. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
81%

Hat en volt anyosommal is kb igy volt...csak en a lakasomba se engedtem be. Persze a pici fia ot vedte. Szet is mentunk.

Mond meg a ferjednek h menjen...vigye a gyereket es ha ez nem felel meg akkotenjen az anyukajahoz. Ennyi.

Jobb nagyi nelkul mint ilyen emberrel.

Nalunk az apa ezutan a lanyat se latogatta a nagylanya (elozo kapcsolatabol, o most lett 18) is nalam maradt es vele se foglalkozik sem az apja sem a draga nagymami.

2018. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
89%
akkor menjen*
2018. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%

"Felnő majd nagyi nélkül - és tőled is számonkéri majd: miért nem volt mamája!"


Reméljük, nem lesz ilyen buta, ugyanis a kérdező leírta, hogy a gyerek mehet apával a nagyihoz, és a nagyi is jöhet hozzájuk. A gyerek majd az apját kérje számon, hogy miért akkora tejbetök, hogy csak családostul tud elcammogni valahova, vagy a nagyit, hogy miért nem jött őt meglátogatni.

2018. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellett volna elmennie a temetésre valakinek, akit ennyire gyűlölsz? Egyáltalán, kit érdekel, ki van ott a temetésen? MEg se fordult anyukám temetésén a fejemben, hogy azt lessem, ki jött el.
2018. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
40%

Nyugi mikor mi nem voltunk beszélőviszonyba anyósommal nem jött keresztapum temetésére. Rá 3 hónapra temettük keresztanyum is Megtudta a faluba hogy terhes vagyok egyből ott volt a temetésen és ott nyalizott h jajj keresztanyám olyan volt neki mint a testvére...érdekes ha annyira fontos volt neki akkor mikor a férje meghalt annak a temetésére miért nem jött?

Legjobb mondd meg férjednek menjen ha akar ennyi anyoson meg ne agyalj a múlt nem változik. Max pár havonta adj egy esélyt hátha normális,ha nem akkor nyugodt lelkiismerettel nyugtázhatid h nem véletlen nem mesz hozzá.

2018. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a ferjeden ne idegeskedj, csak fenyegetozik de mar dontott es titeket valasztott: ha te nem mesz o se megy, szerintem o eldontotte hogy ti, a csalad fontosabbak vagytok. Amugy meg ha fenyegetozik kerdezd meg tole hogy az anyjanak is eloadta-e mar magat? Vagy csak veled mer veszekedni mert te vagy keznel, es probald neki eszervekkel meg konkret tenyekkel felvazolni a nezetedet. Hogy te mit tettel es az anyja mit tett. Vazold fel hogy az anyja meg arra sem kepes az unokajaert hogy hozzatok ellatogasson,pedig barmikor megtehetne, ezert nyilvanvaloan nem kivancsi ratok, ha pedig igy van akkor minek is menjel oda. Ha o megerti onnantol csinalhat barmit az anyos, majd rajon arra egy ido utan hogy a fiat is elvesztette a makacssaga miatt nem csak a menyet. Es neked most az a legfontosabb hogy ti egy boldog csalad legyetek.
2018. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
24%

"ugy erzem nekem tisztazni kell, ki kell h mondjam magambol"

Ezt csak egyféleképp tudom értelmezni: nem kompromisszumot kerestél, hanem elmondtad, mi a bajod/bánatod.

.

Te is makacs vagy, anyósod is, a végeredmény könnyen: sem nagyija nem lesz a gyereknek, sem apja.

.

Lovagolsz azon, hogy akkor nem ment el a temetésre.

Ne akarj az elhúny fogadatlan prókátora lenni, ne te tedd szóvá helyette.

.

#25

Te szivesen mennél olyan helyre, ahonnan kiutálnak, ha ott vagy, kerülnek?

Nem megengedni kell, hogy a nagyi elmehessen unkájáékhoz, hanem hívni!

2018. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
55%

Nem olvastam el a válaszokat, d azt látom, hogy a szituációtok nagyon hasonlít a mienkre.

Nálunk megy a párom és viszi a gyereket. Én nem megyek, job így mindenkinek. Ha anyós jön, az nagyon ritka, ilynkor bemegyek a konyhába főzni. Az idegeim kímélése érdekében.

A férjednek bizonyos mértékben igaza van, hogy egy család vagytok, és van ahol ez együtt mászkálást jelent. Mi pl. nem megyünk Karácsonykor. Sajnálom, de nekem ez szent ünnep, és olyanokkal akarom tölteni, akikkel valóban szeretetteli lehet. Nem megjátszott jópofizással vagy nyílt ellenségeskedéssel. Ez nem megy.

2018. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!