Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósék fúrnak a hátam mögött,...

Anyósék fúrnak a hátam mögött, a szemembe pedig jópofiznak. Ezt a szintet hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Már a saját testvéremnek is engem szidnak finomkodva de jól érthetően és hazugságokat állítottak, olyat ami meg sem történt! Férjemmel állandó konfliktus van emiatt. Nem akarja még mindig tudatosítani, hogy az anyja se a mamája nem szeret és folyton mindenért engem hibáztatnak. Az anyja irigy rám mert én fontosabb lettem nála a fia szemében és most megjobban áztat.

Gyűlölöm őket már. Én ilyen rosszindulatú emberekkel még nem találkoztam! Tiszta ideg vagyok és felrobbanok, de most ezt nem mondhatom el a férjemnek sem, mert abból nem jönnék ki jól. Mit javasoltok? Játsszam én is az agyam a férjem előtt hogy jóban vagyok az anyjával, közben oltogassam az anyját?

Nagyon el vagyok keseredve, hogy egyszerűen az tesz engem szarrá, mert hogy létezem egyátalán! Le kéne szarnom őket, de a gyűlölet nem hagyja.... nem tudok túllépni.



2018. okt. 31. 22:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Annyi a különbség, hogy a Férjem hitt nekem. De amikor beszélt az anyjával az tagadta. Így elbeszéltek egymás mellett.

Aztán egyszer egy távoli ismerős elmondta milyen csúnyán aláznak engem. Majd egy rokon is mondott egy-két dolgot. Több se kellett. Azóta nincsennek kapcsolatban velünk.

Anyuci nagyon bűnbánó volt, amikor elmérgesedett a helyzet, de egyszer nem hagyta el a száját az, hogy bocsánat. Sőt, részben mi vagyunk a hibásak, mert nem próbálok Velük jópofizni.

Azóta hallottuk megdöbbent, mert nem hitte volna, hogy a fia engem (és a gyerekeit) választja a szülei helyett.

2018. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Testvérem ma mesélte, hogy anyósom neki könnyes szemekkel mondta el, hogy nem bírja elviselni, hogy neki a fia rosszat mondjon róla, inkább ne mondja! S hogy ezt mondta a férjemnek is (nyilván régebben és biztos így van, mert láttam hogy terrorizálja lelkileg, kőkemény lelki zsarolást alkalmaz amióta ismerem és hallottam miket beszélt.). Hogy ha megbántja pl. anyósom az én férjemet, ne varrja a fejire, hogy anyukám ez nem esett jól, mert anyucika nem tudja elviselni. Meg általában véve férjem ne mondjon semmit ami esetleg problémája vele! Egy őszinte beszélgetést sem ejthet meg ezekszerint! Vagyis eddig is tudtam, csak nem értem miért mondta el nyíltan ennyire az én testvéremnek, aki nyilván elmondja nekem. Meg hogy virág nyelven közölte ugye tesómmal, hogy én miattam marad ki anyuka a férjem fontos pillanataiból. Mivel egy eseményre engem vitt el - a feleségét, mivel amúgy 1 partnert írtak, hogy lehet vinni! De én amúgy sem akartam volna, hogy jöjjön anyuka, mert ő előszeretettel vette el tőlem sokáig az első helyet ezzel a lelki terrorral! Amúgy volt aki több embert vitt, de örülök hogy ő akkor sem jött. Totál elnyomott volna. S egy felnőtt majd 30 éves embernek ne legyen már a hátsójában anyuci! Szóval most ez a legujabb egyik szemétségem, hogy én mentem el vele a felesége, nem anyuka!

Ez nekem már a bocs má, hogy élek kategóriás dolog. Mi az, hogy az a baja, hogy ő nem jöhetett helyettem?


Azt akarhatják, hogy össze vesszek a férjemmel? Mert hogy tesómtól úgyis megtudom miket magyaráztak én meg majd jól neki esek emiatt? Mert azt tudják szerintem, hogy miattuk vannak bajok köztünk...

2018. nov. 2. 01:35
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Még jo h téged visz el nem az anyját,Mivel egészséges férfi a feleségét viszi.. :O Normális anyának ez nem fáj.. Úgy is lehet fontos pillanatokban részeszülni ha anyuka nem akar a fia felesége lenni,csodálom h még nem feküdt be a fia ágyába a helyedre is,egyik exem anyja befeküdt,vajon miért lett ex.. Ezek a nők betegek és a férfi képet a fiakra vetitik ki a legtöbb ilyen egydül álló anya v pocsék házasságu. Leher lepontozni de ez a büdös igazság,ezek a nők mind mentálisan sérültek..
2018. nov. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

kedves 20-as ha valakit egyből tudsz dobni ha csinál egy hülyeséget, akkor ott nem is volt szerelem és akkor érthető a szakítás is. Ha rögtön kiszeretsz valakiből akkor az annyit is ért. Én nem tudtam ezután nem szeretni és a korral jár hogy nem csak a fene nagy önbecsülés számít, egy bizonyos kor felett már ez nem számít.mert az érzések ennél összetettebbek és én is ezt hittem, hogy húú én majd úgy kidobom ha ezt teszi mint macskát sz..rni, aztán amikor belecsöppentem , rájöttem ez nem olyan egyszerű, több évet nem tud az ember csak úgy sutba vágni. Ha újra megcsal idővel majd úgy is kiderül, ha véletlenül nem derül ki akkor meg nem fáj, addig pedig ez nem izgat sosem voltam féltékeny típus. Ha megint félrelép majd repül, addig viszont boldogan élünk egymás mellett.


