Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Menny és anyós kapcsolata?

Menny és anyós kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát,ha minden zökkenőmentes lenne és jó kapcsolatban lennék az anyósommal nem írnék Nektek.

Nos,az elején kedves és nyitott volt...igen,mint mindegyik.Ahogyan teltek a hónapok kezdtem észrevenni hogy nagyon nem kedvel.Annyira még nem volt gáz.Odaköltöztem.Akkor kezdődött el a pokol.Az amyja,mint utólag a húga is,a nagynéni tehát mindenki folyamatosan degradált..Mindig belém rúgtak ahol csak tudtak.Egyszerűen az érztem hogy fogadtak el.Mindig éreztetve volt velem.hogy nem vagyom családtag..3 évig tudtam ezt tűrni.A botrány akkor robbant ki mikor kiderült hogy elvesztették a házukat végleg.Évekig húzodó devizahiteles per volt függőben.Mivel a párom szülei bárlistások,csak a párom jöhetett szóba.Felvették a hitelt.Akkor már én is nagyon kivoltam.Úgy hogy mi albérletbe mentük.Fokozott a feszültség.És volt egy nagy egymásnak esés.Kibuktam...Elköltöztünk,lecsillapodtak a kedélyek.Arányában rendeződött a viszony.Nemrég újak információkat kaptam,újra előjöttek bennem a sok feszültség.Rájöttem utálom őket.Pláne hogy párom húga is hátba támadott.El vagyok keseredve hogy miért vélekednek így rólam...Ordítani tudnék.Sosa nem ártottam nekik.Már felötlött bennem hogy itt hagyok mindent.Mit javasoltok?



2018. nov. 8. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

megértem, én is így érzek anyósomék irányába és a legrosszabb hogy tudom nem érnek annyit, hogy szomorkodjak miattuk. Akkor is bánt, hogy én aki mindig kedves voltam velük ki van utálva, sógornőm akik anyósomék maguk mondták hogy "hisztis tyúk" az bezzeg szeretve van, pedig elegük van belőle.

nem a bántásuk zavar, hanem hogy nincs igazság én le voltam szólva, hátba lettem szúrva és ez nagyon fáj és tudom, hogy ők viszont nem szenvedtek egy csöppet sem..

2018. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ica nagyi válasza:

Annak a válasz adónak is szeretnék üzenni, aki azt írta, "hogy az anyós sosem kerül a mennybe...". Nos, ha valaki gyermeket szül és nem hal meg fiatalon elkerülhetetlen, hogy előbb vagy utóbb anyós legyen. Amennyiben ez a véleményed és van gyermeked te is a pokolban kerülsz már amennyiben nőből vagy és nem férfiből. Bár az apósok is lehetnek galádok. Ez kifejezetten emberfüggő. Egy meny lehet legalább olyan utálatos, aljaskodó mint egy anyós. Ez nem kortól és nem attól függ, hogy menynek vagy anyósnak hívják, ez attól függ hogy milyen ember vagy.

A konkrét kérdésre a válaszom az, hogy próbálj meg túllépni a régi sérelmeken, próbáljátok meg a pároddal új lapra helyezni a kapcsolatotokat, egyenrangú társ ként.Ne engedd, hogy átnyúljon a fejed felett, minden problémát, minden egyes gondot előbb ketten beszéljetek át, és amikor elkerülhetetlen, hogy ezeket a döntéseket nagy plénum elé kell, hogy vigyétek, álljatok ki a véleményetek és egymás mellett. Én már duplán anyós vagyok elég rég. A fiatalabbik menyemmel megtaláltuk a közös hangot. Mind ketten törekszünk arra, hogy béke és nyugalom vegyen körül bennünket. Az első szülött gyermekem felesége viszont az a típusú ember, aki önmagán és a saját családján kívül nem szeret senkit, ezért ott keseríti az életünket, ahol csak tudja. Az idősebbik gyermekem esete nem az az eset, hogy "nézd meg az anyját és vedd el a lányát", hanem az az eset, hogy vedd el a lányát és tartsd el az anyját is!

Ha tényleg szereted a választottad és ő is szeret téged biztos megtaláljátok a közös hangot. Nem tudom ki a hitel kezese amit a párod vett fel a szülei helyett, vagy mire tették a jelzálogot, de próbáljátok a saját anyagi érdekeiteket nézni, és vagy a kezessel, vagy azokkal fizettetni a törlesztő részletet, akik a hitelből profitáltak.

2018. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!