Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósék fúrnak a hátam mögött,...

Anyósék fúrnak a hátam mögött, a szemembe pedig jópofiznak. Ezt a szintet hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Már a saját testvéremnek is engem szidnak finomkodva de jól érthetően és hazugságokat állítottak, olyat ami meg sem történt! Férjemmel állandó konfliktus van emiatt. Nem akarja még mindig tudatosítani, hogy az anyja se a mamája nem szeret és folyton mindenért engem hibáztatnak. Az anyja irigy rám mert én fontosabb lettem nála a fia szemében és most megjobban áztat.

Gyűlölöm őket már. Én ilyen rosszindulatú emberekkel még nem találkoztam! Tiszta ideg vagyok és felrobbanok, de most ezt nem mondhatom el a férjemnek sem, mert abból nem jönnék ki jól. Mit javasoltok? Játsszam én is az agyam a férjem előtt hogy jóban vagyok az anyjával, közben oltogassam az anyját?

Nagyon el vagyok keseredve, hogy egyszerűen az tesz engem szarrá, mert hogy létezem egyátalán! Le kéne szarnom őket, de a gyűlölet nem hagyja.... nem tudok túllépni.



2018. okt. 31. 22:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Vedd fel telefonnal amikor piszkálnak és mondd el a párodnak. Neki kéne kiállnia melletted.
2018. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Beszelj a férjeddel hogy melletted kelle lennie meg Akkor is ha amici pici fia. Elvégre veled el nem az anyjával. Én ha nagyon begurulnék akkor a férjem előtt olyat beolvasnék az anyósnak és mindent elmondanék amivel fúr a hátam mögött. A férjemnek meg megmondanám hogy ha nem bízik bennem és az anyja véleményére ad akkor elválok. Mert ez nem élet. Szeretnék boldog lenni és nem örökké harcolni a ferjem anyjával. Nekem 20-on évesen volt ilyen barátom. 2ev 4honapig voltam együtt vele de ő is mindig az anyjával jött hogy úgy kell főznöm mint az anyja. Azért vagyok hogy kiszolgáljam. Ezt látta otthon. Mert az anyja nem dolgozott hanem eltartotta a mostoha fater. Mikor elakartam költözni tőlük a parommal én voltam a hulye. Támadott a anyuci meg a mama is. Bosszút állnak rajtam ha nem gondoskodik a mama kis unokájáról. Aztán mondtam hogy elég. Életem legjobb döntése volt.
2018. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%

*Anyuci pici fia

*Gondoskodik

2018. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a férjed nem partner ebben, vagy megszoksz vagy megszöksz. Tűröd vagy elválsz - ha most még tűröd is, előbb-utóbb úgy is elfogsz válni, akkor már sokkal jobb, ha most teszed meg!
2018. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Valami konkrétum azért tényleg jó lenne.
2018. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 szántóvető ***** válasza:
51%
ha ennyire nagy a baj akkor verd meg az anyóst,aztán ne tartsd vele a kapcsolatot.az meg majd kiderül hogy a férjed kihez fog húzni.ez a jópofizás meg oltogatás elég gyerekes,ha nem akarsz óvodás szintre süllyedni akkor hanyagold.
2018. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

nálam a férjem megcsalt és a drága anyós kit hibáztatott ezért? Engem !! Volt pofája azt mondani, hogy nem is akarok a család részese lenne(minden hétvégén lementem és beszélgettünk), hogy én tehetek erről( a férjem minden téren mindent megkapott és nem volt rövid pórázon tartva) és különben is "az ágyban észre kellett volna ezt vennem" (ezt szó szerint idéztem, anyósom szimplán sötét, maradi). Én erre csak hápogni tudtam, előtte is enyhén, ködösen aláztak,de úgy voltam vele ők alap ilyenek és mindig mosolyogtak rám és szép ajándékokat kaptam, tehát családtagnak éreztem magam és kiderült mindez csak máz volt.

Én ekkor fölálltam és közöltem, hogy hogy képzelik hogy belerúgnak egy földön fetrengő emberbe. Rá egy hétre anyós átjött kibékülni,de konkrétan nem kért bocsánatot, továbbra is számonkért és elvárta volna, hogy bocsássak meg neki. Azóta elküldtem és lassan 2 éve én nem láttam őket, mert szimplán nem megyek át. A fia mehet,de én számomra halottak.

A megoldás tehát ilyen egyszerű ne menj át hozzájuk, mert minek olyasvalakikkel tartani a kapcsolatot, akik nem szeretnek?

2018. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző te együtt élsz azzal aki megcsalt? Önbecsülés? Ne haragudj én páros lábbal rugtam ki a férjem mikor már hazais hozta a nőjét.. Persze nálunk is anyos a fiát védte h tennem kelett volna a dolgom a másik nő után egyből,mert pici fianak az a jó. Na a helyedbe a pasit is kivágtam volna ahogy én tettem..
2018. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

18-as én párom csinált egy hibát (és rosszul fogalmaztam, nem megcsalt hisz nem párkapcsolat volt, hanem félrelépett mert egyéjszakás volt), rá egyből megbánta és elmondta nekem. Igen dühös voltam rá naaagyon sokáig, de mikor a düh elszállt úgy voltam vele mindenki megérdemel egy esélyt(ha nem másik párkapcsolatról van szó, akkor kidobtam volna). De közöltem vele, hogy még egy ilyen és akkor repül.

Veled egyet értek abban ,hogy ha konkrét párkapcsolata lett volna akkor én is dobom, mert az nem csak fizikai megcsalás, hanem lelki is...

2018. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
A te férjed már tudja h veled megteheti azt h csak azt kell mondani h egyéjszakás volt szivem,nyugi amugy már ügyesebb,aki egyszer félre lép,ujra megteszi. És az egy éjszakás is megcsalás nálam,sőt az is ha velem van és másra gondol,de h ha mással kefél egy alkalammol is,utána hozzám többet nem nyul ha rájövök az fix, megy Isten hirével a párkapcsolathoz v egyéjszakáshoz,én ugyanis tartom magam vmire, én nem leszek csunyán fogalmazva vak és süket üritőkehely csak h legyen melettem vki..
2018. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!