Kérdezőnek meg annyit, hogy már írtam, nem kell átjárni ha nem szereted és nem kell figyelembe venni a pletykáit, ennyit a vénasszony nem ér. Ezt közlöd a férjeddel, hogy ő menjen át ha akar,de te nem akarod őt látni. Ennyi, ne látogass olyasvalakit aki nem szeret téged.

2018. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csinál,az nem hülyeség h másba mártotta,hanem pofátlan gerinctelenség és nálam azonnali kuka pont leszarom a szerelmet... Van egy tipus akivel megteheti ezt, mert megengeditek nekik ,aki megbocsát az meg full ostoba és megérdemli ha szarrá csalják utána ügyesebben,nyitott házasságban is élnél gondolom.. Egyáltalán hogy bírod ki h hozzád ér miután másban is...,fuú az ilyet nem értem h nőknek ennyi önbecsülésük nincs,és utána sírnak h megint megcsalt, 5x is megcsalt,engem egyszer csal meg mehet.. Titeket meg mindenki megcsal,mert meglehet csalni.... A férjemnek összecsomagoltam képzeld h mehet a szeretőjéhez majd ő főz mos rá,miután lebukott,persze én voltam a rossz feleség tán hivtam volna meg tea délutánra a nőt is és hármASBAN toljuk tovább,mert az az igaz szerelem?
2018. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Vegyél nekik oneway repjegyet aleppóba.

Most ott fellendül a turizmus. Ha nagyon unatkoznak ott hasznosíthatják magukat.


Lényeg a lényeg. Ha azok a rokonok, akikkel ők beszélgető kapcsolatba vannak nem állítják le őket, akkor ők maguk is cinkostársak. Apukát is beleértve. Ha ő nem áll ki a saját családotok határaiért, akor válasszon.


Mondd el neki hogy ez neked mennyire bántó és fáj, hogy ezt beszélik rólad és hogy hogyan érez ezzel kapcsolatban. Ha neki is hasonló érzés, akkor tegye ellene ha fontos vagy neki.

2018. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyesen úgy csinálja, hogy ne gondolja úúúgy... Előtte általában nagyon kedves, nagyon aranyosnak mutatja magát, de mikor egyedül vagyok vele vagy velük! Elkezdik a mondókát amikor úgy vélik alkalmas. Úgy döntöttem, mivel sejtem, hogy fogok ezért még szívni, hogy én elvettem tőle az alkalmat meg a hugika meg minden, biztos fogják nyomatni majd, nem véletlenül ecsetelték tesómnak... Tudhatják, hogy tovább adja nekem.

Beizzítom a telefonon a hangfelvételt... Mert amúgy nem hiszi el, hogy az anyja meg a nagyanyja bizony köcsög velem a háta mögött. Mert összedőlne a világ benne, mert ő az anyjára azt mondta nekem, hogy azért nem veszik vele össze, MERT csak neki számít valamit az egész családból! S mivel nagy színész anyuka, kiváló alakításokat csinál, meg az örökös lelki terror megtette hatását! Amúgy szerintem még pár évnek el kéne telni, hogy beismerje, az anyja is bizony csak egy ember a világon! Nem az atyaúristen. Mert náluk bizony nem lehet őszintének lenni! Mert akkor összedől a világ és anyuka elkezdi alakítani a mártírt, (hamis sírasba tör ki!) akit még a fia is bántana! Mindig sajnáltatja magát mindenkinek! Nekem is folyton panaszkodik, neki mennyi baja van, neki minden szar! Neki a világ pénze sem elég!...

Hát ilyen.

2018. nov. 2. 23:15
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan minek házasodtál be ide,el se jutok az eskövőig ilyen pasival akinél másod hegedüs vagyok mert Anyuka az első,A NŐ.. :O
2018. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és abban bíztam, hogy felnyílik a szeme. Nem rossz ember a férjem, csak át van mosva az agya erősen, hogy anyuka csak mindent jóból tesz. Kos kora óta így nevelte az anyja, folyton mártírkodik...
2018. nov. 3. 08:01
 30/30 anonim ***** válasza:

Ahol nem szeretnek a párod szülei és a párod nem áll ki melletted, onnan menni kell. Sok keserű évtől óvod meg magad.

Nekem 10 volt. Rengeteg egyedülálló normális ember van, normális szülőkkel.

Menni kell. Egy életed van. Te döntöd el így akarod leélni vagy másképp...

2018. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!