Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyos kerdes, utal engem,...

Anyos kerdes, utal engem, unokat se latogatja, en nem megyek hozzajuk, parom ki van borulva, ti engednetek es kimennetek anyoshoz?

Figyelt kérdés

Roviden;

Anyossal terhesseg ota megromlott a viszony, nem is gratulalt a gyerekhez, aztan meg mindenbe bele akarta utni az orrat, a kislanyom most 2 eves. Mindemelett kezetmosni se szeret, takaritassal is gondok vannak.

Azt mondja iranyitom a, fiat. De parom mar kezd beleorulni abba, hogy rosszba vagyok az anyjaval es nem talalkozunk veluk.

A gyereket utoljara husvetkor lattak, en mondom h ide, hozzank barmikor johetnek, de nem jonnek, mert az en lakasomban eluk, es ide be nem teszi a labat neg az unokajaert sem ugy nez ki...

En se megyek hozzajuk, bar tavaly karacsonykor engedtem, anyukam decemberben meghalt, karacsonykor annyit mondott, h "resztvetem", de ez is inkabb egy tor volt akkor, h de jo emlekeztet ra a kotnyeles nember, a temetesre nem hogy el se jott, egy koszorut sem kuldott...

Parom nyaggat h mennjunk ki hozzajuk, gyomoridegem van a notol, parom fenyeget, h az anyjat is, meg minket is elhagy, ha nem megyek ki...

Ti mit tennetek?


2018. okt. 19. 12:47
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

A temetesre azert kellett volna elmenni, mert az egyetlen unokajanak a nagyanyja halt meg, az o naszasszonya... nem miattam, az unokaja miatt! Ismertek egymast, bar szeimmel se voltak nagyon halandoak talalkozni, de nem voltak rosszban, azert nem jott el anyos, mert EN nem hivtam meg ra...


Jah, en anyost csomoszor hivtam, paromon keresztul hozzank, az unokajahoz, de vagy kapalnia kellett, vagy a szomszed neninek segitenie, vagy epp meg volt fazva... szoval, halmozta az indokokat, h miert tud jonni...

2018. okt. 19. 17:51
 32/40 A kérdező kommentje:

Szuleimmel*


#dubitus


Meg el se mondhattam, mert tudomast se akart venni arrol, hogy szeretnenk megbeszelni a nezetelterest, jatszotta a "minden jo es szep" meset, sot elbagatelizalta a helyzetet...

2018. okt. 19. 17:58
 33/40 anonim ***** válasza:
31%
igen, a tavaly egy éves unokának biztos nagyon fontos volt, hogy ott legyen. Tudod még fokozni a hülyeséget?
2018. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
10%
Én párkapcsolati coachoz legalább elmennék ferjjel. Nem tartok senkit hibásnak, de akkor tudnátok közös nevezőre jutni a problémák átbeszélése után.
2018. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Igazad van, de ha majd 18 lesz es megtudja... na akkor anyos kitalalhatj az indokat! ;)


Nem kell egyetertenunk, en elmentem parom 10. unokatesojanak a ferjenek a temetesere, akivel soha nem is talalkoztam, a csaladi iranti tiszteletbol. En ilyen vagyok, te es anyos meg masmilyen.

2018. okt. 19. 18:14
 36/40 anonim ***** válasza:
57%
Egyikőtök kutya, másikótok eb. Anyám és a sógornőm pont ezt csinálják. A tesóm is azt mondta, amit a te férjed. A f***a kivan már azzal, hogy folyton kárál meg duzzog valaki a fülébe valami aktuális, semmi problémázás miatt. Ha nem mos kezet az a baj, ha megmossa, nem elég jól, ha jól, akkor meg nem fertőtlenített. Ha ezt is megtette, felhívta rá a figyelmét, hogy cseréljen pólót is legközelebb. Anyu egy nap százszor kezdi el a "A mi időnkben..." kezdetű mondókáját. A legjobb, hogy egyik sem a másiknak, hanem a tesómnak magyarázza a hülyeségeit, és tőle várják a nagy igazságosztást. Felnőtt emberek vagytok, beszéljétek meg egymással a bajotokat, ne férjedet rágjátok már, meg nem kell durcázni, kinőttetek abból a korból.
2018. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem pont a temetés az, amin nem kellene idegeskedni. Ha a néninek az kellett volna, hogy beállíts hozzá könyörögni, hogy legyen ott édesanyád temetésén, akkor így járt, nehogy már díszvendég legyen. A temetés anyukádról szólt, nem az unokáról, aki remélhetőleg lesz annyira érett, hogy nem ilyen dolgon fog kiakadni 18 éves korában. Anyukám sem volt ott két éve az apukája öccsének a temetésén, mert dolgoznia kellett (mondjuk ők jó kapcsolatban álltak és később külön vitt virágot). Haragudott rá valaki? Nem. Az elhunyttól búcsúztunk el, senkit nem érdekelt, hogy ki jött és ki nem.

A párodnak lenne a dolga helyretenni az anyját, de ezt már leírták előttem páran. Ha ő szeretné tartani anyucival a kapcsolatot, akkor nem téged kellene érzelmileg zsarolni (!!!) hogy gyerekkel együtt elhagy - ott helyben kapott volna egy pofont ha nekem mondta volna -, hanem nem kellene piszkálni titeket. Ő fogja a kicsit és elviszi a nagyszülőkhöz egy délutánra, ebédre, bármire. Ennyi.


Egyébként mire utal, hogy "kimenni", anyósék külföldön laknak?

2018. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan nem mennék többször egy ilyen ostoba, rosszindulatú vén döghöz. De a kedves kisfiát is felpakolnám és visszazavarnám hozzá, és fenyegesse a drága anyukáját.
2018. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
71%
Biztos nagyon nehéz lehet ez neked. Nem elég hogy anyukádat is elveszítetted, amiért őszinte részvétem, de úgy tűnik nem nagyon van akire most számíthatsz. Ebben a helyzetben pont egy olyan párra lenne szükséged aki mindent megtesz hogy boldogok legyetek a picivel, nem fenyegetőzik, meg nem áll melléd. Hogy lehet ilyen elfogult. Ha az én anyám csinálna ilyeneket mint a te anyósod, akkor én mondanám azt a páromnak hogy ne menjünk anyámhoz többet. Nagyon el kellene gondolkodnod hogy megéri-e ez neked. A férjednek kell változtatnia a hozzáállásán, nagyon komoly megbeszélésre lenne szükség. Kitartást kívánok!
2018. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Kisfiús anyukák fogják érteni miről beszélek. Minden anyuka "szerelmes" a kisfiába, anya gyerek szerelemmel. Az anyós féltékeny, hogy elvették tőle egy életre a szerelmét. Ezért sem szoktak segíteni csak a lányuk által szült unokánál. A fiúk is szerelmesek voltak az anyjukba kb óvodás korukig. Ő volt az első szerelem. Valaki emlékszik rá, van aki nem. Ezért választanak hasonló karaktert sokan mint az anyjuk. Nem sok mindent lehet tenni egy ilyen helyzetben. Jópofizni belül forrni hogy kifelé ne látszon. A párod senki mellé nem fog állni. Semmi értelme nem volt, én 10 évig csináltam. A kedves mama az mindig Szent, akkor is ha egy b.d.s b.nkó.
2018. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!